שירשור המלצות - שירים שמרגשים

ZeusMan

New member
שירשור המלצות - שירים שמרגשים ../images/Emo7.gif

אני מתכוון לשירים האלו שגורמים לכם לחיוך מרוגש... לשירים האלו שגורמים לדימעה אחת או שתיים להחליק על הלחי בחלקלקות... אני מתכוון לשירים האלו שמזכירים לכם תקופות טובות... כל אלו לכאן :

ZeusMan

New member
מתחיל...

Peter Tosh - I Am That I Am UB40 - Kingston Town The Gladiators - Eli Eli Israel Vibration - Ball Of Fire

SaBaGMaN

New member
שלי

Jah Mason - They Don't Luv We Buju Banton - Hills and valleys Buju Banton - Destiny Jah Cure - Ghetto Life (רוב האלבום מאוד מרגש) Jah Cure - Sunny Day Capleton & Luciano - Hail King Selassie Buju Banton - One To One Sizzla - Thank U Mamma (ורוב האלבום האגדי de real thing) LMS - Never Warrior King - cant get me Down זה חלק מאוד מאוד מצומצם של שירים שגורמים לי להתרגש יש עוד המון רידמים מרגשים ואומנים שתמיד ריגשו וירגשו אותי בעיקר בוב,פיטר טוש,דניס בראוןועוד רבים וטובים.. רשמתי ממש ביקצרה.. המשך יום מוצלח לכולם!

8Shanty8

New member
שלי...

Sizzla-Be stron Richie spice-Matherland calling Gyptian-Serious times Bob marley-Redemption song

REL YESAYA

New member
המרגשים שלי כרגע

gyptian-bring it onדמעות חברים דמעות bascom x-dangerמי שעוד לא שמע את זה..חיב לשמוע פשוט חייב

השיר שמרגש אותי בימים אלה...

Wyclf Jean - Two worngs לא רגאיי, אבל יש לו קצב מגניב...שווה שמיעה
שני.

s h i d a n

New member
שלי:

eyes of men crying out for love footprints turn your lights down low magic city להיות ביחד dem a feel ירושלים

אואה יש כל כך הרבה...

רגאיי זה דבר מרגש בפני עצמו. jah cure מאוד מרגש אותי עם שירים כמו rastaman chant, longng for. ומהפאונדיישן התנגן אצלי הרבה בזמן האחרון half pint-level the vibe. טיון כובש each time me ah tell ya!!!

Syndrome

New member
אין על שירים מרגשים

זאת גדולה של אמן לדעתי, לרגש... טוב אז יש קלאסיקות כמו burning spear - marcus garvey the abyssinians - satta masagana bob marley - forever loving Jah, redemption, no woman no cry, satisfy my soul, concrete jungle, burnin and lootin ועוד..... peter tosh - 400 years, why must i cry, no sympathy dennis brown - stay at home, man next door, money in my pocket, malcolm x... וחדשים יותר: sizzla - king in the jungle, words of devine, woman i need you וכמובן thank u mamma שהוא אחד השירים המרגשים בכל הזמנים לדעתי buju - hills and vallies, magic city, love sponge, murderer... jah cure - reflections המדהים morgan heritage - one day, earthquake, liberation (ובכלל כל הליבריישן רידים) t.o.k. - footprints (עד לפני לא מזמן כשטחנו אותו יותר מדי) t.o.k - chi chi man (
)

Syndrome

New member
אהההה חייב לרשום את

Jimmy Cliff - Many rivers to cross לבכווווווווווווווווווווווווווווווווות

Ambitionz

New member
עוד

Dezarie - Strengthen Your Mind איזה קול יפה יש לה.. לדעתי השיר הכי טוב שלה. ובכלל הסגנון שלה ושל מידנייט מרגש כזה. I Wayne - Ready Fe Live Up

burgulization

New member
נראה לי

שכחנו את הדבר הכי מיינסטרימי ברגאיי שהוא בו זמנית הדבר הכי מרגש Bob Marley - No Woman, No Cry

מוסיפה למה שכתבתם

morgan heritage - Tell Me How Come Junior Kelly - LOVE אם אמרתם bob marley אז is this love זה מה שעולה לי עכשיו

ZeusMan

New member
ואו שמעתי עוד כמה לאחרונה... כדאי :

Ijahman - Jah Heavy Load מדהים איזה צ'אנט מדהים יש בטיון הזה.. Israel Vibration - Weep And Mourn טיון שמדבר על הסטרגל היום יומי בפאן עצוב... Groundation - Weak Heart מממממ... עמוק עמוק, סאונד שמעביר צמרמורת בכל מקום שיש בו רגש בגוף, והשירה, השירה !!! טיון מאוד נוגע... Gregory Isaacs - Night Nurse הוא כל כך צריך את האחות הזאת שזה פשוט מרגש !!!
Beres Hammond - Rock Away מרגש מבחינה שמחה ועליזה.. כשאתם מרגישים קצת בדאון, זה השיר שיכול להחזיר את החיוך ללחיים... THOSE WERE THE DAYS...

ZeusMan

New member
הייתי חייב להוסיף...

Warrior King - Can't Get Me Down Fayah !!! איזה וייב !!! יגע בנקודות המתאימות ללוחמים שבינייכם...

למעלה