שירשור המלצות - שירים שמרגשים

ZeusMan

New member
TRIUMPHANT Riddim

זהו רידים שמוכר לכם מהטיון המרגש Mama של Gyptian... עכשיו הוא נהפך לאופישל רידים ושוחרר לעוד אמנים ע"י המפיק שלו Kemar "DJ Flava" McGregor שווה לבדוק את העניין...

ZeusMan

New member
רשימת הזמרים...

GYPTIAN - Mama ANTHONY B - How Do You Feel NATTY KING - Trodding LUTON FYAH - Screaming PERFECT - Shoulda Neva LUCIANO - Oh Jah FANTAN MOJAH - Frame TURBULENCE - Everything CHEZIDEK - Firm Up Yu Self RAS SHILOH - Always On My Mind THRILLER U - If The Table Turn LUKIE D - Crying NORRIS MAN & NATURAL BLACK - Going Away GHOST & ROUNDHEAD - Can't You See MR EASY - Let It Be Known TEFLON - Trust Jah PRESTIGE - The One KEMAR McGREGOR - Triumphant Rhythm

ZeusMan

New member
בכל היזדמנות שתהיה לי

אני אפנק... וזה מה שאני מצפה מכל אחד ואחד שנמצא פה... אחד יפנק יותר השני פחות, העיקר פינוקים מכל הכיוונים...

ZeusMan

New member
לא לאורגיה מטורפת כזאת ../images/Emo111.gif

התכוונתי לאורגיה מטורפת כזאת

RastaIntrusta

New member
ללא ספק יש כמה ולצערי הם גובלים

בשני אומנים : Bob marley - Mellow Mood Bob Marley - Trenchtown Rock Alpha Blondy - Ragga Gangstar :)

yaarasta

New member
הקטגוריה האהובה עליי!!!!!!!!!!!!!

קודם כל ולפני הכל, כל שיר על ה SEASON RIDDIM מרגש אותי, בעיקר TELL ME (How Come) - T.O.K ג'ה קיור, שון פול, ו- Alain - Ordinary love כל שיר של ג'יפשן, Bob Marley - SoulShakeDown Party מכזיר אותי לשנות ה-70 או פשוט לתקופת התיכון המוקדמת מתי שקניתי את הדיסק וחרשתי עליו.. Turbulence - 4,000 years שיר מדהים, ממליץ בחום רב! כמעט כל שיר של ג'ה קיור.... כמעט.. Sizzla - Show me Sizzla - only for u Sizzla - Thank u mama Morgan Heritage - Hail Rastafari RicHie Spics - Truth & rights Richie Spice - Youth so cold פשוט מרda! Bounty Killer - It's OK על ה - Drop Leaf Riddim אחת ההפתעות בשבילי! Buju Banton - Magic City Kevine Little - Turn me on שיר מחרמן....... לא?
יש לי עוד כל כך הרבה....... -יער

ZeusMan

New member
מי שאוהב את Jah Cure המרגש...

מאוד הגיוני שיאהב גם את השיר שלו True Reflection שמאוד מרגש... ומי שהשיר הזה מרגש אותו ("לוקח אוויר") ישמח לדעת... שיצא לו רידים מאוד מרגש על שמו של השיר המרגש... אז אה........ תתרגשו : REFLECTIONS RIDDIM ------------------- 1 True Reflection - Jah Cure 2 Jah Will Help You - Luciano 3 Jah Will Be There - Junior Kelly 4 More Strength - Turbulence & Sasha 5 I'm Free - Frankie Paul 6 Freedom - Anthony B 7 Soldiers - To-Isis 8 Share Love - Ghost 9 Africa Awaits - Tarrus Riley 10 Be Strong - Jah Phil 11 Hold It Out - Blescenta 12 Free Yourself - Al Barosie 13 Real World - Shanita 14 Reflections(Instrumental) - Dean Fraser 15 Wishes(Letter From The Music) - H.U.S.H. 16 Reflections - Version

ZeusMan

New member
Maxi Priest - Believe In Love

על ה-Drop Leaf יחד עם שאגי... לא כמו כל השאר ברגש, אבל עדיין נותן אחלה פייייל...

טובא

New member
הנה אחד שעושה את העבודה.

I WAYNE-CAN''T SATISAFY HER-שיר שגורם לי להזיל דמעה בכול פעם מחדש בזמן האחרון

Black Soul Om

New member
זוסמאן מיי מאןן ההמלצות שלך פשוט

מטורפוווווווווות! בכלל אחי ביגאפפפ עננננק בשום פורום לא ראיתי מישהו שאשכרה תורם לו כל כך הרבה...

Carcass

New member
..

Fantan Mojah - Will I Ever See You Again. Turbulence - Mama Dont Cry. Jah Cure - Longing For.

למעלה