שירשור טעויות בשירים של היהודים...

yuli c

New member
שירשור טעויות בשירים של היהודים...

מכיוון שהיהודים שרים לא ברור (בעיקר תום) אני בטוחה שלכולנו היו טעויות במילים של השירים שהתחלנו לשמוע אותם. הנה כמה שלי...
מחפש תשובה "תמשיך להתפלל החירש למעלה אומרים שהוא שומע כל אחד" ואני חשבתי: "תמשיך להתפלל לחירש למעלה רואים שהוא שומע כל אחד"
קח אותי "אבל היא שם בחלומות שלא יתגשמו בלעדיך" ואני חשבתי: "אבל היא שם בחלומות שלו... יתגשמו בלעדיך"
אלה "אני יודע זה מוכר וכמה מנוכר אני ודאי נשמע" ואני חשבתי: "אני יודע זה מוכר וכמה מנוכר אני ודאי נשמר"
עוד ארון אחד "ואם אני באמסטרדם הולך..." ואני חשבתי: "ואם אני מכאן סוף סוף הולך..."
סמי חופש- בהופעה הראשונה שהייתי בה חשבתי שהם שרים "סמים חופשי" (ואח"כ התברר לי שלא הייתי הייתי היחידה)
עידן האלוהים 1. "שלוש דתות ואלוהים אחד למעלה בשמיים" ואני חשבתי: "שלוש דלתות..." 2. "מרוב פנאטים אף אחד כבר לא בורח" ואני חשבתי "אף אחד מאף אחד כבר לא בורח" (סתומה אה?)
יכול להיות "יכול להיות שאין לי את ההבנה שיש לפסיכולוג" ועד אתמול חשבתי שזה: "לא יכול להיות שאין לי..."
גניבה שתי הטעויות הקלאסיות 1."כבר כמה ימים אני במצב איום" ואני חשבתי: "כבר כמה ימים אני במצב אנוש" 2. "אני לא מאמין כמה שקל ליפול" ואני חשבתי: "אני לא מאמין כמה שקר לי פה"

yuli c

New member
ובאינטרמת...

"הים בחולון הוא לבד שוכב..." ואני חשבתי: "היום בחו"ל הוא לבד שוכב..."

חחחח

אני בעוד ארון אחד הייתי בטוחה שהם אומרים "כדאי לבנות גם בשבילי עוד אלון אחד"....

Totally Empty

New member
טעות של חברה שליי..

באינטרמת "הא הרביץ לה שנתיים אמר שזה לא אישי ולהכאיב זה אנושי ואל תצאו טפשים - שים" חחחח

אמממ אני כבר לא כלכך זוכרת ../images/Emo96.gif

אמממ אמממצ אני לא הכי זוכרת כבר במה היו לי טעויות... אם אני אזכור אני אגיד...

The Charmd One

New member
"כלנית, מוזר מאוד, אני רואה אותן|תו

זוגלות" חחח וזה מה שעולה לי בראש כרגע, אני בדרך כלל שומעת אותם עם החוברת ליריקס ביד

yuli c

New member
אממממ

כשאני שומעת דיסק חדש עם החוברת ליריקס ביד זה מוציא לי תריכוז מהמוזיקה לכן אני אף פעם לא עושה את זה... אגב, אתמול חברה שלי היתה אצלי ואיכשהו התחלנו לדבר על היהודים ועל זה זהם שרים לא ברור (בעיקר תום) אז סיפרתי לה את הטעויות שהיו לי והיא נשפכה מצחוק ואמרה שאני חייבת לרשום את זה בפורום אז רשמתי! :)))

S H I L G I

New member
אם כבר הייתי קוראת לזה שרשור אבטיח

אבל פכל זאת.. בטוח יש עוד אני פשוט לא זוכרת הרבה במחפש תשובה: "למעלה אתה שחור?-אני שואל" פחח ובת דודה שלי חשבה בכלל שזה "למעלה תא שחור אני שואל" XD אמממ בקח אותי: "לפעמים זו רק צרעה קטנה שמסתירה תנוף" אלה: הו אלה אלה... ג'קי: ג'קי כמעט שלא נרדמת, היא אומרת קח סמים (לא תאמינו איך ההורים נבהלים מזה
סוף העולם: וזה סוף העולם, אבל אין דה-ז'ה-וו

yuli c

New member
וואי עכשיו הזכרת לי...

אני בג'קי חשבתי שזה: "ג'קי כמעט שלא נרדמת היא עומדת על סמים"

spf

New member
וואי כמה שצחקו עליי בגלל זה..../images/Emo121.gif

"שלוש דקות.........ואלוהים אחד למעלה בשמים" אוי ויי... חחחחחחחחח

לא ממש זוכרת אבל מסכימה עם

"כמה שקר לי פה" עד בעצם ממש לא מזמן "ואם אני מכאן סוף סוף הולך" "וזה סוף העולם ואמנם דה ז'ה וו" זה מה שאני חשבתי ועד עכשיו אני מתבלבלת לפעמים. ו"למעלה תא שחור" בעע בלי ליריקס אי אפשר להבין חצי מהדברים שהם שרים. שיפתחו את הפה ולא יעשו קיצורים מתחכמים "למעלה ת'שחור אני שואל" . בטוח יש לי עוד טעויות. ואחד שניזכרתי: בבלוז "ושקעתי בתמונות שמאחור" הוא אומר "בחולות שמאחור" איפה הת'?! ניסיתי והתקרבתי ממש קרוב לרמקולים אבל זה עדיין חולות.

Devils Delusion

New member
יו זה בתמונות??????

אוקיי אז זאת טעות שלי גם אני חשבתי שזה בחולות עד עכשיו

michalas

New member
לא לא....זה חולות...../images/Emo187.gif

מי אמר לך שזה תמונות
חח... תחשבי גם מבחינת היגיון...שקעתי בתמונות, או שקעתי בחולות? מה נשמע יותר הגיוני...

מסכימה שזה יותר הגיוני

אבל החוברת של "מציאות נפרדת" ביד שלי וזה "ושקעתי בתמונות שמאחור" אפשר להתייחס לזה גם בתור שקעתי כמו שקעתי בספר, אני יודעת הוא מדפדף באלבום תמונות או משו... נראה לי שתום בעצמו לא סגור על זה כי למה הוא שר חולות!?

למעלה