שירשור טעויות בשירים של היהודים...

yuli c

New member
מצחיק...

וואו זה מדהים כמה אנשים חשבו שזה "ואם אני מכאן סוף סוף הולך" עד אתמול חשבתי שאני היחידה... :)

מסטולית

New member
חחחחחו רעיון יפה גם לי יש כמה....

גניבה: "כבר כמה ימים אני במצב אנוש...." וגם "אומרים שהוא מוכשר הוא בטח מעוקר...." אלה: "קורא לה אלה... או מישהו" (האמת שאני אפילו לא יודעת מה תום אומר שם באמת, אבל אני מניחה שמה שאני חושבת זה לא נכון....) עידן האלוהים: "ולי סיבות יש מיליארד" (במקום מיליון....) ליפול: "אנל'א קולט את זה בכלל וזה הסוד שלי" עוד ארון אחד: תמיד ידעתי שהם אומרים "עוד ארון אחד" אבל באחת ההופעה ובמיוחד בדיסק של ההופעב זה נשמע יותר כמו "אורנה לא לבד"

yuli c

New member
חחחח

הטעות בגניבה היא טעות קלאסית :) ובקשר לאלה הוא אומר "קורא לה אלה...אני שוב" (ואגב זה בדוק!) :)))

DaNcE FoReVeR

New member
בואנה עד עכשיו הייתי בטוחה שזה

"שלוש דלתות" פחחחח ואפילו לא טרחתי לבדוק במילים כי הייתי כל כך בטוחה... את כל הילדות שינים לי עכשיו

yuli c

New member
חחחחח

שהתחלתי לשמוע אותם כמה אני הייתי בטוחה שזה "שלוש דלתות" אני רואה שזה טוב לעשות שירשורים כאלה...

LoStGiRl

New member
חחחח....

בגניבה היו לי בידיוק את אותם הטעויות...חחחחחחח!

mor1810

New member
חחח מצחיק פה אבל גם לי יש כמה

בשיר אלה חשבתי שזה : קורא לה אלה,אני שלה. בשיר לא קל : והחלום שלך ניקטע ,באמצע הסרט. אינטרמת: חלמה על בית בחוף. חחחחחחח זה מצחיק

The Charmd One

New member
חחחחחח קרעעתת אותיי../images/Emo6.gif../images/Emo79.gif

זה באמת נשמע ככה! הסוף של איש הקוף, ענק

rotemosh101

New member
חחח... שלי בתעזור לי ...

זה: את תודי לי עוד ואני חשבתי אל תרדי לי עוד יה :)

Bitca

New member
אממ..שלי ../images/Emo3.gif

בגנבה: כמה שקר לי פה= "כמה שקל ליפול" איזה חלון נשבר= "אז איך אנלא נשבר" (זה מסתדר הקטע עם החלון והקור
) בסמי חופשי: לא הבנתי את הקטע הזה. "מגיע מאחור מגיע לך לגמור" הייתי בטוחה שזה "מגיע מאחור מגיע הלך לגמור" לא הבנתי מה הפואנטה של השיר. אח, הטימטום.

yuli c

New member
תאמת...

גם לי היתה את אותה טעות ב"תעזור לי" רק שהתביישתי לכתוב את זה... :)

לי אין הרבה...../images/Emo41.gif

קח אותי: אבל היא שם בחלומות שלו.. יתגשמו בלעדיך. גניבה: הוא בטח מעוקר איך אין לי כלום כבר לא נשאר

ע ו ל ם

New member
עד עכשיו לא ידעתי שהכוונה למילה:

"מבוגר". (בזכות השרשור בדקתי, תמיד מלמלתי שם משהוא, "הוא בטח מרו..(והברת אַה), או מרוחק אומ משהוא.. )

yuli c

New member
מבוגר???

באמת רשום בליריקס מבוגר??? הוא לא אומר בכל הבתים "הוא בטח מאושר"???

ע ו ל ם

New member
בזכות השאלה של"|BLACKMAGIC"

(על פעמון מלחמה) בדקתי ת'שיר (כדי לוודא שהשורה שאני באמת מתחבר אליה), (הדיסקמן נשאר באוטו, כך שלא יכולתי לשמוע ת'שיר
) "משקרים כמו תמיד לא סופרים ת'אמת"
המשפט הנכון " -"- -"- -"- "מספרים -"-
אני
"חיילים מסתדרים וחובשים ת'כומתות"
המשפט הנכון
חיילים מסתתרים וחובשים ת'כומתות
נכון שנשמע ככה

למעלה