שירשור, "לאחרונה התאהבתי בשיר הזה"

ZeusMan

New member
שירשור, "לאחרונה התאהבתי בשיר הזה"

עלייכם לרשום שיר שלאחרונה יצא לכם ממש להתאהב בו ולשמוע אותו ברפיט עצבני.

MC SammY

New member
הממ

Tony Rebel- If Jah
.

שיר ענק של טניה סטפנס

אחד השירים שהכי ריגשו אותי בתקופה האחרונה, תקשיבו טוב למילים (אני לא רוצה לגלות) ותתמוססו מהמלודיה: tania stephens- way back

fleaboy

New member
מוש בן ארי - ממריאים

שמעתי היום ברדיו... זה סינגל שני מהאלבום החדש והוא פשוט מלא באנרגיות מעולות.

yeshmatsav

New member
בזכות ההפקה המדהימה של אסי איילון.

אסי איילון מי שהיה הגיטריסט של רוטס אפריקה,הפיק מעולה את האלבום של מוש-שחלקו רגאיי. כדאי מאוד לשמוע את קנגורו גם בהפקה שלו,וקטעים מתוך "מקדונלד מצדה" של איתן אולמן שם הוא עשה עבודה מופלאה! בקרוב ספיישל אסי איילון בתוכנית הרגאיי של "קול הים האדום"-יש בכבלים/לווין וגם בתפוז,כולל מצלמת רשת באולפן. התוכנית בעריכתו והנחייתו של אורי דורצ'ין היא מן הותיקות ,המתמידות ואיכותיות בציון. כדיי לבדוק-כל יום שלישי בין 22:00 לחצות

Nechi Nech

New member
Warrior King - Judgment Day

Bounty Killer - Kill Fi Fun Gregory Isaacs - The House Of The Rising Sun Fantan Mojah - Faya Child 4 טיונים שלא מפסיקים להתנגן אצלי לאחרונה..

rudeboy sound

New member
beautyfull lady - gyptian ארלי טיון

הטיון הכי חזק של האומן הזה, שבכלל כל מה שהוא הוציא עד עכשיו זה רמה אחרת לגמריי של מוזיקה.. אומן מוכשר הטירוף, עם סטייל ייחודי, שעדיין צעיר וכבר הפך לאחד הסמלים של הקומצ'נס והלוברס סטיייל ברגאיי. עוד אחד על הדרך שלו שגם הוא בריפיט כבר כמה חודשים - BENG BENG

rudeboy sound

New member
how u gun rise - movado & kartell

זה הדאנסהול טיון.. את קרטל כבר מכירים, ואיתו התגלית של 2006 - MOVADO זמר עם סטייל שירה אינטיליגנטי, מבית היוצר של באונטי קילה. קול מדהים שאי אפשר להפסיק לשמוע, הוציא המון שירים בחודשים האחרונים וכולם כולם להיטיי ענק באי ובכל רחבות הריקודים בעולם... לשמוע ולהנות מהצעיר ביותר ומהמוכשר ביותר בסגנון כיום... עוד אחד שלו שכדאי לשים לב אליו - MIND HOW YOU DISS טיון ענק!! ועוד אחד על הדרך - LAST NIGHT יש המון... MOVADO BIG

ב ז ו ק ה

New member
ביג ביג ביג טיון! Last night

רמת רוע כזאת עוד לא שמעתם. Infra red pon him head was de last light..

גלתו

New member
זה הטיון שלי... ../images/Emo99.gif

אין על ג'יפשן... יש סיכוי סביר שבסוף הוא יתפוצץ מרוב כישרון. פשוט מדהים, אחד הקולות המקסימים ששמעתי לאחרונה... יש לו עוד טיון, האחרון באלבום דמו שלו, שיר אהבה מקסים, פיור שירה מדהימה. ממליצה

Delroy Wilson - Cool operator

I love the way you walk I love to hear you talk I love to see you small Oh girl how I wish you were mine

Carcass

New member
כחי,

Buju Banton - Your Night Tonight,מתוך האלבום החדש והמעולה,לדעתי,שלו,Too Bad.

Carcass

New member
עוד אחד שלא יוצא לי מהפלייליסט,

Lutan Fyah - Never Stop Hail Rastafarai על ה Steet Swing Riddim המצוין.

למעלה