שירשור, "לאחרונה התאהבתי בשיר הזה"

xXx Shiraz xXx

New member
שיר מעולה !

חחח קטע מצחיק איך נתקלתי בלוטן במקריות הייתי בחדר מחשבים בבית הספר וסתם לכיף פתחתי את הסידי רום לפתע קלטתי דיסק צרוב של לוטן פייה... זה תענוג BLESS

K C

New member
Yes, He Prayed

Big Joe - Mas Gan Barrington Levy - Bounty Hunter Barrington Levy - shaolin temple Burning Spear - Creation Burning Spear - Down by the Riverside Burning Spear - He Prayed

abunabil

New member
טוב, אני לא יודע איך קוראים לשיר

או מי מבצע אותו(אולי איק-א-מאוס?) אבל הוא הולך משהו כזה someone say reggae music is dead- shut your mouth!! שמעתי אותו לאחרונה באיזה מסיבה- שיר אדיר! איך קוראים לו?

לא אחי, זה לא של איק א מאוס, זה של

Macka B וקוראים לשיר Roots Raga והשורה שכתבת הולכת ככה: "...Some Peopel Day That The Roots Music Is Dead.." תהנה
-כשף!

ב ז ו ק ה

New member
אחד המרגשים של JAH CURE...

Jah Cure - Prison Walls (Reflections) אחד השירים הגדולים ביותר של האומן הזה..אשם או לא אשם, זה אחד הדברים הכי מדהימים שיכול לכתוב אדם במצבו. קחו לכם 4 דקות ותקראו את הליריקס. שבוע טוב.

Grand Master G

New member
אם אתה שואל אותי

זה מילים של אדם אשם. אני מבין את המילים ככה- הוא מודה שהוא היה צעיר וטיפש, עשה משהו שבגללו נכנס לכלא, והשהות בכלא הפכה אותו מילד לגבר ועכשיו הוא אדם טוב יותר. ת'כלס אי אפשר לדעת כלום, יכול להיות שהוא באמת חף מפשע והלבישו עליו תיק- אויבים שלו או המשטרה, ויכול להיות שהוא באמת אשם. מצד שלישי הוא צריך להיות ממש אבל ממש אידיוט כדי להתעסק עם מישהי מחוץ למועדון כמו ה"מרגריטה-וויל" במו-ביי, שזה אחד המקומות הכי מוכרים ומאובטחים בג'מייקה. כל האיזור מפוצץ שוטרים. זה נראה לא הגיוני.

MC SammY

New member
שיר מרגש

אבל אני מסכימה עם זה שמעליי, משהו ברגש מתפספס ברגע שהאדם אשם.

בואנה בזכות abunabil ששאל על

השיר של Macka B, התחשק לי לשמוע איזה אוסף שיש לי שמלא זמן לא שמעתי, וואי והשירים מדהימים
אז השיר שעשה לי את היום, כי לא יצא לי להתאהב בשום שיר
Carlos - Young Girl מומלץ בחום, גם בטוח מכירים אותו כאן. -כשף!

טובא

New member
כן במיוחד אם אתה מוסיף לו

עדשים משוקולד עוד לפני שפתחת את העיניים

Nechi Nech

New member
את אהובתי - ביג טיון!!! אחד האהובים

עליי ובכלל אחד השירים הענקיים שנוצרו אי פעם לדעתי תבואו היום לסלואו משה יא פסיכייייים

K C

New member
יאאאאאא ביייייייייייבייייייייייי

natural mystic

למעלה