שירשור לפתרון הרמז ליום שלישי

רמז קשה מה לי נראה זה קשור

לרוקדים אם כוכבים כי צריך בן זוג לריקוד צריך לחכות למחר נראה איזה שעה השידור ואם זה מתאים לשידור של רוקדים אם כוכבים כנראה זה יהיה שם

sweetgirl3

New member
אממ......

זה יכול להיות ליד האולפן של רוקדים םעם כוכבים לא?

az2002

New member
זה קשה טילים התמונה השלישית בכלל...

לא קשורה! לכל אחד יש בן זוג ? זה אולי גולף באמת אבל: שירותים ? מה זה אולי חיריה ? אולי יש מגרש גולף ליד החיריה ?
העניין של החום לא מוביל לשום מקום כי הכל יחסי...! מקווה שמישהו יעלה על זה איכשהו...

דורד

New member
באמא שלי...

סתכלו על הידיים של האנשים בתמונה... אני לא בטוח אם יש קשר... יכול להיות שסתם ציירו את זה מוזר... אבל משהו שם לא בסדר

../images/Emo181.gifתמונה מס 1 מדברת על

אחד + אחד מצעד הגאווה בירושלי תמונה 2 חם בירושלים יחסית עכשיו תמונה 3 אולי באיזה בננין של העיתונותץ של ירושלים לכו לבינו תפוז כאלה הישתפרו

Adi ע ד י

New member
יש לי רעיון

במקום בבנין של העיתון בירושלים יש רחוב שקוראים לו בית דפוס בירושלים הגיוני מישהו?

מספר 1......

לכול אחד יש בן זוג לא בת זוג מעניין מה זה אני סטרייט תמונה 2 איפה כבר יכול להיות חם באיזה מועדון של המוהים אני מניח תמוה 3 מעניין למה שירותים אולי איזה משקה משלשל או מה שאני חושב שזה אחרת

AirJordan007

New member
הנה הפתרון הענקקקקקקק שלי !! קבלו !

שלום לכם אנשים, אני אנסה רק לעשות טובה לכולם ולעזור . מה שאני חשבתי עליו זה על תיבת נוח - לכל חיה יש בן זוג. חם שם? (בניו של נוח)... זה מה שעילה לי בראש. בירושלים בגן החיות התנכ"י יש מרכז מבקרים של תיבת נוח.. לכו חפשו אזורים הקשורים לנוח.. בהצלחה לכולם !!!!

naduv88

New member
נכון!

אבל לא ברציפות וגם יש לי את הטיעונים שלי למה זה יכול להיות בתל אביב

avivbarnoy

New member
האמת שגם חשבתי על זה

זוגות= תיבת נוח, כמו שאמרת. בנוגע לטמפרטורה, הוא עונה שהחום הוא סביר, בירושלים החום באמת סביר. וחומר קריאה, אין לי מושג... אבל הינה הסיבות שזה כנראה לא שם: הכניסה לגם החיות היא בתשלום אין מצב שהם באמת יעו יומיים ברצף בירושלים

למעלה