שירשור משחק אמת או שקר

yuviz

New member
תסבירי את עצמך לא הבנתי

אני יודעת שאת שונאת את ליזי\עומר\ילנה?? תסבירי את עצמך

אה....

את ילנה דווקא לא... כי ביום מורים מקצועיים (אמא שלי רצתה לשמוע איך אני...) היא אמרה עליי רקדברים טובים! ואת ליזי אני שונאת ב-ד-ם-! ועומר אני שונאת כשהוא מציק לי... אבל מי שהתכוונתי הוא: אף אחד! סתם כתבתי משהו....
אבל ת'אמת התכוונתי לליזי... ולאהמ... אהמ.... (רמז: שתלטניות מדיייי)

../images/Emo41.gif שלי ../images/Emo41.gif

1) היה לי חבר שנפרדנו וחזרנו 17 פעמים 2) פעם נדבק לי מסטיק לשיער ועשו לי קרה (נראה לי שככה כותבים את זה) בגלל זה. נחשו...............................

כרה?

חחח, כי קרה זה כמו קר... וכרה זה כמו כר... עזבו, הושפעתי ממישהו....
אתה יודע, אתה מה-זה זכיר לי מישהו... גם בסגנון הכתיבה וגם באיך שאתה נראה (ראיתי לפני... אהמ.... שלושה שבועות?! בשרשור של התמונות...)

אני מקווה שהמישו הזה

הוא מישו נורמאלי ! (לא רוסי , פריק , מכוער , קוקסינל , מעצבן , גמד , ולא ! אני לא גזען !
)

ואתה...

צודק... חחח, היה לי חבר שגר בצפון... והוא היה מה-זה פרנואיד וחשב שאני בוגדת בו....
חחח, אז נפרדנו ואז לפני שנפגשנו שוב חזרנו... והיה בדיוק 17 פעמים! ספרתי... ואז אמרתי לו: "תקשיב, אנחנו לא יכולים להזרק ולחזור שוב... תחליט: או שאתה רוצה להיות איתי או שלא..." אז הוא יסתכל אליי ואמר לי: "את רוצה להיות איתי?" ועניתי לו: "כן, אבל אנחנו לא יכולים להפרד ולחזור כל הזמן... אתה חייב להבין שאני לא בוגדת בך..." ואז נפרדנו... ממש טלנובלה... חחח והלוואי שיעשו לי קרה.... אני מתה לגזור ת'שיער... אולי אני באמת אדביק מסטיק!

נ.ב.

אני גרה בזכרון יעקב (אני מעדיפה לקרוא לזה - זכרון...) וזה די רחוק ממנו...

עוד אחד!

1) ידעתי לקרוא ולכתוב בגיל 3. 2) לפני 3 שנים החדר שלי נשרף. חחח, נחשווווווווווווווווווווווווו

1dana1

New member
לפי המזל שיש לך.. שאין לך פאדיחות..

אולי 2 נכון חחחחחח

למעלה