שירשור רגאיי ישראלי No.1 2006

urban i 1

New member
אם כל הכבוד.....

אני מבין שמנהלי הפורום וחלק גדול מהכותבים בו הם מלהקת טראבין.. אבל שמעתי אותכם פעמיים ויש לכם עוד הרבה הרבה הרבה ללמוד ולהשתפר כדי להשתייך להגדרה של רגאיי ישראלי עם כל הכבוד זה נראה בינתיים כמו הפקה של בית ספר... אז אתם מכבדים את איאם התקווה 6 תומר יוסף וכדומה ...אלא מוסיקאים שעובדים קשה כבר מלא שנים...תעבדו קשה תתבגרו תתשתפרו ואז תשייכו את עצמכם למה שקורה בהווה הכל בכוונה טובה

s h i d a n

New member
אתה צודק אחי, הדרך עוד ארוכה

הדרך שלנו למקצועיות ולמאה אחוז ניצול של הפוטניאל שלנו עוד ארוכה וזה תהליך ארוך מאוד...ביקורת טובה אחי, זה חשוב. אבל זה פורום רגאיי ולא פורום טראבין, ואם אתה רוצה הזדמנות אני אסביר לך את כל המכשולים שלנו ואת כל הדרך עבודה שלנו...זה הרבה יותר מסובך ממה שזה ניראה מבחוץ

s h i d a n

New member
אתה צודק אחי, הדרך עוד ארוכה

הדרך שלנו למקצועיות ולמאה אחוז ניצול של הפוטניאל שלנו עוד ארוכה וזה תהליך ארוך מאוד...ביקורת טובה אחי, זה חשוב. אבל זה פורום רגאיי ולא פורום טראבין, ואם אתה רוצה הזדמנות אני אסביר לך את כל המכשולים שלנו ואת כל הדרך עבודה שלנו...זה הרבה יותר מסובך ממה שזה ניראה מבחוץ

ron linial

New member
שיידי, תודה על הפרגון וגם...

תודה על הפירגון וההערכה שלך אלינו, ולגבי הביקורת שרשמו פה על טראבין אז... אני מאוד נהנתי מההופעה שלכם בלילה ה13, אתם פוטנציאל גדול שאני בטוח שעוד יפרוץ קדימה בגדול ! (אגב המתופף שלכם פיצוץ, ד"ש ממני...)

אתה יודע מה אומרים על הדרך לגיהנום?

מה שאמרת, מאוד לא מתאים לפורום הזה(ואם יש לך טענות, קרא את התקנון!). יש דרכים להגיד כל מיני דברים. אין לי בעיה עם ביקורת בונה, להיפך, אני דורש כזאת מאנשים. אבל לזרוק סתם ככה יריות לחלל זה לא בא טוב. רוצה להעיר? להאיר? תגיד מה אתה היית עושה יותר טוב, אם בכלל. כל המוסיקאים שציינת, כולם באמת עבדו קשה אבל לפחות התחילו ממשהו. אתה רוצה שבהתקדמות שלהם התהליך הזה ייפסק ולא יהיו אומנים חדשים שיראו אותם גדלים ופורחים? זה לא ילך לך! כי אני יכול להבטיח לך שאני לא אפסיק לעבוד קשה כדי להגיע לרמה של האומנים שציינת ב"ה. אהה, ובגלל שאתה יותר נראה כמו
מאיזה משתמש פעיל בפורום הזה, עוד דיס אחד כזה, לא משנה על מה או מי, ואתה בחוץ.
חייבים להשליט כאן סדר, חברים תהיו פוזיטיב בלי שליליות. לא אוהבים משהו? זכותכם המלאה, רק תציינו מה לא אהבתם, אל תעליבו פה אף אחד. דיונים מטופשים ומתנשאים כאמור, ימחקו.

ואני מבין

שאתה כותב מטעם הפקולטה הגבוהה לרגאיי נכון? אתם אלה שקובעים מה זה רגאיי ומה זה לא, כן? אז בטח נבקר, יש לנו דוקטורט להשלים אצלכם...

urban i 1

New member
תגובה מצויינת....

סוף כל סוף מה שרציתי לשמוע... אתה יודע מה אמרו לאהוד בנאי שהוא התחיל לשיר...?? שאין לי שום סיכוי ושהוא נשמע כמו צפרדע.... התעצבנת?! זה מצוין...האנשים שהכי חשוב שהם שישמעו את המוסיקה שלך ויאהבו אותה זה קרציות כמוני...עם ביקורת עם שפה לא יפה... כמו שאמרתי הרבה עבודה הרבה לב ואתם תגיעו רחוק!!!אל תשכח שאתם בסך הכל ילדים...

SaBaGMaN

New member
"בסך הכל ילדים"

כולנו ילדים.. אחויה לעולם אל תישפוט מישהו לפי הגיל שלו.. בזמנו הייתי מתקלט עם עוד חבר באיזה ליין רגאיי פה בדרום.. באו המון חבר'ה סטודנטים ועוד חבר'ה מבוגרים "לא ילדים" והם "מהמבינים ברגאיי" העיפו מבט לעמדה וראו מישהו צעיר הם הרימו גבה.. אחריי סט של רוטס ודאנסהול מוקדם שרוב הטיונים שניגנתי הם מישנת 79 עד 82 (זה היה האופי של הערב פאונדיישן) הם פשוט ניגנבו איך "ילד" יכול כולכך לחדש להם ולנגן שירים שהם בעצמם לא שמעו מעולם.. למה אני אומר את זה? לא בישביל להתלהב זה בטוח.. פשוט יש המון אנשים גם בסצנת הרגאיי שהם פשוט לא נותנים מספיק כבוד לחבר'ה צעירים ומזלזלים.. לא כולם חלילה! אבל לי אישית יצא להכיר לא פעם אנשים כאלה וכמה מהם אפילו מסאונדים די מוכרים פה.. אז לא לזלזל בחור ! ועכשיו לעיניין.. אני שמעתי את ההקלטה של טארבין יש אחלה של בסיס! צריך לשפשף ולעבוד על זה חזק אבל שומעים פה פוטנצייל מאוד גדול! אחלה של ניגון.. ליריקס מגניב הגשה אחלה אבל היא פשוט פחות הטעם שלי צריך לעבוד המון על הקטע הווקאלי.. אבל בכללי זה אחלה ואני מאמין שעם המון עבודה ואמונה הם יעלו ויצליחו! ביקורת היא חשובה מאוד! אבל גם אותה צריך לדעת איך לעשות.. ובכללי קחו הכול בקלות חבר'ה... בואו נישמור על הפוזיטיב בפורום הזה.. שבת שלום לכולם! one love

חחחח... מה אתה מנסה לכשל אותם?

יהיו להם מספיק אבנים בדרך, אז תתמוך במקום להפיל... תתן ביקורת אבל ביקורת בונה לא קוטלת, הבחורים האלה בהחלט יכולים להחשיב את עצמם ל"משהו" ברגאיי הישראלי ובהחלט מגיע להם פינה בשרשור הזה כמו לתומר יוסף או קנגרו ולא פחות. בתור להקה צעירה שרק לפני שנה התחילה לעבוד יחד הם מצויינים והם ממש בכיוון להיות הדבר הבא ברגאיי הישראלי
שיפורים תמיד יש.

petertosh

New member
מצויןן../images/Emo45.gif ישר כח

מקצב מעולה,שימוש נכון בכלים. אם אפשר הערה בונה-השירה...גם התוכן(לפאר את הלהקה סטייל שב"ק ס'),וגם סגנון השירה,למקצב השורשי הזה צריך תוכן שונה ושירה רגועה יותר. חוצמזה נהנתי לשמוע אותכם פעם ראשונה,ואפשר להכניס גם נייבינגהי יבוא כליווי נעים לשיר. תמשיכו ככה.

s h i d a n

New member
יש לנו 2 שירים נטו של נאיה

אחד אנחנו לא מופיעים איתו והשני אנחנו מופיעים איתו בהופעות אינטימיות כמו בבלאס דה צ'ילדרן לדוגמא

ZeusMan

New member
דעתי על השיר...

שמעתי את השיר וזה מה שאני חושב עליו ועל אלו שביקרו אותו... זיכרו ששיפור הוא דבר שתמיד בנמצא... אין סוף לשיפור, אבל תמיד יש התחלה לשיפור... טארבין יוצרים מוזיקה כבר זמן מה ובכך הם נמצאים תמיד במגמת שיפור... אני אישית מאוד אהבתי את הבסיס של השיר... פיזמון שחוזר על עצמו, מאוד קליט ונכון... לחן זורם... קול שירה ערב ונעים (גיל)... אבל... תמיד יש אבל... סידור המלל קצת מבולגן, קול שני לא תמיד במקום, תופים לא נותנים מעצמם מספיק, במיוחד במעברונים, כלי נשיפה יכולים לתת יותר עומק בסידור נכון של מיקום הניגון... שוב, הבסיס של השיר מראה שיש פה כישרון וההתקדמות תביא נפלאות... אני מאחל לכם בהצלחה, אני יודע שהיא תבוא במוקדם או במאוחר...

וחוצמזה...

כל חודש באים לארץ אומני רגאיי(תקליטנים/ להקות/ זמרים) לתת בראש לקהל הישראלי, בדרך כלל בבארבי ת"א. הליין האדיר הזה של שב"ק מיוזיק לא מפסיק להפתיע ומגשים חלום להרבה חבר'ה מהארץ, שרוצים להרגיש קצת מה קורה בחו"ל. שימו לב מי כבר הספיקו להגיע(לא יאומן!): Stone Love(פעמיים!!!), Saxon(מי סופר כבר? תמיד כיף!), Lone Ranger, Soul Stereo, U Brown, Chaki Starr, Bambu station, Turbalance וזו רק רשימה מאוד מאוד מאוד חלקית.
A-Mar sound לא מפסיקים להפתיע עם ספיישלים של האומנים הכי גדולים בג'מייקה. במסיבת פתיחת השנה בבארבי ת"א הם נינגו ספיישל של דמיאן מארלי!!!!!!!! אל תפסיקו לשרוף!
יוניטי סאונד דאדי ג'י וטומי בראון מפציצים עם ספיישלים ישראליים, סאונד מעניין ביותר, שמנגן רק אומנים ישראליים. בבארבי הם ניגנו את גאיה, היה מיוחד ביותר!
My Lord Sound בעיניי הקרו העולה! השנה ראיתי אותם משתפרים מתיקלוט לתיקלוט, והיום תיקלוט שלהם הוא ממש בידור, שואו. כיף לראות וכיף לשמוע!
אם באתרים עסקינן, אחד המדהימים בעיני שנוגע ברגאיי הוא של אם סי קרולינה. וכל מילה מיותרת פשוט כנסו...
לא מפסיקים לדבר על רגאיי בכל מקום, ראיתי כתבה מגוחכת ב7 לילות של ידיעות אחרונות על אופנות(מי שמזהה ובמקריות יש לו שיסרוק כי איבדתי את זה), והיה רשום על ללכת למסיבות רגאיי. רגאיי זאת האופנה, ואם בבאבילון
מדברים על fashion
, אז אנחנו ניתן להם את זה בסטייל אנד פאשן, ובתקווה שזה יביא הרבה בחורות! כבוד לכל מי שעושה רגאיי בארץ, שמנגן רגאיי, ששומע רגאיי, ששר רגאיי, שחי רגאיי!!! ניסיתי לתת כאן תמונה מקיפה ככל האפשר, מבלי לפגוע בזכויות יוצרים. תמונות, כתבות, שירים, הופעות. אתם מוזמנים להמשיך אותי, אפילו רצוי. רק בבקשה מראש בלי לפגוע בזכויות יוצרים. איך אתם שואלים? תקראו מחדש את השירשור אם לא הבנתם... ו
: תעברו על הפורום, על הקישורים, התמונות, המאמרים. ממש עשה לי טוב קודם!!!

sis3

New member
כבוד לך שיי די גיל. BLESS

תודה על כל הלינקים ועל הכל אתה כוח רסטה אמיתי של כולנו. פורום רגאי תותח יש פה!! מברכים את כולם "את הנשר.." ב- 18.2 אנחנו בקולטורה ת"א אתם באים לשיר? כבוד!!

s h i d a n

New member
רק אם גיל מרשה

הוא פשוט ביארד בתאריך הזה, אז אם אין לו בעיה עם זה אז בכיייייףףףףףףף

ZeusMan

New member
Shady Is Back !!!

איזה שירשור ענק !!! חזרת בבום
Lots Of Respect...

למעלה