שירשור שירי גאנג'ה

ZeusMan

New member
איזה שיתוף פעולה !!! יש לי עוד...

Chuck Fender - All About The Weed Wayne Marshall - The Right Herbs Richie Spice - High Grade In My Chalice Sizzla - Smoke Di Herb

SaBaGMaN

New member
איך שכחתם?...

אחד ה-טיונים..!! Buju Banton & Wayne Wonder - Sweet Sensimilla שאין מצב שהוא עולה על הפטיפון שלי בלי pull up סוואטו סטייל fe realllll

Hi Fi

New member
טיון נייייס שמעלה זכרונות מהסווטו..

אבל זאת טעות אינטרנטית כי מבצעים את השיר jigsy king & snow jah bless

SaBaGMaN

New member
walla?

יש לי את זה על וויניל מאוד ישן..שאם אני לא טועה הגיע אליי בזמנו משכן בלי העטיפה המקורית.. יש רק מדבקה לבנה חצי מקולפת שרשום משהו כמו ragga hits ככה שלא רשום לי שם את הליסט אני זוכר שפעם מישהו אמר לי שזה לא הם אבל חשבתי שזה עוד alms ouse בכל מיקרה תודה על המידע מאן ניבדוק את העיניין..! blees

זה הנושא של השיר...

Sheriff John Brown always hated me For what I don't know Ev'ry time I plant a seed He said, "Kill it before it grows." He said, "Kill them before they grow."

sista natty

New member
תלוי איך אתה מתייחס לזה....

מילולית זה יכול להשמע ככה, אבל למה התכוון המשורר, שאלת את עצמך?

REL YESAYA

New member
השיר מדבר על הריון!!!

ועל זה שריטה לקחה גלולות למניעת הריון בלי שבוב ידע

חחח גם אני ראיתי את התוכנית על השיר

נראה לי שאני עונה מאוחר... אבל לא נורא! זאת לא היתה ריטה אישתו, זאת היתה הדוגמנית/מלכת יופי של אנגליה, היא אמרה את זה בתוכנית על השיר, אבל גם בספר על החיים שלו אמא שלו מספרת שאנשים באים אליה עם ראסטות ואומרים שהן של בוב והיא והיא אומרת שזה לא נכון(לא נסביר הכל).. למה הוא התכוון? אולי לשניהם, אבל בטוח שגם לגראס...

Nechi Nech

New member
סמיילי ורביע - מיס קאנאביס

שורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף פשוט. Anthony B - Smoke Free Jah Mason - Mi Chalwa Ras Mac Bean - Boots Tracks :)

למעלה