שירשור תמונותתת

מיה ווד

New member
לא... זה שווה כל רגע...

חחזאת הייתה המתנת יומולדת שלי שנה שעברה.. מה לעשות? זה עלה 600 שקל כל הטרילוגיה.. חח איזה עצובה אני.... אבל רציני .. הם עשו את זה באמת טוב.. יש קטעים חדשים כאלה פעם בכמה דק' יש גם סצנות שלמות.. יאאא אלוהים.. יו מי שלא ראתה חייבת לראות תמורחב הראשון... אפשר להתאבד מרוב שאלייז'ה חמוד שם... אני חייבת לספר.. חח
יש סצנה שהאחווה יוצאת מריוונדל והם נפרדים מאלרונד וכולם שם ואז שהם יוצאים הם נותנים לפרודו להוביל קודם כי זאת בעצם המשימה שלו.. אז הם יוצאים מהשער ופרודו שואל את גנדלף בשקט שלא ישמעו.. "mordor gandalf... is it left or right?" אוי אלוהים חשבתי שאני מתה.. הוא היה כ"כ מתוקקקקקקקקק... ויש עוד סצנה.. טוב מסכנות בטח נמאס לכן... חח טוב תבקשו אם את רוצות שאני אספר..

מיה ווד

New member
חח בשמחה..../images/Emo13.gif

יש עוד סצינה שזה הדבר הכי עצוב והכי חמוד בעולם.. האחווה מגיעה ללותלוריין ושהם מגיעים אומרים להם שהם לא יכולו לעבור ומסתכלים על פרודו כאילו זאת אשמתו.. ( בגלל הטבעת כמובן כי רואים גם בסרט הרגיל שגלדריאל אומרת לפרודו שהוא הביא איתו (חח אממ תרגום מפגר ביותר) רשע גדול .. הטבעת... אז בקיצקץ רואים אח"כ את אראגורן מנסה לשכנע תאלפים שהם צרכים לתת להם לעבור ובינתיים כולם באחווה יושבים שם ומחכים אז רואים אחד אחד איך כולם מסתכלים על פרודו... כאילו הוא עשה משהו רע וזה כ"כ עצוב והוא יושב לבד מנודה כזה. למרות שכולם יושבים לבד.. חוץ מכמובן מרי ופיפין אבל זה ממש עצוב.. ויש לו שם פשוט תפרצוף הכי עצוב תמים מלאכי חמוד ומתוק שראיתי בחיים... אם נעשה מפגש או משהו אני אהיה חייבת להביא תסרט להראות לכן.. ! חח

פירחון 1

New member
../images/Emo142.gif!!

כן כן!!! צריך ממש ממש לעשות את המיפגש!!! וליראות את כולם!!! הוו זה יהיה ניפלא!!! ואז נוכל לישדוד למיה את הסרטים ולהשאיר אותה שם בינתיים שאנחנו נילך וניבהה בסרטים.!!....ואהההה (צחוק רשע..)!!!! סתם, מיה אוהבים אותך מאוד!!
!!! לא אבל באמת שכל אחד יכתוב מתי הוא יכול ומתי ואיפה...כחו בחשבון שרובינו מהצפון...

למעלה