שיר אשורי מאוד יפה

hemiitz

New member
כן!!!! אני מכיר זה....

שיר חייראן ,בדרך כלל נשים מאוהבות שרות שירים כאלה הזמר קוראים לו:Hassan Sisawaye קבלו עוד קישור ביוטיוב

../images/Emo198.gifdastet xosh be:´)..zorrrrrrrrr xosha..

וואיייייייייייייייי עלית על השיר שיש לי אותו - אין אין עליך אתה מומחה למוזיקה כורדית העלתי קישור של השיר למטה לא ידעתי מי שר אותו - עכשיו אני אעדכן את הקליפ ושוב שיר על אסמרה הו הו דלולולוווווווווווווווווווווווו עמרנה דהלהלללההההההההההההה אוףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף גולילה רוף אוףףףףףףףףף המןןןןןן המןןןןןןןןןןןןן המןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כורדיניה הוי הוייייייי הוייייייייייייייייייייייייי
אל תשכח אני שייככת לדור עתיק
- דור שעדיין גדל על מוזיקה ללא כלים מוזיקליים במושב שלנו היו זמרים טובים והם היו שרים תמיד בשמחות - (גם היו מקוננות שקוריות את הלב )))))) הכלי המוזיקלי היחיד היה מחיאות כפיים ורקיעות רגליים אני אישית עדיין שם באותה תקופה - פשוט לא בא לי לצאת מתוך הקופסה הזאת תודה שכייף לחתקוע יתד ולהתנחל - פשוטט הרגשה דארווישיתתתתתתתתתתת

../images/Emo198.gifחימי חימי חימי התגובה הגיעה לכאן

xosh be:´)..zorrrrrrrrr xosha.. תוכן: וואיייייייייייייייי עלית על השיר שיש לי אותו - אין אין עליך אתה מומחה למוזיקה כורדית העלתי קישור של השיר למטה לא ידעתי מי שר אותו - עכשיו אני אעדכן את הקליפ ושוב שיר על אסמרה הו הו דלולולוווווווווווווווווווווווו עמרנה דהלהלללההההההההההההה אוףףףףףףףףףףףףףף אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף גולילה רוף אוףףףףףףףףף המןןןןןן המןןןןןןןןןןןןן המןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כורדיניה הוי הוייייייי הוייייייייייייייייייייייייי אל תשכח אני שייככת לדור עתיק - דור שעדיין גדל על מוזיקה ללא כלים מוזיקליים במושב שלנו היו זמרים טובים והם היו שרים תמיד בשמחות - (גם היו מקוננות שקוריות את הלב )))))) הכלי המוזיקלי היחיד היה מחיאות כפיים ורקיעות רגליים אני אישית עדיין שם באותה תקופה - פשוט לא בא לי לצאת מתוך הקופסה הזאת תודה שכייף לחתקוע יתד ולהתנחל - פשוטט הרגשה דארווישיתתתתתתתתתתת

../images/Emo198.gifReuven yamin - Uchribaker lolo basamer

♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

../images/Emo198.gifלקטמונים קבלו שיר -ראובן ימין

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ראובן ימין - ג'ון קת קטמונים

../images/Emo13.gifחח אני עוברת מקישור לקישור ונהנת

מטעם הטוב ובחירה של השירים שאתם מעלים בפורום,כל שיר אגדה כורדיסטנית

למעלה