שיר אשורי מאוד יפה

../images/Emo198.gifle were ley leley le esmere le were le

קשה קשה לעזוב את השיר אני שומעת אותו 1 2 3 4 עוד ועודדדדדד le were ley leley le esmere le were ley leley le cawrese wa cen sale leee hewya temme ezim liser sozahamme offfffffff offffff le were ley leley le esmere le were ley leley le cawrese wa cen sale leee hewya temme ezim liser sozahamme offfffffff offffff le were ley leley le esmere le were ley leley le cawrese wa cen sale leee hewya temme ezim liser sozahamme offfffffff offffff offffffffffffffffffff offffffffffffffffffff Asmare dellale

../images/Emo198.gifנכון מאוד../images/Emo45.gif - סבתא שלי שחרחורת

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ בכורדית אסמרה = אסמר - שם לאישה שצבע העור העניים והשיער בצבע שחור

../images/Emo198.gifHOZAN SIPAN Le Le mere

♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ חימי שחקת אותה היום - וואיי איזה כייף גשום גשם זלעפות ואני שומעת תמוזיקה של HOZAN SIPAN על כוס תה כורדי חם וואייייייייייייייייייייייייייי אאין יותר טוב מזה הכי מושלם שבעולם איזה קול מדהים - מושלם מושלם מושלם

../images/Emo198.gif.Sipan Xelat - Evin

♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ♥ ♫ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥---♥-==---♥==-♥°° Bijî Kurd û Netewa Kurdi stan°°♥-=♥-==---♥=---♥ (_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯________ღ♥ღ________ ¸.•´´¯)ღ♥ღ _____ ¸.•´´¯)ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯) ¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

../images/Emo198.gifSipan - Hey le dine

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

hemiitz

New member
אם הזכרנו אסמרה אז הינה ISA BERWARI ASMERA

ISA BERWARI בכבודו ובעצמו

hemiitz

New member
זהוא אני יכול להגיד שאת בענינים קבלי קישור

יש שם כמה חלקים לשיר

../images/Emo198.gif

۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥---♥-==---♥==-♥°° Bijî Kurd û Netewa Kurdi stan°°♥-=♥-==---♥=---♥ (_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯________ღ♥ღ________ ¸.•´´¯)ღ♥ღ _____ ¸.•´´¯)ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯) ¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯¯¯¯(_¸.•´´ ☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞

../images/Emo198.gifקבלו הקלטה נדירה כורדי ישראלי../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ כורדית ארמית יהדות כורדיסטאן הקלטה של השפה כורדית ארמית לפי שמדוברת ע"פ הכורדים בישראל הקלטה נדירה - והתמונה שבוידאו זאת תמונה של כורדישראלי תהנו ותתרגשו - אני שומעת ויורדים לי דמעות

../images/Emo198.gifהקלטה נדירה שיר כורדי עתיק../images/Emo79.gif

☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ ۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞
۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞۩۩۞ אם משהו מזהה מי שר או שרה כאן בבקשה לעדכן אותי ואת הפורום תהנו לכם על כוס צ'אי כורדי עסלי וחם - באמצת אין כאלה שירים מיוחדים במיוחד ששם סבתי הוא אסמרה - השיר מדבר אלי מאוד

Avigail levi1

New member
../images/Emo24.gifערב טוב פורום כורדים

ערב טוב
מה שלומכם בערב חורפי וקר? שותים הרבה תה כורדי ?
לכול החדשים שבפורום ברוכים הבאים
תודה לכול מי שמעלה לפורום מוזיקה מיוחדת ומרתקת לא לשכח להתלבש חם ולא להתקרר

Amir Kurdi

New member
../images/Emo124.gifערב טוב חדשות חוץ כורדיסטאן../images/Emo44.gif

PKK must reinvent itself: Barzani Iraqi Kurdish leader Masoud Barzani says the outlawed Kurdistan Workers' Party (PKK) must make dramatic changes if it doesn't want to be rejected by the masses of Kurdish people. "They [the PKK] have two choices ahead: Either they will change themselves, or the Kurdish people will get rid of them," Barzani told Turkish Foreign Minister Ahmet Davutoglu in Irbil late on Friday. Davutoglu told Barzani that "a bright joint future” awaits Turkey and the Iraqi Kurds if the PKK, listed as a terrorist organization by many countries, is completely eliminated

Amir Kurdi

New member
../images/Emo124.gifלכול מי שלא יודע וכדאי להזכיר לכם

כורדיסטאן היא בת ברית עם אמריקה בדיוק כמו שישראל בת ברית עם אמריקה

Amir Kurdi

New member
הציבור זכאי לשמוע מגוון דעות כדי לגבש עמדה

הקדמה ברוב תקשורת הישראלית והבינלאומית יש העדפה ברורה לדוחו"ת של ארגונים המכריזים שישראל אשמה בפשעי מלחמה. אבל כדי שהציבור הישראלי יוכל לגבש את דעתו, עליו לדעת שיש גם קולות אחרים. כמו כן, ניתן לצפות מאלה המביעים דעתם להיות נאמנים לעקרון של "אמת בפרסום". במסגרת מאמצי להביא לציבור הישראלי גם ביקורת על הפירסומים של ארגוני זכויות אדם נגד ישראל, הביא רמי נוידרפר במאמר תגובה לדיווח שלי על מאמר של רוברט ברנשטיין ביקורת קטלנית על הנאמר במאמר. אבל, למרבה התימהון, במקום להפנות את הביקורת כלפי בעל הדעות, ברנשטיין, בחר רמי ליחס לי את הדעות ולתקוף אותי. הוא סירב בכל תוקף לפנייתי לתיקון הפרטים השגויים במאמר.

למעלה