שיר מחאה חברתית

Puskas

New member
זה לא נכון

כמה שירים כבר נדחו שם על בסיס "לא מתיישבים עם ערכי צה"ל" ? לא זוכר עוד מקרה בכלל כמו של אשדות.
שיטת הפלייליסט רקובה ודוחה שירים טובים אבל זו בעיה אחרת שלא בהכרח תיפתר אם התחנה תהיה אזרחית.
חוצמזה שהבעיה איתם עמוקה יותר, את אומרת שצריך לאזרח את התחנה? אני אומר שצריך להפסיק לתקצב אותה..
שיהפכו לתחנה פרטית כמו 99 אחוז מהתחנות בישראל כי משלם המיסים לא צריך לשים כסף על מה שהוא שומע ברדיו.
שיפסיקו לתקצב אותה ממשלתית, שיבטלו בה את הפלייליסט ואז הכללל יושמע שם בסבבה.

Loud Radio

New member
מה זה משנה אם היו עוד מקרים?

גם אם זה הובא לידיעתך, יכול להיות שהיו ויכול להיות שלא. עצם העובדה שהנושא הצבאי הוא בכלל שיקול - זה מה שגרוע בתחנה הזאת.

תשלום המיסים הוא נושא אחר, אבל אם כבר העלית אותו, אז שוב - המימון של התחנה נובע מזה שהיא תחנה של צה"ל. איך מתקצבים כל מה שקורה בצבא? תקציב הביטחון כמובן. אז שוב, ברגע שיאזרחו אותה, לא תצטרך לשלם גם על זה. לכן, תחשוב טוב מה אתה שם בקלפי.

Loud Radio

New member
גם אם זה לא הובא לידיעתך*

ואגב, גלגלצ ממומנת גם ע"י חברת פלאפון וע"י הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

Puskas

New member
מה זאת אומרת מה אני שם בקלפי?

את באמת מתכוונת להחליט למי להצביע נטו על סמך תמיכתו או תמיכתו בגלגל"צ כתחנה ממומנת ממשלתית?

Loud Radio

New member
שמעתי עכשיו את השידור של התוכנית

ואהבתי את התגובה של יזהר. הוא אמר שהופכים שירים פשוטים ותמימים לפוליטיים ברגע שחושבים עליהם כשירים כאלה ועושים סביבם רעש וצלצולים. וזה מה שעשו עם השיר הזה - לקחו את הכל רחוק מדי. אין ספק שהוא צודק.

ובהמשך לטענה של יזהר, אני חושבת שדעת הקהל לא אמורה למנוע מאמנים להוציא שירים מסויימים, וכל הכבוד לאמנים שמביעים את הדעה שלהם בשירים, לא להרבה יש את האומץ "לסכן" את הקריירה שלהם ולשים לרגע אחד בראש סדר העדיפויות את הערכים והעקרונות.

ועוד נקודה למחשבה - ההשראה לשיר הייתה למעשה חיילי צה"ל שהקימו את ארגון "שוברים שתיקה".

למעלה