שישרפו הראל השקעות

שמע אני כל הימים האלה דבוק למסך

והמערכת לא קרסה לי פעם אחת ואני כבר ניכוותי מכמה קריסות שלה בעבר אולי יש לי מזל...

itzik4u

New member
הראל, אורדרנט ותקלות...

1. יתכן והיו תקלות אתמול באורדרנט של הראל. יתכן וגם היום. 2. אני לא עובד עם אורדרנט אך למען ה"בקרה" עבור הלקוחות, כשאני מול מסך, גם האורדרנט פתוח, רוב הזמן. 3. אתמול (רוב היום) והיום (עד 11:00), הייתי מול מסך. האורדרנט של הראל פעל וגם שודרו הוראות דרכו. 4. יושבים אצלי סוחרים שעובדים גם עם ברוקר אחר-רוב היום אתמול המערכת לא עבדה. 5. אתמול (כצפוי) היה עומס רציני על המערכת וגם על חדר המסחר לביצוע טלפוני. היה קושי, אבל אפשרי... 6. אצל ברוקר אחר, לקבל מבצע בטלפון ארך מעל 10 דקות. 7. אני יכול להעיד אישית על 2 ברוקרים. בטוח כי הבעיה חמורה יותר או דומה אצל ברוקרים אחרים (ואני מכיר את כולם). 8. חשוב שתבינו: המערכת אמורה לתת מענה במעל 95% מהזמן והמקרים. אף ברוקר ואף בנק לא ישקיע את הסכומים הנדרשים ע"מ שהמערכת תפעל ב-100% מהמקרים. כנ"ל בעניין המענה הטלפוני... 9. שאף אחד לא יספר לי על ניפלאות המערכת של הבנקים...כבר ראינו קריסות בדיוק ברגעים הקריטיים... ובמחיר שהם גובים, הלקוח צריך לקבל גם פדיקור... 10. המערכת של הראל עברה הרבה מחלות ילדות. היום היא האמינה ביותר שאני מכיר. 10. אין פתרונות פלא. כשכולם מנסים לצאת/להכנס יחד, המערכת נתקעת... 11. הרבה לקוחות של בנקים וברוקרים אחרים הצטרפו להראל. ולא רק בגלל המחיר. חלקם גם נעזרים בפורום הזה. המצוקה מוכרת... היא לא נחלת לקוחות הראל בלבד או ברוקרים בלבד. הפעילים דרך הבנקים מקבלים זאת כ"מכה משמיים". ---- כולם חושבים ש FMR זו תרופת פלא לרווחים. אין ספק כי הוא מייעל מאוד את העבודה: במהירות, באמינות. אבל-אם אתה לא יודע לרוץ, גם מסלול רקורטן משובח לא יעזור לך להגיע לאולימפיאדה...

איציק בדבר אחד אתה טועה

חברה שמחזיקה חדר מסחר ורוצה להיות אמינה והוגנת כלפי לקוחותיה יכולה בקלות להחזיק כמה עובדים ב"סטנד ביי" ולאייש עמדות נוספות במימם של מסחר מטורף גם אם זה כרוך בלהקפית אותם בהתראה קצרה. אני רוצה לציין לשבח את כלל פיננסים שהמענה הטלפוני שלהם לא איכזב גם ברגעים הסוערים ביותר של המסחר.

ilanc7

New member
אני ישבתי מול הטלויזיה

ולא ראיתי בעיות בהעברת פקודות

eranyes

New member
אני דוקא קראתי עיתון

ולא היתה בעיה בהעברת הדפים.

שני הממירים היו דלוקים

ולחבר למעלה - מישהו היה צריך לתת לך שתי סטירות כדי שתתעורר ותפסיק לקרוא עיתון חחחחחחחחחחח

since 69

New member
אני בדיוק שחררתי ת'חמין של שבת

השתחרר חלק לא היו בעיות

itzik4u

New member
אילן...

כבר הייתי לקוח של חלק ניכר מהברוקרים. כפי שאתה מכיר פעילים, גם אני, מכל המקומות... לקחת אותך לחיפה (ואולי עדיף לאילת, בימים אלה...), אפשר ב-40 ש"ח או ב-400 ש"ח. תמורת 400, החצץ בחריצי הצמיג מציק לי יותר מעוד תחנה בדרך ב-40 ש"ח. ומילא אם אלה היו באמת האפשרויות... אני לפחות הרמתי את הכפפה, להבדיל מאחרים... ואני יודע: כל שאכתוב כאן נישמע משוחד...

itzik4u

New member
מצ"ב שירשור מפורום אחר מהיום

העוסק בבעיות באורדרנט... זה לא משחרר את הראל מלשפר את המערכת, ובכל זאת...

למעלה