שלוםלוםלוםםםםםםם

סמיילי22

New member
אצל קווין זה עוד יותר זול

אצל אופיר כהן - מתחתנים. הסלון כלות היחיד בקריות שאיכשהו עוד יש לו רמה...

*מור

New member
היי מזל טוב וברוכה הבאה../images/Emo13.gif

לאחרונה התחלתי לחפש שימלה ויצא לי להיכנס לחלק מהמעצבים שהזכרת, אצל גלית לוי המחירים מתחילים ב8000 ש"ח ולא תמיד מדובר בשימלה או חצאית חדשה אלא רק אם ממש צריך, חשוב לציין שהבנות שם לטעמי חסרות כל ניסיון בעיצוב או הלבשה, מישהי שם הלבישה לי מחוך ונשמתי יצאה יחד עם המחוך, מיותר לציין ששלושה ימים אחרי זה כאב לי כל בית החזה? וזה רק מתוך חוסר מקצועיות של העובדות. גם ממש לא נעים לשמוע בתור מי שישבה שם את החבורת בנות הרכלניות שלה מדברות על כלה שבזה הרגע נכנסה להתלבש...הרגשה לא נעימה. בקשר לאושידה. בפעם הראושנה שנכנסתי לאושידה זה היה באיזה יום שישי שהיום היה מפוצץ בכלות בכל דיזנגוף שבאו למדוד ולראות. קיבלה את פני איזו מישהי מאד לא נחמדה במילים יפות וטענה שבשביל לראות שמלות אני צריכה לקבוע פגישה, רק בשביל לראות!!!! להציץ...אתן יודעות...לא ביקשתי שמישהו ילווה אותי והיתה מתה שאני יעוף מהחנות... אבל נכנסתי לאחר כמה ימים באמצע שבוע שוב לאושידה...(אני רוצה לסמן על הכל V כלומר שהייתי וראיתי) קיבל את פניי אחד הבעלים אם אני לא טועה הרצל ולמרות שלא קבעתי שום פגישה הוא התייחס אלי בצורה מאד יפה וגם זו שעזרה לי במדידות...שניהם היו מאד נחמדים והתייחסו בOVER נחמדות...אגב מאד התחברתי איתו אז הרשתי לעצמי לנזוף בו גם על המוכרת שקיבלה את פניי כמה ימים לפני. יש להם דברים מאד יפים וזה יכול להתאים לתקציב שלך ולגבי הפחד...לא יודעת...האמונה אצלי קיימת בגורל...מה שצריך לקרות קורה ולא משנה איפה... העיקר שיהיה לכולנו במזל...

ליגי

New member
היי מור!!!

בנוגע לגלית לוי-היה לי קטע דומה עם אחות של חברה טובה שלי שהיא בחורה שמנה שלא כל שמלה מתאימה לה-בקיצור היא שמה לה מחוך-חנקה לה את הנשמה שמה לה חצאית-מיותר לציין שזה לא החמיא לה בכלל מפני שיש לה חזה גדול והכל נשפך החוצה-שהיינו שם היא הייתה 6 חודשים לפני החתונה-אז היא התחילה להלחיץ אותה שכבר מאוד מאוחר ואין לה זמן--עד כדי כך שהיא מאוד נלחצה וקבעה פגישה למחרת-בקיצור היא ביטלה הכל-והלכה לפנינה טורנה-היא אומנם יקרה אבל אשה מקסימה-היא לא ניסתה להלביש לה כלום קודם ישבה שוחחה איתה-אפילו ציירה לה את הקווים לשמלה-שיהיה בהצלחה במציאת שמלה.

רקפת

New member
להולנדית דניאל שרון

חברה שלי עיצבה שם שמלה המנהלת מקסימה אבל הם לא עומדים בזמנים מה שכן היא המליצה על שוזרת שעובדת איתה בשם מירית (אם תרצי אבקש ממנה את הטלפון שלה )והזר היה מדהים לגבי אושידה יש לו דגמים מדהימים לדעתי לפחות בהצלחה

השולצים

New member
שלום וברוכה הבאה - דניאל שרון

שמעתי עליו כל כך הרבה סיפורים על אי עמידה בזמנים שאני הייתי מציעה לך להיזהר. שמעתי את זה מלפחות 5 כלות. שמעתי אפילו על כלה ששלושה ימים לפני החתונה הלכה לללו עיצובים והם תפרו לה שמלה בגלל שהשמלה שהזמינה אצל שרון עיצובים לא היתה מוכנה. בכל מקרה שיהיה בהצלחה רויטל

למעלה