שלוםםםםם

ברכוח

New member
שלוםםםםם ../images/Emo13.gif

רציתי לדעת, אם וכאשר קונים גלשן בהזמנה מיוחדת המחיר קבוע או שהוא תלוי בכמות הפיברגלס? למשל מי שקונה גלשן גבוה מאוד משלם אותו דבר למי שמשלם גלשן מאוד נמוך ? אשמח לקבל תשובה.. אה ועוד דבר, מישהו פה התנסה כבר בגלישת מצנח? בתודה , ברכוח עם הכוח

ברכוח

New member
אגב ברכות על הפורום החדש

שכחתי לציין את זה , שמתי לב שהוא חדש אז בהצלחה למנהלים!!

resh0

New member
תודה על הברכות. הפורום גם בשבילך.

לשאלתך: עד כמה שידוע לי התלות בין גובה הגלשן למחירו נובע מהגוש ממנו הוא עשוי. ישנם כמה סוגי גושים כאשר המבדיל בינהם זה חוזקם (ביחס הפוך למשקלם) ואורכם. לעניין האורך, עד כמה שידוע לי אין הבדל בין הגלשנים עד 220 ס"מ ואילו מה שגבוה מזה, העלות גבוהה יותר, לא משמעותי. אם אתה גולש חדש (ונראה שכך), אז אל תתן למוח שלך להיות טרוד מהנושא הזה... לאחר שחתליט כי אתה רוצה לגלוש ואתה מוכן (פיזית) לגלוש, אז חפש לך איזה גלשן ישן שגובהו כ- 25 ס"מ מעל ראשך ושרוחבו כ - 50 ס"מ. לאחר עונה אחת או שתיים, תתחיל לחשוב וגם להתייעץ על גלשן שמתאים למימדים שלך ולסגנון שפיתחת ו/או אתה רוצה לפתח. בהצלחה.

ברכוח

New member
אז זהו ש...

זאת לא הפעם הראשונה שלי שאני גולש הייתי גולש לפני שנתיים , ויש לי עדיין גלשן, אבל אפשר להגדיר אותו "חסקה" כי הוא משנת 89 והוא כבד, ומלא חורים ופשוט בא לי אחד חדש קליל, וגם נוח אז בגלל זה חשבתי

למעלה