שלוםםם

thenik

New member
שלוםםם

אני רן ויש לי להקה בישראל אנחנו רוצים להופיע בארה"ב רציתי לשאול עם אפשר להשאר שם הרבה זמן ואיך אני יקבל ויזה תודה מראש

קודם כל ויזה

במידה ויש לך דרכון בתוקף תוכל להגיש בקשה לויזת תייר בשגרירות ארה"ב בתל אביב. אתר השגרירות ומספרי הטלפון לבירורים מופיעים בעמוד הקישורים של הפורום תחת קטגורית "ישראל - עזיבה וחזרה". במידה ובקשתך לויזת תייר תאושר, תוכל לבקר בארה"ב. בשבועות הקרובים ייכנס לתוקף חוק חדש המגביל את תקופת השהייה לתיירים ל-30 יום. שים לב שויזת תייר לא תאפשר לך לקבל תשלום על ההופעות, כלומר עם ויזת תייר אסור לך לעבוד בארה"ב.

היי רן,

קודם כל אני רוצה לסייג את כל מה שאני רושמת בהמשך בזה שזה הכל נרשם ממה שלדעתי כדאי לעשות, אני לא יודעת בוודאות שמה שאני אומרת פה הוא נכון. לדעתי, כדי לבוא להופיע זה תהליך שונה מויזת תייר, אתה לא מגיע בתור תייר, זה חילופי תרבות או משהו כזה, מה לדעתי כדאי לך לעשות זה לפנות לשגרירות האמריקאית לחפש תפקיד כזה: Cultural Affairs Officer או משהו בדומה ולשאול אותם. בנוסף, אתה יכול לפנות למשרד החוץ, אני בטוחה שיש להם מחלקה שמטפלת בנושאי תרבות בחו"ל ולבדוק דרכם. בהצלחה. אפרת

ושכחתי משהו

יש בחור בשם "תופס עוגב" בפורום ישראלים בחו"ל השכן שמנגן בחו"ל כל הזמן, אולי כדאי לך לשאול אותו במסר או משהו כזה. אולי הוא יוכל לעזור לך באינפורמציה. אפרת

thenik

New member
עוד שאלה

עם חברת תקליטים מסויימת תרצה להוציא דיסקים שלי אז אפשר?

במידה ויהיה לך חוזה עבודה

מסודר, הם ודאי יוכלו לטפל בכל הניירת ולהוציא לך ויזת אמן או ויזת חילופין שמתאימה.

כדאי לברר בקונסוליה בלוס אנגלס

במסגרת חגיגות יום העצמאות האחרון - של ישראל מושל קליפורניה חתם על אמנה המאפשרת הופעה של אמנים ישראלים בקליפורניה עם הקלה באישורים השונים אני לא יודעת אם היא כבר ממומשת או שזה היה רק טקס חגיגי שדרך אגב היה לא רע וגם האוכל היה בסדר - במלון מאד מכובד ומפואר (בוורלי הילס הוטל) אבל כדאי לברר אצל קונסול התרבות בלוס אנגלס - כן יש דבר כזה וקוראים לו קובי אשרת לקונסוליה עצמה יש אתר שנקרא בית ישראלי בכתובת הבאה http://www.israelemb.org/la/index.htm בהצלחה ואל תשכח להזמין אותנו להפעות מזל מהעמק

למעלה