שלום אני בן 25 וחדש כאן בפורום ויש לי דילמה.

dag271

New member
שלום אני בן 25 וחדש כאן בפורום ויש לי דילמה.

אני נמשך לצעירים בערך מגיל נערות עד 23.. בעיקר בהירים ונערים, וכל הפגישות שהיו לי נפגשתי עם בחורים שמנים או מלאים, ולא יודע למה אני נפגש איתם בכלל... לאחרונה הייתי אצל בחור גם שמן שבגלל שהרבה זמן לא הייתי עם גבר אז זרמתי (לא האמנתי פשוט, שזה כל כך טיבעי לזרום...) והלך לי דיי טוב, שגם עמד לי והתחרמנתי מהציטואציה המגניבה, עשיתי לו גם מסא'ג ויכול להיות שזה גרם לי לזקפה? יכול להיות בגלל שהבחור היה נחמד או שאני פשוט נמשך לשמנים ולא יודע את זה? אצל הבחורים השמנים האחרים פשוט לא עמד לי בשיט. אחזור וארשום שוב, שהבחורים הרזים הנערים החטובים עושים לי את זה, למרות שלא עשיתי סקס עם בחורים בגיל כזה ובגוף נערי, שמושכים אותי כל כך... רוב הפעמים בהתחלה נלחצתי אבל היו כמה פעמים שממש הפתעתי את עצמ מחדש. אבל מה יקרה אם אכנס למיטה עם בחור צעיר, רזה, נערי כמו שתמיד חלמתי ופשוט לא יעמוד לי בכלל??

marik

New member
מה יקרה?

העולם לא יחרב. הוא ימשיך לסבוב על צירו. וגם אתה תמשיך לחיות באושר ובכיייייף. רק שאז למדת עוד משהו על עצמך, שתוכל לפתח הלאה. או שתלמד שהבחור הספציפי הזה לא הטעם שלך. כי יש המון רזים שלא מדגדגים לי. לא כל רזה מושך אותי. או שתבין שאתה בקטע של שמנמנים יותר. או שתבין שלא חשוב לך המראה אלא יותר ההתנהגות של הפרטנר שלך. שמה שמושך אותך זה האקשן והסקסאפיל שלו. ולא הלוק החיצוני שלו. וכו'....

למעלה