שלום אני חדשה פה!

netaK

New member
שלום אני חדשה פה!

ורציתי לאמר שהעבודות של כולם פה ממש מדהימות ובכלל זאת אומנות מדהימה אני רוצה לנסות להתחיל לעשות כאלה יצירות אומונת ורציתי לדעת אם פוטושופ זה בסדר או רק פיינטשופ? על ממה אתם ממליצים (על איזה תכונות...לאו דווקא פוטו/פיינט שופ) תודה רבה ומזל טוב על הפורום!

למרות שאני חדש בתחום..

אני דווקא עובד עם פלאש, כי אני יוצר אילוסטרציות ווקטריות.. הציור בפלאש הוא קל, וגם אם אינך יודעת לצייר קווים ישרים פלאש יתקן זאת (זה טוב אם אין לך עט גרפי).. בכל מקרה, ברוכה הבאה. שי - מנהל קומנט סנטר. http://shkooz.come2us.co.il

netaK

New member
וואו תודה

אם תהיינה לי בעיות עם בהתוכנה תוכל לעזור לי? בעצם...בכלל אין לי מושג איך לעשות רק התלהבתי שזה כל כך יפה אין לי מושג מה עושים :(

בשביל זה אנחנו כאן !

כדי לעזור. בכל מקרה הנה כמה הסברים/שלבים (אני עובד ככה): 1. לוקחים תמונה שרוצים להפוך לאיור ומכניסים אותה ע"י IMPORT לפלאש. 2. מציירים על התמונה בשכבה חדשה קווים כללים שינחו אותך בצביעה. ממש כמו החוברות האלה שילדים מקבלים.. גרידים (Grid) שכאלה. 3. צובעים.. צבעים כהים צבעים בהירים.. וצבעים.. וזהו. בהצלחה.

netaK

New member
תודה רבה תרבה רק שאלה אחת

איך קוראים לתוכנה המלאה? ופשוט לעבור על כל הקווים? עם העכבר? אין דרך יותר קלה? אולי בתוכנה אחרת? מישהו?

roychu

New member
ברוכה הבאאה! ../images/Emo163.gif

אני חייב ללכת עכשיו, אז תקבלי ממני תשובה מפורטת מאוחר יותר

netaK

New member
ישש

תוכל להסביר לי בערך איך להתחיל ועניינים?

roychu

New member
אוקיי, ככה ../images/Emo163.gif+

לתוכנה ששי דיבר עליה קוראים Flash, הגרסא העדכנית ביותר היא Mx. העניין הוא לא לעבור רק על הקווים אלא, לפי דעתי כמובן, להדגיש את הצורה של האדם/חיה/חפץ בקווים פשוטים, לעשות את הפרטים גם כן בקווים פשוטים ואחר כך לצבוע. כמובן שכל אחד יכול לחלוק עליי, כי כל אחד עובד אחרת. אפשר כמובן לעבוד עם העכבר, אבל לפי דעתי יותר נוח עם טאבלט של וואקום (לוח ציור דיגיטלי) כדי להגיע לתוצאות האלה אין קיוצרי דרך, זה או לעשות את העבודה הקשה, או לעשות את העבודה הקשה כמובן שישי עוד תוכנות, אפילו יותר טובות, אבל קשות לשימוש לפי דעתי, התוכנות האלה הן Freehand של מקרומדיה, אותה חברה שמייצרת את פלאש ו-Illustraitor של אדובי, שמייצרת את פוטושפ. עזרתי לך בשמהו?

netaK

New member
מאוד אבל כאילו..

איך מתחילים מה עושים? צריך שקווי המתאר יהייו עבים יותר איך הקווים כאלה עגולים ויפים? איך אני עושה צבעים מתאימים כאילו וואו יש מלא שאלות אנ י מקווה להתחיל ברגל ימין =]

roychu

New member
יש לי כרגע עצה אחת...

פשוט תנסי ותנסי ותנסי הרבה... וככה לאט לאט תתחילי לפתח לך סגנון משלך

netaK

New member
תודה ../images/Emo98.gif

אני אשתמש בטטרויאל מהאתר שבקישורים אולי אני אצליח משהו

למעלה