שלום, אני חדשה

אני לא מבינה כלום, אתה הכי חכם.

תמיד נמנעתי מלדון עם אנשים כמוך שבטוחים בעצמם ופוסלים כל מילה של אחרים, שיהיה לך לבריאות ודיונים מהנים במיוחד עם עצמך. רק הוכחת את אחת הטענות שלי. יום טוב.

nirze

New member
אויש תסתום כבר!

מי אתה חושב שאתה שאתה הכי גאון בעולם?! וואלה אח שלי... הרמה ירדה... לאיזה כיתה אתה עולה?! אם אתה לא רואה את זה כנראה שאתה באמת סתום במוח ושום דבר לא נכנס לך לראש חוץ ממה שחופרים לך בשכל שהרמה בבית הספר הטכני בחיפה גבוה! אז זה בכלל לא נכון.... אם תשאל אנשים שסיימו לפני שלוש שנים ויותר את הטכני יגידו שסבבה והרמה אחלה אבל עכשיו, לאן הכל הלך?! אז תסתום ותפסיק לקטול אחרים... תודה!

nirze

New member
אני רואה שאתה בן 23...

אז אתה סיימת לפני כמה שנים טובות כנראה את הטכני...! אז אם תשאל עכשיו אנשים שסיימו י"ב מה היא הרמה של הטכני ואם היא ירדה כולם אבל כולם יגידו לך שירדה בגדול!!!!!! וואלה אני בן אדם של צבא ואני לא מתלונן שהגעתי לטכני אבל הרמה ירדה מאוד מזמנך ועד עכשיו! אתה לא יכול להתווכח...! המשך תגובה מקודם...^ ^

הרמה לא ירדה, אני מקבל שוחרים שסיימו לאחרונה

אתה מבלבל את המוח . יש עובדות ויש שמועות הכי נכון זה להתייחס לעובדות ולא לשמועות העובדות אומרות שהרמה עלתה . נקודה !! נכון שגם אתה שוחר ואז קיימת ירידה מסויימת אבל זה לא כל כך קריטי , המשקל הסגולי שלך נמוך ...

אם הרמה כל כך ירדה, מדוע ביקשת ?

להתקבל להנדסאים מדוע אנשים כל כך רוצים להמשיך להנדסאים , אה ? מה אתה בכלל יודע לגבי הרמה . איזה רפרנס(נקודת ייחוס ) יש לך? אתה תלמיד . צריך מישהו בוגר שהיה גם פה וגם שם ורואה את ההבדלים . אתה תלמיד פנימיה ואתה בטח יודע מה עשו השוחרים האינטרניים בפנימיה ולמה סגרו אותה . כל הוונדליזם והגועל נפש של אנשי הפנימיה גרמה לסגירתה . הרמה אך עלתה אך , כאמור, לא לגמרי, כי אותך לא זרקו עדיין !! אבל , תהיה רגוע, אם תמשיך להיות כזה טיפש ישחררו אותך מצה"ל או שתוריד פרופיל או שתצא באי התאמה וכל הזמן שהשקעת בטכני, יילך לאיבוד . תמיד תוכל להיות גאה בעובדה שאתה שייך למשתמטים . היום זה אין !

nirze

New member
תאמין לי אני לא יוריד פרופיל כי אני ירגיש גאה

לשרת בצה"ל! כל הזמן אני רציתי לשרת בצה"ל וכל הזמן אני ארצה! אני בכלל לא מתלונן על זה שאני עומד להתגייס...! ונרשמתי לי"ג כי שמה הרמה הרבה יותר גבוה (זה לא התיכון... יש שם משמעת שונה ורמת לימודים גבוה...!) וגם כי זה יכול להיות יעזור לי בעתיד! אני לא מדבר על עצמי שהרמה שלי ירדה... אני מדבר בכללי... הלימודים עצמם, המשמעת... הכל יירד... וואלה... הרמה שלי דווקא עלתה...! ותפסיק כבר כל הזמן לקטול אנשים!!! מה יש לך בן אדם?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

אותם מדריכים, אותם מפקדים אותה משמעת ...

אתה משמיץ את בית הספר ומתחנן שיקבלו אותך ליג' .. חוכמולוג, אה ? לא השתנה כלום מיב' ליג' הכל אותו הדבר, בדיוק, המורים המפקדים והמדריכים . אני אגיד לך מה השתנה . אתה !אתה יורק לבאר שממנה אתה שותה רק שאתה טוען שאתה לא יורק אלא משביח אותה . אני לא קוטל אנשים אני אומר לאנשים קטנים את האמת בפרצוף . תתמודד איתה ותגיב.

טיק טאק1

New member
תדע לך הרמה ירדה...תפתח את העניים והאוזנים..

זורקין...אתה אולי מדריך אני לא יודע יש לנו לחלק מהשוחרים מידע מהמפקדים הגבוהים, שהרמה ירדה...אין פה ויכוח על זה נקודה. אנחנו מדברים מהשטח ולא מדברים שמכנסים לך לראש...תאמין לי יש פה אנשים בוגרים שיתרמו לצהל ובגדול...אז בוא אני יגיד לך למה סגרו את הפנימיה , כי חיל האויר רצה לחסוך כ ס ף ותקציב ולהכניס יותר חילים לקורסים... אין לי פשוט מה להגיד לך מה שטויות שאתה רושם ואיך שאתה מעליב אנשים תאמין לי אתה מדבר עם אנשים ברמה , דבר אחד אני לא מבין אם אתה בן 23 אז איך אתה רושם ככה תתבגר קצת..ולא נראה לי שאתה יודע על מה אתה מדבר...

סגרו את הפנימיה וזו טעות אבל אין קשר בכלל

לכך שהרמה לא ירדה, אלא עלתה . אני לא מדריך ומעולם לא הייתי מדריך . אני איש שטח . מקבל אלי שוחרים לשעבר ובקשר על הטכני כבר כמה שנים אני מכיר מפקדים כמו אלי לוי כמו שי חבה כמו בנדה . אני בקשר איתם והם יודעים שהרמה רק עולה ולא הפוך. בכל זאת אני אומר, אם הרמה יורדת, למה להמשיך להנדסאים ? אני לא מעליב אף אחד אל תקשקש . אני אומר אמת .

טיק טאק1

New member
דרך הגב

חלק מהמפקדים שאתה מזכיר כבר כמה שנים לא בטכני מקורות לא אמינים...להמשיך להנדסים זה אופציה אני ממשיך לשם...כי גם אין לי ברירה רציתי לעשות הנדסאי..אבל איפה אני יכול לעשות עוד חוץ מהטכני....חברים שם...מכיר את כולם...לאן אני ילך אני לא יכול לעשות הנדסאי במקום אחר אז אין ברירה ....גם מבחינה תקציבית...בטכני יותר זול...

nirze

New member
וואלה אחי....

כל המדריכים שהזכרת עזבו מזמן!!!! אלי לוי?! הוא עכשיו בחצור... הוא עזב לפני שנתיים!!!!!!!! הוא עכשיו בטייסת תחזוקה.... לא?! ::/ המקורות שלך ממש לא מעודכנים... ואתה מדבר עם מדריכים לשעבר.... תדבר עם שוחרים! עם כאלה שסימו עכשיו...! ::/

elik121

New member
זה שהם הצליחו בהיטק,לא קשור לטכני

מצטער להגיד לך...

orel229

New member
אני לא אהיה בבית ספר טכני

יש לנו את המגמה הזאת בבית הספר שלנו.. אז ככה שאנחנו נלמד את זה בבית הספר ויהיו לנו סיורים לכל מיני מקומות שקשורים לנושא... וכל מה שכתב את ההודעות הוא כבר עבר את כל הלימודים..?

big2small

New member
למה לא ?

הם סיימו שם הנדסאי וזה סידר להם עבודה נכון שהמשכורת לא כמו של מהנדס אבל בכל זאת משכורת

elik121

New member
אני לא הנדסאי,לשמחתי

אבל איכשהו במזל והרבה כוח רצון הצלחתי להשתחל לתפקיד מאוד נחמד ומשמעותי.

למעלה