שלום אני חדשה...

shuson

New member
שלום אני חדשה...

קוראים לי שירי ואני בת כמעט 17.. סתם יש לי שאלה ...דיי מעפנה אבל לא נורא אמרו לי אנשים שמי שלא עובר טסט פנימי כנראה לא יודע לנהוג...כי לטסטים פנימיים יצא שם כזה שהם קלים וזה וכולם עוברים אותם... מה אתם חושבים על זה? אני עוד בהתחלה (עשיתי 12 שיעורים)

תראי..

טסט פנימי זאת סתם הצגה...אם המורה שלך לא רוצה להגיש אותך..אז הוא ידבר עם הטסטר הפנימי שידאג לזה שלא תעברי או שפשוט יקפיד איתך...ואם את נוהגת בדרך כלל טוב ופתאום בטסט הפנימי עשית שטויות אז תמיד יעבירו אותך...זה תלוי באיך שהמורה שלך ירצה..הןא פשוט יבוא לדבר עם הטסטר וזהו...לא ביג דיל

eliran88

New member
הטסטר הפנימי

הוא בדרך כלל מנהל בית הספר שבו מלמד המורה שלך, סביר להלחץ ממנו וסביר גם לא לעבור אני מכיר כמה שלא עברו אבל הוא לא מנסה להכשיל כמו הטסטרים האמיתיים.

shuson

New member
אבל..

אני הבנתי שלכולם יש טסט פנימי..זה מין חוק כזה שלפני שעושים חיצוני עושים פנימי.. אני לא חושבת ככה...אני הבנתי שאם את עושה טעיות אז יכשילו אותך...זה יענו טסט חיצוני... ידיד שלי לומד אצל מורה שנחשב הכי טוב בהוד השרון והוא נכשל פנימי...

eliran88

New member
לא כולם עושים פנימי

מי שלומד עם המנהל של הבית ספר (אני) לא עושה טסט פנימי.

Superdror

New member
גם אתה אמור לעשות טסט פנימי

על פי חוק. היה דיון על זה לא מזמן בפורום מכוניות ואני אצטט את אחד מחברי הפורום שהבהיר כמה נקודות בנוגע לטסט פנימי. "טסט פנימי חייב לבצע המנהל המקצועי של בית הספר לנהיגה. כל מורה חייב להשתייך לבית ספר לנהיגה. מחיר הטסט הפנימי- נתון להחלטת המורה. בד"כ כמחיר שיעור. הטסט הפנימי חייב להערך לאחר 28 שעורי נהיגה לפחות (של 40 דקות), למעט במקרים חריגים ובאישור מנהל בית הספר. ישנם מורים שהם גם המנהלים המקצועים של בית הספר ואז הם בוחנים את תלמידהם שלהם, או מבקשים ממורה מסוים לבדוק את התלמיד, ולחוות את דעתם עליו.יש תועלת בטסט הפנימי בכך שהתלמיד חווה נהיגה עם אדם זר, ואוירה של טסט. עוד יתרון-חוות דעת נוספת על התלמיד . יש בתי ספר שלוקחים את העניין ברצינות,ויש שלא. "

eliran88

New member
דרור אחי

תבין הרי נהגתי מעל 28 שיעורים אז בעצם כל שיעור שאחרי יכול להחשב כטסט פנימי פשוט בלי שהוא יגיד לי, הרי הוא יגיש אותי מתי שהוא יחשוב שאני מוכן ואם הוא חושב שאני מוכן אז הוא בטוח שאני יעבור טסט פנימי.

Drive Guy

New member
אם ככה זה אצלכם אז זה באמת עצוב

מה שאמרתי בקשר לטסט הפנימי..

זה הכל מנסיון...אני בטסט הפנימי שלי נהגתי בחוסר זהירות ועשיתי שטויות..פשוט המורה שלי חשב שצריך להגיש אותי לטסט וביקש מהטסטר הפנימי להעביר אותי...חוץ מזה איפה שאני גר יש טסטר פנימי אחד והוא חבר של כל המורים אז לא צריך להיות משו משו בשביל לעבור טסט פנימי... שכונה...אבל מה לעשות

pompii

New member
לפי מה שאני יודעת

כולם חייבים בטסט פנימי(אלא אם הם לומדים אצל המנהל באמת) בדרך כלל עוברים אותו אם את לא עוברת אותו אז יש לך עוד מה ללמוד, כי הם ממש לא מחמירים...

Superdror

New member
כולם חייבים בטסט

פנימי כמו שכבר הבהרתי למעלה, גם אם הם לומדים אצל המנהל. עם כל שאר דבריך אני מסכים בהחלט , לרוב בטסט פנימי לא מחמירים והוא משמש כמין ביקורת בונה למורה ולתלמיד.

adamania

New member
אני נהגתי בטסט הפנימי שלי

הכי שכונה שנהגתי בחיים (לא עצרתי אפילו עצירה מלאה בעצור...) והמורה העביר אותי. ככה שלרוב טסטים פנימיים זה סתם שטות.

ChilD SouL

New member
חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

מי שלא עובר טסט פנימי לא יודע לנהוג
מעניין מה חושבים על כאלה שלא עברו תאוריה, אאאאאאהההההממממ, מעניין מאוד. דעתי על זה שכל אחד ומה שהולך לו יותר ולא צריך להתייחס למה שאומרים אחרים. אגב ברוכה הבאה

galgush

New member
טסט פנימי

אתם מדברים שטויות! טסט פנימי הוא לא חובה וזה סתם עניין פורמלי שעושים ברוב המקרים. טסט פנימי אמור להיות מעין הכנה לקראת טסט ולא יותר מזה ובגלל זה זה ממש לא משנה אם עברת או לא לי לדוגמא הטסטר בטסט הפנימי אמר שאני נוהגת טוב אבל כל מיני דברים ו....יש לי רשיון.. אז תסיקו מסקנות לבד

Superdror

New member
אתה טועה וגם מטעה וחבל...

טסט פנימי כל תלמיד במדינתנו חייב לעבור על מנת לגשת לטסט חיצוני - זה חוק במדינתנו. זה שהמורה שלך/בית הספר לנהיגה בו עובד המורה שלך "מטייחים" את עניין הטסט הפנימי - זה חבל וגם נוגד את החוק. דרור.

shuson

New member
הרבה מורים כנראה לא שמים על זה...

לידיד שלי היה טסט פנימי לפני כמה זמן והוא נכשל...והוא סיפר לי שבעוד כמה ימים יש לו חיצוני ...אז שאלתי אותו מה אם עוד פנימי...אז הוא אמר שאין לו עוד פנימי...כנראה שהמורה החליט לא לשים על זה ממש..

למעלה