שלום אנשים,אני חדש בפורום הזה...

שלום אנשים,אני חדש בפורום הזה...

אהל´ן כולם, כמה זמן הפורום הזה באוויר? היום ראיתי אותו בפעם הראשונה... טוב,אז קצת על עצמי: שמי דויד,בן 23 מערד,סכרתי מזה 6 שנים בערך. מחובר למשאבת אינסולין של "מינימד" כבר שנה וחצי,והעניינים אצלי מאז רק השתפרו. התנדבתי לשירות סדיר בצה"ל,ופרט לעובדה שהתנדבתי,הסכרת לא ממש מפריעה לי בחיים. הפעם היחידה שנלחמתי ברשויות,הייתה כשרציתי להוציא רשיון נהיגה. כל מה שקרה שם ממש לא היה נעים,אבל בסוף,הטובים מנצחים
(לא סתם בחרתי בכינוי שלי.אפריקאנוס לעולם לא הפסיד במלחמותיו נגד אויבי האימפריה הרומית). באופן אישי,אני לא חושב שסכרת היא מחלה שמגבילה את החולה,או מחלה שתעורר חמלה אצל אחרים כלפי החולה. אני מאמין שעל החולה להתנהג "עסקים כרגיל" כל הזמן,ולא להגביל את עצמו בגלל הסכרת. אם כבר להיות חולה,אז סכרת היא המחלה "העדיפה"... תראו את מיגל אינדוראין:חולה סכרת,וזוכה 5 פעמים(רצופות!) בטור דה-פראנס. לאחרונה,תיקנתי את האחות שרשמה לי מכתב לעבודה: "סובל מסכרת". אמרתי לה שתמחק את ה"סובל",ותרשום "נהנה"....
יום טוב לכולם, ושבת שלום. סקיפיו אפריקאנוס

gaia20

New member
הי, ברוך הבא!!!../images/Emo24.gif

הפורום הזה קיים כמה שבועות בלבד, די חדש. אני אומנם לא חולה סוכרת אבל אני משתתפת כאן מידי פעם. אני מסכימה איתך ב100% עם הדרך שבה אתה רואה את הסוכרת שלך. יש לך חשיבה בריאה. לא הסכימו לתת לך רשיון? יודעת ומבינה כל מה שעברת בשביל להשיג את חתיכת הנייר הזאת... אני חולת לופוס, גם לי עשו בעיות עם זה... חיכיתי כמה שבועות טובים עד שאישרו לי שאני יכולה לנהוג +הבאתי להם מליון ואחד אישורים... יש בשורה האפורה למעלה כל מיני קישורים ודברים מעניינים אחרים- אתה מוזמן להסתכל בהכל. בכל מקרה, אני מקווה שתשאר כאן. שבת נעימה לך,

elad2040

New member
ברוך הבא!

אחלה גישה! בעיות עם הרשיון? דוקא עם זה לא היו לי. הם עשו לי הרבה יותר בעיות על איזו בעית לב מינורית שיש לי. לסוכרת הם כמעט ולא התייחסו, רק כתבו שאני צריך לשאת איתי משהו מתוק למקרה של היפו... בכל מקרה, ברוך הבא.

ברוך הבא!../images/Emo140.gif

אני מאוד מקווה שתישאר איתנו... יש הרבה מידע במאמרים ובקישורים... הרבה בריאות,

למעלה