שלום אנשים

שלום אנשים

קראתי על נפלאותיה של הקינסיולוגיה וגם עברתי לפני מספר שנים טיפול של מוח אחד ובדיקות שריר בקשר לאלרגיות.אני כבר לא ילד וגם עברתי מספר דברים בחיי ואחרי שני נישואים כושלים הבנתי שכדאי לי ללכת לטיפול שלא התמדתי בו ואף החלפתי סוגים שונים של מטפלים בשנים האחרונות.הבעיה שלי היא כלום, חלל גדול שממלא אותי ולא נותן לי מנוח.אותו כלום גורם לי לעשות דברים משוגעים בכדי להרגיש משהו פעם אמרו לי שזה קשור גם להפרעות קשב וריכוז אבל אני לא יודע אם יש לי את זה.רק לאחרונה הפסקתי טיפול של חצי שנה אצל פסיכולוג שלא הניב תוצאות מלבד חסרון כיס ועוגמת נפש.לא בא לי להתחיל טיפול חדש כרגע למרות שאני יודע שלא אוכל לברוח ממנו. שמעתי על הקינסיולוגיה בשנים האחרונות כפותרת בעיות בריאות רבות היכן שהרופאים כבר הרימו ידיים ולא ידעתי שהיא מטפלת גם במצב רגשי.האם הקינסיולוגיה יכולה לעזור לי ולטפל בי?שמעתי גם על התרגילים שאתם משתמשים במוח,המצב הוא כזה שאני זקוק להרגעות,משהו שיתן שקט (לא כדורים) שאני בסערה,האם יש תרגיל של מוח לזה?זקוק לתקופת חופש לפני החדירה לנבכי נשמתי הבאה אז אודה על כל עזרה!

שלום איש

אכן הקינסיולוגיה יכולה לעזור לך ולהדריך אותך... אבל בראש ובראשונה אתה תצטרך לרצות לעשות למענך פעולות ואחת הפעולות תהיה למצוא לעצמך מדריך\מאמן קינסיולוגי טוב שיוכל להדריך אותך. אני מבין ממה שאתה כותב שכרגע אין לך כוח בכדי לעבור תהליך וזה בסדר גמור ואפילו יפה שאתה מבין שכרגע אתה זקוק למנוחה. לגבי תרגילי הרגעות... לקינסיולוגיה יש הרבה שיטות ותרגילים להרגעות ושחרור ממתח (זה כמו לבקש קרח מאסקימוסי
) תנסה את התרגיל אחיזת קוק http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1999&msgid=113388248 שתף מה הרגשת...יש עוד הרבה תרגילים :) אתה מוזמן להשאר כאן איתנו לשתף ולהשתתף בחווית הקינסיולוגיה. .

תודה

ניסיתי את התרגיל והוא עשה לי טוב.הרגשתי ישר איך לחץ הדם שלי יורד וממש הרגשתי את העיניים ממצמצות מתוך שהן סגורות ואת הדופק בכל הגוף.נרגעתי בפחות מדקה.בחלק השני של התרגיל לא הרגשתי כלום למה?לא עשיתי את זה עם מחשבה על משהו מיוחד אבל מאוד נרגעתי.האם יש הגבלה על זמן התרגיל ומספר הפעמים?

נהדר

התרגיל פעל עליך. אתה יכול לעשותו באופן חופשי ללא הגבלת זמן או מספר פעמים. בחלק הראשון של התרגיל אנו מזכירים לגוף את החוויה והתנוחה העוברית ברחם ואילו החלק השני מזכיר את השלב של רגע הלידה. אולי לא הרגשת כלום בחלק השני מכיוון שהחוויה בחלקו הראשון של התרגיל היתה עבורך חזקה ומהירה. בהצלחה!

למעלה