שלום , בעקבות כל שירשורי

שלום , בעקבות כל שירשורי

היכרות גילוי מיניות תמונות. מחשבות יותר עמוקות, האם המדיה הזו פתחה הרבה יותר את דעת הקהל הן של מגזרי חד ודומיניים והן של שאר החברה לקבלת ופתיחות הדעת של החברה לשונה מהמקובל
עד לפני לא הרבה זמן לא חושב שהייתה כזו היענות לגילוי העדפות מיניות.

clean grunge

New member
|יבחוש|אז אתה בעצם אומר שאנחנו...

"אופנתיים"?!..כאילו..אנחנו כמו שאנחנו בגלל איזה טרנד חדש?!..ה"ביסקסואליזם" הוא השחור החדש?!... אני תמיד תמכתי בדעה של :"אל תהיו גאים לעצמכם"..זאת אומרת..תנסו כמה שיותר להביא את החברה למודעות הביסקסואלים ולא להשאיר את ה"יצור" הזה בבטן שלנו עצמינו כחברה ביסקסואלית...

ממש לא מתכוון לכיוון שלך

של טרנד, אלא של מה שציינת בהמשך, שהמדיה נותנת הזדמנות הרבה יותר לשתף ולחלוק מאשר איש איש ואישה ואישה בקהילתם שלהם.

drnaji

New member
מה שאני חושב ../images/Emo26.gif

בתור סטרייט תמיד תמכתי בגייז\בי וכו'. אבל מאז שאני חבר בפורום אירווזיון שהוא פורום שיש בו הרבה גייז כמה בי אבל אנחנו הסטרייטים רוב |מתרגש|
,ומאז שאני הולך למפגשים ומכיר אישית את רוב האנשים שם אני יכול להגיד שכן הפורום גרם לי לחוות משהו מעולם של הלא סטרייטים ושאני עכשיו עם ראש פתוח יותר מאשר מה שהייתי וכמובן שעכשיו אני עוד יותר סלבני וסלבני כלפי שאר האנשים. למעשה אני כבר די משוחרר מכל הגדרה שהיא וברור שהדבר האחרון שיעניין אותי באדם זה הנטיה המינית שלי - אם אני אוהב מישהו אז מבחניתי שימשך לחתולים
(שזה הדבר שאני הכי שונא)
ענית לך או שלא הבנתי מה ששאלת כי אני פשוט מסטול מלימודים |מסטול|

למעלה