שלום , גם אני פה...

שלום , גם אני פה... ../images/Emo17.gif ../images/Emo38.gif

איזה יופי של פורום, צבעוני ברור גדול.... אחלה !!! קצת עדכונים ... נסיון שביעי נכשל, בדיוק ביום ההולדת 31!!! החלטנו ללכת על אימוץ+ 10 מוקפאים שממתינים לנו בפריזר. גם להרשם לתינוק ובמקביל גם להרשם לילד\ה גדול יותר 3-5 . בעלי עוד מעכל את הרעיון , אני מאוד רוצה. בהצלחה לכולם פה בפורום החדש.

מרב.

New member
כל הכבוד, בית, צריך הרבה אומץ ../images/Emo45.gif

כן, אומץ, כך לפחות בעיני, להגיד כן לאימוץ. אני יודעת שכבר היה דיון נרחב על הענין, זו דעתי. ועוד יותר אומץ לאמץ "תינוק" גדול- ילד בן 3-5. ויותר מאומץ, הרבה יתר מזה, צריך הרבה הרבה אהבה לילדים והרבה יכולת נתינה. מאחלת לך שתוך כדי אימוץ תמצאי עצמך בהריון, ומבית ריק תהפכו לבית הומה ילדים. אמן ואמן, ומחזקת ידיך במהלך החשוב הזה.
מרב

עמית@

New member
בית, כמה עדכונים במכה ../images/Emo2.gif

ראשון ראשון- כואב השלילי שני- טוב שיש עוד מוקפאים, אני רואה שאתם תוקפים בכל החזיתות. אני חוזה ילד אחד בבטן, 9 בפריזר, אחד תינוק משתובב וילד מקסים בן 4 רודף אחריו ובא אלייך לבכות עמית

נועם@בת

New member
אאוץ´ יעלי, כואב לשמוע ../images/Emo25.gif

אבל כזאת רוח אופטימית עולה מההודעה העצובה הזאת. מקנאה בך על ההחלטה שלכם, גם אני חושבת המון על אימוץ, ונועם@בן בכלל א מוכן לשמוע. אין לי ספק שאלד, אבל על ידי אימוץ אוכל להיות אמא ליותר מילד אחד. יש כאן בתפוז, ושם בוואלה פורומי אימוץ חמים ותומכים, ואני ממליצה לך להכנס ולהתרשם. שתהיה לכולנו שנת התחדשות ובשורות טובות.
נועם

הבית של יעל, איזה החלטה נכונה!

גם אנחנו עשינו את הצעד הזה, ומה זה מבסוטים!! זה פשוט פותח לך אפיקים חדשים ומרגיע מאוד.הרי כך אתם מבטיחים לעצמכם שלא תשארו לבד בשום מקרה ותזכו לגדל צאצאים,ולמי אכפת מי ילד אותם בפועל,הרי זו את שתקומי אליהם בלילה (וזה,אחותי,כמו לידה, רק רב-פעמי). מברכים מכל הלב על ההחלטה-אלה ודני

ידעתי שאקבל תמיכה וגם צחוקים כמו תמ

תמיד אז עמית בהחלט הצלחת להצחיק אותי ( עם קול) רק שכחת את הכלב... במקרה שלנו כלבה. למרב תודה על המחמאות, ולדני אשמח לשמוע עוד..... ומובן לנועם נעמת לי מאוד. תודה תודה , היה כייף לזכור איך זה להיות פה

יעל@

New member
יעל

אני ממש שמחה בשבילך שהחלטתם לעשות צעד כזה שהוא ממש לא פשוט. (בעלי לצערי בכלל לא מוכן לשמוע על זה). ובכל אופן עדיין יש לך את האופציה לנסות גם את הטיפולים. אני מכירה משהי שחודש לאחר שאימצה היא ניכנסה להריון, אחרי 10 שנים של טיפולים ונסיונות. מאחלת לך המון בהצלחה, יעל

דרכי שכנוע לבעל... אתר מרגש לכולם ../images/Emo39.gif

אז ... גם בעלי בהתחלה לא כל כך רצה, אצלו דווקא כן חשוב היה העניין הגנטי, עד ש... 1. הבהרתי לו שנמשיך לנסות - אבל רק את המוקפאים. 2. הבאתי בפניו סיפורי הצלחה שהיו ידועים לי מחברים קרובים-רחוקים שאימצו. 3. עשיתי עיני כלב. 4. טיפטפתי , אתרי אינטרנט , תגובות, ופורומים בנושא ונתתי לו לעיין- לבד ! 5. לאט לאט , הוא התחיל לעכל ואפילו לדבר על זה, רוצה בת המתוק. 6. מסע השכנוע הסתיים באתר הבא, שריגש אותי עד דמעות ואליו חדר ללב עמוק פנימה. מקווה שאצליח להוסיף את הקישור. בהצלחה ותודה

מרב.

New member
בית- זה אתר מרגש ועצוב

הלואי שימצאו בתים לכל הילדים שם. קורע את הלב לקרוא את הסיפורים שלהם.

יעל - היתה כתבה בטלויזיה, לפני מס´

חודשים, על הילדים הללו. כמו שהיה מרגש לראות את הכתבה, היה מרגש לקרוא את הכתוב עליהם. גם בן-זוגי מתנגד לעניין האימוץ ומעדיף צאצא "ישיר". כרגע, בגלל ההריון, הנחתי לעניין, אבל הוא כל הזמן מנקר בי. לי, העניין הגנטי לא משנה. ילד הוא ילד הוא ילד. זה לא משנה אם סחבת אותו בתוכך 9 חודשים או העבירו אותך 9 מדורי גהנום כדי לקבלו... מעניין למה הקושי באימוץ צץ דווקא אצל המין הגברי יותר מאשר אצל המין הנשי? שיהיה לכם בהצלחה! סיגל

מי

New member
הזדהות

ליעל אנחנו זוג הורים מאמצים,שבשל בעיות בריאות הפסקנו , סביר להניח שלתמיד, פתרון של הפריה חוץ גופית. זה לא קל, גם כזוג לעבור החלטה כזו, אולם לאחר שעברנו את הגשר הזה התהליך עצמו - שלא היה קל, (אימוץ חו"ל) עבר בהצלחה גדולה. אם תרצו ליצור קשר אשמח לשוחח אתכם. כרגע אני לא משאיר פרטים, אבל אם תהיו מעוניינים תענו לי כאן בפורום ונמצא דרך ליצור קשר.

שלום למי ומי ../images/Emo23.gif

אשמח להיות בקשר, אם הבנתי נכון אתה החלק השני.... בעלי בהחלט זקוק לעוד שיחה ו"דוגמה" בנושא, למרות שהוא כבר הסכים אבל נראה לי שעדיין לא ממש ממש שלם עם זה. הוא יודע כמה אני כמהה ורצה ופשוט נכנע לאהבה. בקשר לתינוק מחו"ל , ממש לא בא לי כרגע להתחיל את כל הדרך החדשה הזאת עם קשיים . וחשבתי על זה רבות ואני מעדיפה ילד בוגר יותר מהארץ. אולי אפילו תצחק אבל אני רואה בזה גם איזשהי שליחות חברתית. אז אשמח לקבל מכתב לדואר האלקטרוני. לשאול להתייעץ, לשוחח. תודה

שחר חדש

New member
יעלי, זה צעד גדול ואמיץ

עצוב לשמוע על כישלון שביעי. כל הכבוד על הרוח והאומץ. כל הכבוד שאתם לא מוותרים וממשיכים הלאה, גם בדרכים אחרות. שיהיה לך הרבה אושר, גם עם המאומץ (שבטח אספת בשבילו הרבה הרבה אהבה עם הזמן) וגם עם ילד ביולוגי שלך, שיהיה במוקדם או במאוחר - אני בטוחה. שחר חדש.

שושי @:-)

New member
כל הכבוד !!! ../images/Emo42.gif

גם אנחנו נרשמנו באררץ לאימוץ אומנם לתינוק עברנו כבר את כל התהליכים וכל שנותר לנו זה לחכות בכל זאת אני מאחלת לך שביום שתגלי שאת צריכה לקבל את הילד תגלי שאת גם בהריון.
שושי

לשושי כל מה שנותר לי זה לאחל לך

בדיוק אותו הדבר... אשמח לשמוע פרטים על התהליך... תודה

עינתפ

New member
יעל, מצטערת על השלילי, ושמחה

על ההחלטה. אנחנו הורים לשי , ילד מאומץ אומנם מחו"ל אבל אשמח לשתף אותך בכל שאלה ודילמה. עינת

שושי @:-)

New member
צרי איתי קשר באי מייל ../images/Emo30.gif

אני אתן לך את מספר הטלפון או הפוך ונדבר

דל

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב ../images/Emo42.gif

כל כך שמחה שחזרת אלינו ממעמקי השלילי אבל א נשמעת מאוד אופטימית וחושבת על העתיד מאחלת לך ולבני ביתך שבת שלום ונדבר.... ביי דליתץ

למעלה