שלום. הגעתם לפורום של אין איל וסוויט וירג'יניה.

sweet virginia

New member
כל עוד!. אוף. אני והשגיעוט הקלדה שלי

אין איל

New member
האמת, המנצח בחור נחמד מאד.

אבל לגבי שאלתך, את מי אנו שונאים, הרי שאנו שונאים את כולם.
את כלל בני האדם, למעט אלה שאנו יכולים לסבול.
את, למשל, כך אני מבין, לא שונאת את הורייך, ואולי גם את הילדים במשפוחה, ואולי אותי, ואולי עוד כמה.

למעט אלה, את שבעת המיליארדים ושלוש מאות מליוני האחרים, את שונאת מוות.
וכך גם אני.
(אני צוחק בקול מהשטויות של עצמי, הרגל של בודדים, את יודעת).

מה זאת אומרת על מה נדבר?
על כל דבר.
על חלל וזמן, על כאב ואמברוזיה, על שמש מים ושמים חול וגם אוויר, כמאמר השיר ההוא, הישן והנשכח מלב.
רק, אם אפשר, בלי השיר המפגר הזה שאת מצטטת כל חמש שניות. אבל עכשיו, כשאני חושב על זה, מה אכפת לי.
תשירי כמה שאת רוצה את השיר הזה. כי פזמונו מסתיים במלים הנפלאות כל עוד אנחנו כאן חיים, וזה מתאים מאד לאג'נדה שלי.
עכשיו את יודעת (או: מיד תדעי) שכשאני מסיים את יום העבודה, בכל יום, אני נפרד מהחברים במלים הבאות: זו פעם אחרונה שאני רואה אתכם.
הם תמיד צוחקים, אבל יום אחד אני אמות לי. בכיף.
(שוב אני נקרע מצחוק, תחת גשר מט לנחוק, כשמעלי העגלות בתנועה מתמדת...)
שיר יותר טוב, לא?
סוויט סוויט סוויט.

sweet virginia

New member
לא צריך! אל תשתף. יש עיתון ספורט

אז פדרר אני מכירה. ג'וקוביץ, נראה לי ששמעתי כבר את השם.
אבל לא בדקתי מי ניצח. אני מנחשת שאנחנו בעד ג'וקוביץ? אבל אם לא, אז בטוח זה פדרר תראה, גם אני יודעת לצחוק מבדיחות קרש של עצמי).
אבל אם אתה תאום רוחני שלי, אז בטוח זה ג'וקוביץ. כי אני תמיד בעד האנדרדוג.
&nbsp
תראה- אני יכולה לחזור ברפטטיביות על עוד כמה דברים חוץ מאשר השיר ההוא שאת שמו ומילותיו לא נזכיר.
חכה, אני אחפש שיר אחר שממש יתאים לפורום, אבל אני מזהירה מראש, הוא לא מאמם כמו השיר שאסור להזכיר.
&nbsp
כבר חוזרת

אין איל

New member
אתנחתא מוסיקלית

תהני.

אנחנו בעד פדרר.
אבל דג'וקביץ' ניצח. בחור נחמד.
באמת.

tzachy

New member
אפרופו sixties seventies music - משהו שמצאתי לא מזמן

אני כחובב חיפושיות מושבע, מכיר, כמובן, את כל השירים שלהם (ויש לי גם תקליטי ויניל שלהם..) וגם את רוב השירים שהם כתבו לאחרים (היו כמה וכמה כאלה) אבל הופתעתי לא מזמן לגלות שהיתה בשנות ה70 להקה שהוקמה כפרודיה על החיפושיות. הם הוציאו כמה שירים מקוריים, אחד מאלה מזכיר מאוד את הסיגנון של החיפושיות בתחילת דרכם (אבל הוא לא חיקוי לשיר ספציפי כפי שהיה בכמה שירים אחרים שלהם).
שיר פשוט, אבל פשוט טוב... ולא מוכר. מי שאוהב/ת כמוני את המוזיקה של אז, בטוח ת/יהנה מזה:

I must be in love

(של להקת The rutles).

אפרופו אהבה, אני התאהבתי בשיר הנ"ל...

sweet virginia

New member
מעניין

אני לא מאוהדי הביטלס הגדולים, אז לא יכולה להגיד שמכירה כל תו, ולמרות זאת לי זה לא הזכיר את שירי הביטחס אלא פשוט את הסגנון הרווח של תחילת שנות השישים.
אבל שיר חמוד. מסתבר שיש להם לא מעט מעריצים.

tzachy

New member
עצם זה שזה בזכרון זה כבר משהו...

יש כאלה שעוד לא התאהבו בכלל... אני למשל, אולי הרגשתי שאני "מאוהב" במישהי (נניח כשהייתי נער או אחרי), אבל ממש אהבה אמיתית, עוד לא חוויתי...
אז הכל יחסי

One.

sweet virginia

New member
תגיד(ו), לא היתה פעם לתפוז אפשרות לערוך הודעות הזמן הכתיבה?

הדגשה, סימונים וכאלה? או שאני סתם מדמיינת?

בכל מקרה, הנה לינק
Eels - Not Ready Yet (Live)‏: http://youtu.be/sriFzzgkg64

sweet virginia

New member
מעולה, אבל איך?

משום מה זכרתי שתפוז הוציאו לא מזמן (או כן מזמן) אפשרות לערוך הודעה בזמן אמת, כמו בוורד או משהו כזה.
דמיינתי?

tzachy

New member
כשאת כותבת הודעה

מתחת למילה "תוכן:" אמורה להופיע שורה עם כלי עיצוב (כשצד ימין מתחיל ב- :U I B"...
אם את רוצה למשל להדגיש מילה אז את מסמנת אותה עם העכבר ואח"כ מקישה על האייקון המתאים (למשל B להדגשה).
אם שורת כלי עיצוב הטקסט הנ"ל לא מופיעה, אז צריך לברר מדוע.
אבל, גם אם השורה הנ"ל לא מופיעה, יש אפשרות נוספת: סימון ידני בעזרת כיתוב לפני ואחרי עם מילות קוד שמתחילות ומסתיימות בתו "|".
למשל אפשר להדגיש מילה ספציפית ע"י כך שלפני המילה (או כמה מילים) כותבים: הדגש (כאשר לפני ואחרי ובצמוד למילה הדגש שמים את הקו האנכי הנ"ל) ומיד אחרי המילה המודגשת: סדגש (כנ"ל עם הקווים האנכיים לפני ואחרי). ה-ס' זה ציון לסיום (יש עוד מילות קוד כאלה). למשל את זה הדגשתי כנ"ל.

sweet virginia

New member
אז זהו שאין!

לפחות לא דמיינתי את זה.
אולי בגלל שאני נכנסת מהנייד?

tzachy

New member
כנראה...

מאוד סביר שבגלל שאת נכנסת מהנייד.
כשאני גלשתי מהנייד לתפוז, לא ראיתי אופציה לגירסה לא-סלולרית (יש אתרים שאפשר לבחור איזו גירסה רוצים לראות) , אבל אולי (תיאורטית) יש כזאת שאני לא מכיר.

tzachy

New member
גם יכול להיות

נ.ב. למרות שלא נשאלתי לגבי זה... אני לא מחובבי אפל (מעריך את החברה ואת פועלה (המאוד מכובד היסטורית), אבל לא מתחבר למחיר ולמגבלות רבות אחרות). רוב המשתמשים חושבים כמוני ומצביעים ב'שטח' (אם זה PC עם מערכת ההפעלה חלונות בעבר (וכיום) ואם זה אנדרואיד בניידים למיניהם).

לי בא

New member
חחח יש לך חוש הומור

זה לא כל כך נעים לראות פורום בודד.
צודק

למעלה