שלום חברים ואנשים יקרים.

שלום חברים ואנשים יקרים.../images/Emo24.gif

קודם כל אני מאחלת לכולכם חג פורים שמח ושבת שלום. אני רואה שהפורום הזה חדש ואני מאחלת לכם המון בהצלחה . אני מכירה הרבה אנשים שיש להם אפילפסיה, גם לידיד שלי יש , והרבה זמן אני חיכיתי שיפתח פורום של אפילפסיה בתפוז, עכשיו אוכל להגיד לו שיש לו איפה לכתוב ולספר ולהתפרק. אני אין לי אפילפסיה אבל כמובן אף אחד לא מושלם, וגם לי יש בעיה קוראים לה "טוראט" שזה טיקים תנועות קולות לא רצונים אם מישהו מכיר , שמתי לב שלידיד שלי פעם אחרי ההתקף באפיספסיה היו לו כמו נחירות כמו טיקים כאלו וטלטול ידיים. מלבד זאת אנחנו אנשים שיש להם את הטוראט הזה , מדי פעם יש מיקרים שנותנים לנו תרופות של אפילסיה. לי למשל נתנו פעם "דפאלפט" אבל התרופה לא הרגיעה לי את הטיקים.וגרמה לי קצת לתופעות לוואי אקסטרה פרימידליות אם אתם יודעים מה זה (עיבוי וקשיון השרירים). אני "סובלת מזה" מגיל 9 וחצי. רק רציתי להוסיף שיש לי חברה שגם לה יש טוראט והיא לוקחת גם כן כדור של אפילפסיה:TAMAPAX קוראים לו . אני מאחלת לכל אחת אחד מכם שחולים באפילספיה ויש את הבעיה הזאת, לא להשבר אף פעם , להתמודד, טוב שזה זה ולא משהו אחר גם אני סובלת ממשהו וטוב שזה זה ולא גרוע יותר. וגם אם יש ימים קשים של אי איזון תרופתי וימים של דכדוך לא צריך לעולם לשכוח שאתם תנצחו את הכל. שיש תמיד אור בקצה המנהרה. אני למשל מציעה לכולם להודות לחושך של היום בכדי שנוכל לראות את האור של המחר. אסיים כאן בברכת מזל טוב לפורום החדש והמקסים, טוב מאוד שהוא נפתח. והמון אור ואהבה לכולכם. אני אלין אז נעים מאוד. נ. ב- עוד כמה ימים יגיע לכאן הידיד שלי אני רק אנסה לתפוס אותו בטלפון לספר לו את זה שיש פורום חדש . אני מאחלת שהפורום ישפע אהבה ותמיכה. תודה לכם שפתחתם אותו אנשים יקרים. זה היה צריך להיות מתישהו .

qt1

New member
אלין ילדת האiר איזה אור הבאת ../images/Emo42.gif

וואווווו , איזו הודעה מקסימה ומעודדת!!! ריגשת אותי מאוד
אשמח אם גם הידיד שלך יכתוב כאן , כמובן שאת יותר ממוזמנת להישאר איתנו... מאוד צדקת בדברים הנוגעים ל
שכתבת , ואכן , אף אחד לא מושלם(לפעמים צריך להזכיר את זה לאנשים מסויימים
) חג שמח חמודה ואת גם מאוד יפה אם זו את בתמונה...
חיבוק

למעלה