שלום חברים, זקוקה לעצתם, כדורי שוקו

שלום חברים, זקוקה לעצתם, כדורי שוקו

כדורי שוקולד אני ובתי רוצות להכין היום. יש למישהו מתכון מנצח. תודה ויום טוב גלי

מירב ד

New member
מתכון לכדורי שוקולד

ליאן הביאה את הקישור לפני כמה ימים... ככה שזה לא מתכון אני מכירה..ואף פעם לא ניסיתי..אבל אם את מנסה תוידיע לנו איך יצא... ואם זה ממש טעים אז גם תשלחי לנו אחד במסרים... חומרים (ל-40 טראפלס): כוס סוכר כוס שקדים לא קלויים 50 גרם חמאה 200 גרם שוקולד מריר, בקוביות 50 גרם שוקולד חלב, בקוביות ½ מכל שמנת מתוקה כף רום או ברנדי לציפוי: 50 גרם קקאו 1. ממיסים את הסוכר בסיר קטן. מוסיפים את השקדים ובוחשים כשלום דקות. יוצקים על משטח משומן מעט. מצננים ומרסקים, לא דק מדי, במעבד מזון. 2. ממיסים את החמאה עם השוקולד על האש נמוכה. מסירים מהאש ומצננים מעט. מוסיפים את השמנת והרום ומערבבים. מוסיפים ¾ מכמות השקדים המרוסקים, מצנים (רצוי במקפיא) עד שהתערובת מתקשה. 3. יוצרים כדורים ומניחים במנג´טים. טובלים א הכדורים בשקדים שנותרים או בקערית עם קקאו. שומרים בקירור. נ.ב למיטללללללללללי ככה כותבים מתכון.... מירב

תודה,

אני לא מבטיחה לנסות, כי דרוש לי משהו ממש פשוט כמו שהכנו עם אמא כשהיינו ילדות בלי שמנת מתוקה או שקדים וכד´ כי הילדות אמורות לאכול את זה הן יודעות שאמא שלהם משוגעת על שוקולד (אוכלת פסק זמן ברגע זה) ולכן הן מפרישות לי אחוזים לא מעטים מן המוצר הסופי אבל באמת, אני אקח את המתכון לילדים "הגדולים" תודה יום טוב גלי

למעלה