שלום חברים, טוב לראות שהפורום ממשיך להתפתח...

שלום חברים, טוב לראות שהפורום ממשיך להתפתח...

עד עכשיו בעיקר עקבתי אחרי הפורום באופן פאסיבי, הגיע הזמן שאני אציג את עצמי... שמי קיין, אולי מישהו פה מכיר אותי ממקומות שונים... אני כותב למספר מקומות בעולם, ולמגזין המקוון הישראלי ISF (www.isf.co.il). בעבר ניהלתי למשך כמה שנים את פורום "סרטים וקולנוע", והקמתי וניהלתי את פורום "אספני Action Figures ו-Movie Props" במשך תקופת פעילותו - שניהם פה בתפוז. אני חובב בבילון 5 גדול (את פארסקייפ אני חייב להודות שלא יצא לראות מעולם). בתקופה האחרונה אני בדיוק רואה את הסדרה שוב ב-DVD, יחד עם חברתי שרואה אותה בפעם הראשונה (אנחנו כרגע בעונה ה-3). אני אספן גדול של פרטי Pop Culture, ביניהם דמויות, דגמים ו-Movie Props. יש לי סטודיו אישי קטן לעיצוב פרטי אספנות בעבודת יד, בו אני מעצב פריטים שונים שנקנים בדר"כ על ידי אספנים חובבים אחרים... כרגע יש לי פריט אחד שיכול לעניין את חובבי בבילון 5 - Commlink בקנה מידה של 1:1... אני אצטרף אותו כתמונה שתוכלו להתרשם. בכל מקרה, עכשיו אחרי ההיכרות המפורטת הנ"ל =)... אני מקווה להכיר את חברי הפורום... אני אשתדל להשתתף ולתרום כמה שיותר, עד כמה שהזמן מאפשר לי (אני בנוסף לכל בעיצומם של לימודים לתואר ראשון בעיצוב תעשייתי...). אז מי אתם? קיין

dixie chick

New member
אהלן קין מה שלומך?

ברוך הבא ואתה בהחלט מוזמן להשאר להתרווח ולהתחיל לדבר על הסדרות שקרובות לליבנו האמת שהיה פה שרשור הכרות לא מזמן ואתה בהחלט מוזמן להציץ כמה עמ' אחורה ולהכיר את החברים שלנו בכל אופן תהנה

למעלה