שלום. חדשה ומחפשת תשובות ....

hipush11

New member
שלום. חדשה ומחפשת תשובות ....

שלום לכולם, לפני מספר ימים אבי קיבל תשובה מבדיקת ביופסיה שעשה ומתוך 10 דגימות שנלקחו 3 מתוכם נגועות. בפגשיה עם האורולוג הוא הסביר שהתוצאה היא 6 ואז הוא הסביר שש זה נחשב - קל ,7 זה בינוני ומ 8 ומעלה זה כבר קשה האם מישהו יכול לפרט לי קצת יותר, להסביר לי מה זה אומר המספר 6 ומה מומלץ לעשות?? בשבוע הבא הוא נפגש עם פרופסור על מנת לקבל ייעוץ והסבר יותר מדויק לגבי המשך תהליך. הרופא גם הסביר שבמידה והוא יבחר ניתוח אז ינקו הכל והוא ימשיך לחיות רגיל. מה אתם חושבים מניסיונכם?? אני לא מבינה במושגים אני רק ראיתי שכתוב בדף התשבות : תוצאה - 6 (3 דגימות נגועות מתוך 10) אודה על כל תשובה ועזרה. יום טוב

sharpantie

New member
כדי להרגיע אותך

אומר (אני לא רופא), שדרגה 6 בהחלט נחשבת לקלה וניתנת לטיפול וריפוי. אביך יצטרך לעבור עוד כמה בדיקות שאחריהם יומלץ לו מה הטיפול המתאים עבורו. אם יוחלט על ניתוח, הניתוח הוא קל ואחריו יש תקופת החלמה של חודש בערך שאחריה הכל מסתדר. רק לא לדאוג. גם אני עברתי ניתוח כזה והיום אני מרגיש מצויין.

hipush11

New member
המון תודה

זה באמת הרגיע אותי. אנחנו מחכים כבר להתקדם עם זה בגלל החגים זה נדחה. יום ראשון יש לו פגישה עם הפרופסור לקבלת ייעוץ להמשך טיפול. אני שמחה לשמוע שאתה מרגיש טוב, מה הסיכויים שזה חוזר יש לך מושג? חוץ מזה מאז שהוא עבר את הביופסיה עלה לו החום והיה לו זיהום במקום הוא אושפז לכמה ימים וקיבל אנטיביוטיקה. הרופאים אומרים שזה לא קשור לממצאים זה רק כי האיזור נפצע בזמן הבדיקה. מה דעתך?? שבת שלום ושוב תודה

sharpantie

New member
אחרי שאביך יטופל

בכל דרך שיציעו לו (ניתוח או דרך אחרת), הוא יצטרך להיות במעקב רפואי ע"י בדיקות דם כדי לוודא שהגידול לא חוזר. החום שהוא קיבל באמת לא קשור לממצאים וזה יבודאי כבר עבר. כל טוב לכם והרבה בריאות לאביך.

למעלה