שלום! חדשה...

MommyHug

New member
שלום! חדשה... ../images/Emo4.gif

אני מכורה להאשמה עצמית, להצפה של עצמי ברגשות אשם, לא משנה מי מה ומו... אני מכורה למחשבות על מוות

tanay111

New member
היי ברוכה הבאה

אני עושה קפה כמה סוכר ? אני מכורה לסמים היום בגמילה כול אחד והבעיות שלו יאאלה תתחילי לכתוב . שבת שלום

MommyHug

New member
סמים... נשמע לי טוב...

סתאם סתאאאאם אני פשוט מרגישה על הפנים................ סליחה לא התכוונתי לפגוע (אם פגעתי) סוכר אחד, כפית שטוחה. תודה. שבת שלום גם לך

tanay111

New member
לא פגעת ולא פשעת ../images/Emo24.gif

כאשר הכול נראה לך קשה תלכי למקום שקט , תסגרי את העניים ותתפללי לאלוהים לכוח שגדול ממך (כי שאת מקבלת רואה אותו ) ואני גם מתפללת את תפילת השלווה שזה תפילה אם הרבה עוצמה את יכולה לאמץ לך אותה " אלי תן בי את הכוח לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם , אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי ואת התבונה להבחין בין השניים אמן " תנסי להתרכז רק ביום הזה , ואל תחשבי על העבר ועל העתיד . המטרה שלך עכשיו לאהוב עצמך להחזיר לעצמך את הביטחון להיפטר מהרגשת הסבל והמוות שרודפת אותך מאז ומתמיד ומתחושת חוסר האונים . רגשות הם לא עובדות ואנחנו יכולים לשנות אותם את מחליטה כי מעתה את מעבירה את השליטה על חייך ולעולם לא תמסרי אותה לרגשות שלך על המוות ולסבל שלך . רק בידיים שלך נמצאת הבחירה בכך מתי להרגיש ומה להרגיש . יש לך הזכות המלאה לקבל את השליטה על חייך . את צריכה לעשות דברים שטובים לך ולא לחוש סבל או מחשבות על מוות שתפי אנשים שקרובים לך ברגשות שלך או אנשי מקצוע תרגשי טוב יותר . את מוזמת לשתף אותנו מה מפריע לך ולמה את מרגישה רע חיבוק גדול ממני טניה

למעלה