שלום חרדים יקרים מה דעתכם על הגזענות

מה הקשר

זה שאני אשכנזי עדיין לא אומר שאסור לי להיתחתן עם מישהי מעדה אחרת . ואני רואה בבירור את הגאווה של סוג מסויים של אנשים. ומכאן להגיד שאני מייצג את התורה ועד לגאווה עצמית הדבר חמור ביותר .

מי

שמרגיש גזענות הוא פשוט נחיתי! אני עצמי ספרדי וגדלתי עם אשכנזים בחו"ל (חרדים כמובן) והיה לי מאוד כיף ואהבנו למרות שאנחנו לא בדיוק אותו דבר! הבעיה כאן שכל שני וחמישי שוב מעלים את הנושא הזה וזה רק עושה יותר נזק לציבור הספרדי! אם לא רוצים אותך שם תלך למקום אחר בכבוד בלי להתלונן ואגב תאמינו לי שאם האשכנזים היו מקבלים את כל הספרדים ללא יוצא מן הכלל אזי לא היינו הולכים אליהם כבר חחחחח

אי אפשר להיתכחש שאין עדיין גזענות

ודווקא אצל החרדים !!!! . אצל החילונים זה עדיין קיים אבל נחלש מאוד פחות או יותר

אנחנו יושבים ונילחמים אחד בשני

אנחנו נילחמים אחד בשני " ספרדים ואשכנזים " כמו מטומטמים !!!! , בעוד הערבים יושבים בצד וצוחקים עלינו . אמר איזה שייח' במצרים לקהל המאזינים שלו : " לשם לנו להילחם בישראל תנו להם שיהרגו אחד את השני עם הבעיות שלהם "

אוצר החיים בבאר שבע

אתם שואלים מה זה ומה העניין? אז ככה מעון יום לתינוקות של תנועת ש"ס יש אפליה כל אלה שהם אתיופים נמצאים בחדר אחד ,והשאר כלומר הלבנים( מרוקאים) החדר נפרד, אחרי שהם בכו מרה על עמנואל הם תפסו תחת ועשו אפליה משלהם,

האמת ......... המרוקאים שונאים את האתיופים

תלך לקריית-מלאכי ותיראה איך המרוקאים לא סובלים את האתיופים . הם אומרים על האתיופים שהם ניראים כמו ערבים בעזה. אבל הרבה עדות שונאות עדות אחרות וזה לא ממש קשור לאפליה . זה עוד כלום לעומת האפליה של אשכנזים מול ספרדים ...................

בכלל לא מדובר שם בהפרדה על רקע גזעני...

אתם גם בורים? מדובר שם בהפרדה על רקע אידאולגי. גם בצד שכיביכול נקרא אשכנזי יש יותר מ30% ספרדיות. בסך הכל מדובר במגמה יותר חרדית ומגמה יותר מודרנית. אז מילא שהחילונים לא מבינים מה ההבדל בין מזרחיסיט לחרדי אני מבין, אבל אתה חרדי, ואתה יודע שיש כל מיני רמות של חרדיות ולכן יש הפרדה. אז מה הבעיה שלך בידיוק??

כל בר בירב יודע

שהגזענות חיה ונושמת ובועטת בחברה החרדית מימים ימימה, כל דיבורי הסרק על צניעות חסידות ורמות כאלה ואחרות זה הכל קישקוש, חרדים לא רוצים לראות מולם ולידם ספרדים,

נכון מאוד ../images/Emo45.gif

האשכנזים אומרים על הספרדים שהם צ'חצ'חים וסתומים . וזה אמת אוי ואבוי עם בחור אשכנזי מתורבת ישדך עם ספרדיה עם פה ג'ורה .......... שינאת חינם טהורה .

למעלה