שלום טל ומזל טוב

• פותח הנושא 0ל0
  • פורסם בתאריך

0ל0

New member
שלום טל ומזל טוב../images/Emo65.gif

אז סוף סוף ובשעה טובה .......ובהצלחה! אני לא רוצה להשמע חצופה או משהו כזה,אך היתי באמת רוצה לדעת ואני מניחה שכמנהלת פורום ירצו לדעת גם אחרים. ולכן שאלה לי אליך: אני מניחה כי את מדריכה לאירובי, האם תוכלי לספר על עצמך כמה זמן את מדריכה? איפה? והיכן הוכשרת? אשמח אם תשתפי אותנו...כי משום מה אני לא יודעת למה ,תחושה פנימית שאני מכירה אותך...היתכן?! (אגב אני גם מדריכה,ומפה למעשה נובעת השאלה) להתראות וכל טוב, אני מה זה עייפה........

snufkin

New member
ב ו ד א י....

הוספתי להודעת המנהל קומץ פרטים אישיים, את מוזמנת לבדוק. וכן, בודאי שייתכן...

0ל0

New member
תודה!

עכשיו אפשר לומר נעים מאוד...אז כן,נראה לי שאני יודעת מי את. כל הכבוד ויישר כוח! שנית טל, מאחר והאתר עוד יחסית בחיתוליו ולוחות המודעות עוד לא מעודכנים,אשמח מאוד באם תשמעי או אם את יודעת על החלפות או מכונים לעבודה קבועה באירובי באזור השרון או גוש דן אם תוכלי לעדכן אותי. ואם יש פרטים שאת צריכה אשמח לתת לך. והאתר נראה פשוט מדליק מבין כל האתרים שיש עד כה.
תודה מראש, יום טוב והרבה כושר, 0ל0

snufkin

New member
תודה תודה..

אלף, תודה על המחמאות, האתר באמת רק התחיל לפעול (בן יום..), אבל אם יש לך רעיונות למאמרים שיענינו אותך (או אנשים אחרים) אני אשמח להעלות (יש כבר כמה בתכנון). שנית, את מוזמנת להתכבד ולחנוך את לוח "מדריכים מחפשים עבודה" שמיועד לעבודות קבועות ולא להחלפה. ודאי שאני אעדכן לתוכו נתונים ברגע שיהיו לי. בברכת סטפ טאצ´
טל

0ל0

New member
שוב שלום טל,../images/Emo91.gif

אז חנכתי את לוח המודעות.... ושנית אבי צודק,הפורום בוואלה די קטלני גם לי מחקו שם הודעות. ובנענע הוא פשוט מת וכאן צריך לפחות שיחיה ואני מבטיחה להעביר את זה הלאה . בקשר למאמרים: בכללי אבי צודק זה מה שמעניין את כולם,אך מאחר ועלינו להיות יותר ספציפיים אז ככה: -רעיונות לשיעורי עיצוב וחיזוק עם\בלי אביזרים -מיתוסים במדרגה (מאחר וידוע(ולא לכולם) שפותחה בראשיתה ככלי אורטופדי והיום כל הנושא של הברכיים את ודאי יודעת למה אני מתכוונת...) -תזונה לפני ואחרי אימון -הגב בשיעורי עיצוב וואי טל יש לי עוד כ"כ הרבה רעיונות,את רוצה את כולם או קצת כל פעם?אה וחשבתי על משהו נוסף. לוח מודעות כללי כזה, כמו כאלה שרוצים לקנות\למכור מנוי, נעלי אירובי שברשותם ול מה שקשור בזה. חוץ מזה יהיה נחמד מאוד לפרסם את החויה הקרובה שבזכרון יעקב 12\20-21 ואת האירוביתון 03\01\04 אם את צריכה פרטים מלאים עלהם בשמחה אתן לך.... ממש כייף שיש פורום כזה שהכי הכי מדבר אלי!!! אז לכל עזרה,חומר וכדומה אני כאן טל.

snufkin

New member
מטופל ויטופל..../images/Emo8.gif

לוח מודעות כללי נוסף("קחתן") , והחוויה בזכרון, כמו גם הכנס באילת והאירוביתון מפורסמים בלוח האירועים. לגבי המאמרים - הכל נרשם ונלקח בחשבון. טל

0ל0

New member
וואוו.....

טל, איזה מהירות תגובה?! כל הכבוד! וואלה הכנסת את הרעיון שלי,תודה! חוץ מזה רציתי לספר לך שלימדתי היום אירובי סלסה פעם ראשונה,תמיד עשיתי אך אף פעם לא לימדתי את זה כסלסה וזה נפל עלי כי הייתי צריכה "להציל" חברה. והיה פשוט נפלא,וכל זאת בזכות מדריכה שהעשירה אותי מאוד בשנתיים האחרונות ולצערי היא בח"ול. כמה גאה היא יכלה להיות בי עכשיו.......
טיפ למדריכים: תמשיכו ללכת לשעורים ולהתפתח בתחום לכיוונים נוספים זה פותח דלתות.....

0ל0

New member
אגב ,טלי.....

מה לעשות? האי מייל שלי לא מעודכן בתפוז וזה מה שפורסם יחד עם המודעה שלי בלוח. האם ניתן לתקן המעוות מבלי שאצטרך לפרסם שוב? ביי ולילה טוב , 0ל0

../images/Emo65.gif

מזל טוב על הפורום החדש בהצלחה .. נשמע אחלה פורום אני עוסקת הרבה בתחום האירובי - מדרגה ( למרות שבתקופה האחרונה לא יצא לי הרבה ) דרך אגב אני בת 18 לפני גיוס שוב בהצלחה ויום טוב

למעלה