שלום ידידיי

שלום ידידיי

כאן אפי מדבר. רציתי לברר איתכם, האם אפשר לערר על דוח של פקח משטרה? בלי להגיע לבית משפט? קיבלתי דו"חשיקרי לחלוטין מפקח משטרה!!! חניתי במקום מותר לחנייה עם הפנים לכיוון המדרכה כמו שאר המכוניות באותה השורה... ולהפתעתי כשחזרתי מצאתי דוח על זה ששני גלגלים ימניים של הרכב היו על המדרכה (!!!!!!) מה שמן ההגיון לא יכול להתקיים!!! כיצד משקרים במצח נחושה במשטרה ולאיזו מטרה??? צילמתי לאחר מכן את הרכב...אבל אין לי כסף ו/או כוח לבית דין יש דרך לערער? לקבול אותו בחלקה לחקירת שוטרים?

פקח משטרה ? יש דבר כזה ?

לדבריך קיבלת דוח משוטר בגין עבירה שלא ביצעת, יתכן וקרתה טעות ונניח שהוא לא התכוון "לשקר במצח נחושה", הרי אין לו סיבה להיטפל דווקא אליך. תבדוק היטב את הדוח, אולי הוא רשם אותו לרכב אחר ובטעות הניח על רכבך. אם אומנם הדוח רשום עליך באותו מקום בו חנית, ניתן לערער עליו, אין צורך בבית דין או המחלקה לחקירת שוטרים. בגב הדוח יש כתובות של לשכות התנועה אליהן ניתן לשלוח את הערעור לפי כתובת מקום נתינת הדוח. שלח צילום של הדוח עם התמונה. בהצלחה

אז זה לא היה פקח אלא שוטר

ושוטר שבתפקידו זה לחלק דוחות חנייה הוא לא פקח? אכן מדובר היה ברכב שלי. ותודה על ההתייחסות אני אעשה כפי שייעצת לי. תודה.

עצה

למנחוס כפי שנאמר לך בדוק שפרטי הדוח הרשומים מתייחסים לרכב שלך אתה רשאי לשלוח בקשה לביטול הדוח לכתובת שמצויינת לשם כך על הדוח בצירוף טענותיך והראיות שברשותך. אם מה שאתה אומר נכון ואלו הם פני הדברים ההגיון הסביר אומר שהמשטרה תכיר בטעותה ותבטל הדוח. אם לא בקש להישפט. אל תוותר על זכותך לצדק בסיסי.

למעלה