שלום כולם

שלום כולם ../images/Emo13.gif

אממ.. אני חדש.. *הכינוי הזה של אחותי אגב, שלא יטעה אתכם..* אז.. הכרות? בסדר
שם פרטי: רועי שם משפחה: חסוי בנתיים.. כתה: ה´ מקום מגורים: קרית אונו צבע אהוב: כתום וכחול
סדרת טלוויזיה אהובה: זה די ברור.. קטנטנות!
ספר אהוב: הארי פוטר, וקשה לי ללמוד.. ספרים ממש יפים
סרט אהוב: הארי פוטר וקטנטנות.. להקה אהובה: The Corrs הרגע הכי משמח בחיים שלי: אממ.. יש הרבה..
הרגע הכי מביך בחיים שלי: שראיתי את התעודה שלי בספורט בכתה א´´.. יש לי מזה עדיין סיוטים..
מתנת היומולדת שהכי אהבתי: אממ.. אני חושב שהמערכת שלי והקורקינט.. כותב מאז גיל: 9 הספר הראשון שכתבתי, ועל מה הוא מספר: "אינתיפדה קטנה גדולה".. זה מספר על ילד בן 9 וחצי (אני.. כאילו, התחלתי מלפני שנה וחצי, שנה.. עוד לא גמרתי) שחי בישראל בתקופה של האינתיפדה, ועל הוא מרגיש וכל מיני דברים.. ספר חמוד דווקא
הסופר המועדף עליי: גלילה רון פדר-עמית, וג´ואן קתלין רולינג זהו, מקווה שאני יתקבל בפורום, ו.. זהו
רועי -

שלום רב וברוך הבא לוועדת..

הקבלה של הפורום. הכנת קטע שירה? טוב... מספיק להשטתות. אולי תעלה משהו שכתבת? ילד חסר תקנה.

אני רוצה להעלות, אבל לא נראה לי ש..

כדאי שאני יעלה מהספר, עד שאני יגמור אותו.. מהספרים האחרים אני יעלה פעם אחרת
רועי

NeTa G4

New member
אופסקטין!!

וואי איזה אופסקטין ממאמי אתה... מי נתן לך את כול השאלון הזה לענות עליו?

Piglett

New member
There is only one ../images/Emo97.gif

אופסקטין, נטע! טוב, אז שלום לך רועי חוליגן צעיר. *פיצול אישיות לפנינה דבורין* אתה קצת קטן יחסית, אני אשתדל לא לרדת עלייך. פשוט אתה נשמע כמו תינוק ממש. תשאל אותי, ילד בן 18. אז עד כאן, שלא יעבדו עליככככככם, שיהיה לנו רק טוב, אתה החוליה החלשה! ש-לום!
~מריה סגולת השיער~

NeTa G4

New member
אופסקטין, זה בלה

אופסקטין שמדבר..אתה בן 10, למה אתה קורא לו ילד קטן?

רועיי!

מה שלומך?? תכירו אנשים זה רועי מפורום קטנטנות... (בוא נגיד שהבן הכי מקובל שפ
, אבל הוא לא הבן היחיד) ברוך הבא!!! TaLi

Rotem Lisa

New member
../images/Emo99.gif

היי, רועי.. מי אתה ?! ברוכה-הבאה.. מי אתה ?! אתה מוכר לי.. מי אתה ?! טוב, נו, הבנת ת´קטע
ברוכה-הבאה, רועיצ´י!!
זה החבר שלי
??????
:))
בעע-ביששש !!

וואי, איזה קבלת פנים.. תודה ../images/Emo13.gif

אממ.. למי שאמר שאני קטין.. אז.. *מנסה להשתלט על עצמי* אהם, כן.. אז ככה, אממ.. שניה שכחתי מה רציתי להגיד
אה, כן.. השאלון היה כתוב בכותרת, והיה כתוב שכל מי שמצטרף שיכתוב עליו את הפרטים האלה.. ואני לא נשמע כמו תינוק
(או שכן?) לא משנה.. זה הכל
רועי רולינג

למעלה