שלום לברי האתר - בקשה לעצה טובה:

rikab

New member
שלום לברי האתר - בקשה לעצה טובה:

האם מישהו מחברי האתר יכול להצביע על רעיון יחצני מקורי לשיווק ספרי ילדים, מלבד לרשתות שיווק הספרים. מדובר על ספריה של ריקה ברקוביץ, מידע באתר הוצאת באר www.rika.co.il בברכה ניבה לוי, מנהלת הוצאת "באר".

ron ad

New member
קצת פרטים

שלום, נכנסתי לאתר של ההוצאה וקראתי קצת על המחברת. אשמח אם תוכלי לפרט על איזה ספר בדיוק מדובר, במה עוסק וכמובן מי קהל היעד. בברכה, רון

rikab

New member
שלום לך רון ותודה על הקשר

מדובר על ספרים חשובים ומרתקים לילדים בגיל גני חובה, דרך ספרים לתלמדי בתי ספר יסודיים, עד רומן לחטיבות ולתיכונים. רוב הספרים זכו בהמלצת משרד החינוך. פרפרי הרגשות, הקול הפנימי, דמיון מלך ההמצאות, כל כך רציתי אח, לגנים ולכתות א-ב. סבא ספר - מדריך לסופרים מתחילים מתאים לכתות ב-ג שני ספרי משלים - מתאימים לכתות ד' עד בכלל. ישנם בתי ספר שרכשו לכל תלמידי כתות ד' את ספר המשלים. הרומן מלאכים בגיהינום, שמהדורתו הראשונה יצראה לאור לפני כשבעה חודשים קיבל המלצות ותגובות נלהבות של קוראים, מיועד לנוער ולמבוגרים. הכל הולך נפלא, יש התלהבות מהספרים- רק שהמידע עד כה עובר מפה לאוזן. אני מחפשת רעיון לפעולה יחצ"נית אפקטיבית - שאינה כרוכה בהשקעה גדולה. בתודה על נסיונך לסייע, ניבה.

ron ad

New member
רעיון

שלום, אני מבין שכרגע אין לך תקציב, ותאלצי לעבוד בשליפה (למרות שזה לא ממש כדאי, עדיף לעבוד עם אסטרטגית יחסי ציבור לאורך זמן על מנת לבנות את המותג בארי וכל המותגים שתחתיו). אם כך, אמליץ לך ליזום שיתוף פעולה עם מתנסים, ולערוך שעת סיפור עם המחברת על מנת לחשוף את ספריה, כנ"ל לגבי גני ילדים. רון

rikab

New member
לרון - עצתך טובה, האם יש לך

שמות או לינקים לאתרי מארגני - שעות סיפור במתנסים או בגנים? אני חושבת שכדאי היה להגיע אליהם. בנושא איסטרטגית של יחסי ציבור - זה מחייב הוצאה כספית גבוהה, דבר שחסר לי כרגע, בתודה על העצות, ניבה.

ron ad

New member
יחסי ציבור - לא עלות גדולה

שלום, למרות מה שרבים חושבים, עלות משרד יחסי ציבור איננה בשמיים. הכל תלוי בהקיף העבודה. ובאילו מדיות מתמקדים (אזורית, ארצית, טלוויזיה וכו'). בקרוב נעלה מאמר בנושא. בכל מקרה שיהיה בהצלחה, תעדכני אותנו. רון

rikab

New member
הרעיון לדון בנושא פרסומים ועלותם

זה רעיון חשוב מאוד. הרבה אנשים העוסקים במסחר - אינם יודעים איך ניתן לפרסם באמצעי תקשורת כרדיו וטלויזיה. אם מישהו מחברי האתר יודע, אל מי כדאי לפנות בנושא, או מה הם המחירים, רצוי לפרסם זאת באתר, שעשוי להביא תועלת למגששים בחשכה - כמוני, ניבה.

תשובה לפרסום -עליות

ראשית לא ברור מה את רוצה פרסום או יחסי ציבור. אלו שני תחומים שונים. פרסום את יכולה לקנות באמצעי המדיה השונים ,לכל אחד מהם יש מחירים שונים תלוי בעיסקה שנעשת כגון כמות פרסומים ,מיקום ,צבע וכו' פרסומות את יכולה לקנות לבד אבל אני תמיד ממליצה שאיש מקצועי יעשה זאת יבחר את המסר הנכון המדיה הנכונה צבעים ועוד יחסי ציבור ,לא היתי ממליצה לעשות לבד כי ברוב המקרים לא יענו לך. באמצעי המדיה השונים אוהבים לעבוד מול משרדים היודעים להעביר את המסרים בצורה המקצועית ביותר ,לצער איני יכולה לתת לך שמות למי לפנות וכו.. זו הרי עבודתנו... לגבי המחירים גם ביחסי ציבור וגם בפרסום, הם שונים ממשרד למשרד אין מחירים קבועים, .אני רוצה שתזכרי כי פרסומת לא בונה מותגים אלא יחסי ציבור ,פרסום נועד לשמור על המותג .בהצלחה

rikab

New member
לי משירן - תודה על המידע הכללי בנוש

הייתי מעוניינת ביחסי ציבור ובפרסום, כיוון שהתקציב שלי מצומצם, אני מבקשת לדעת אם למישהו מבין חברי הפורום, יש מושג שחל עלויות. ברור לי ששיווק מכונית, אינה דומה לשיווק ספר,וכיוון שיש כמות אדירה של יחצ"נים בארץ, ואין לי כל מושג למי לפנות. הייתי שמחה לקבל טיפ, על יחצ"ן שיכול להועיל לספרים של ריקה ברקוביץ' - להגיע ליותר קוראים. בתודה על ניסיונך לכוון אותי, ניבה.

למעלה