שלום לחברי הפורום מחיים חנן -פסיכונומרולוג

שלום לחברי הפורום מחיים חנן -פסיכונומרולוג

במהלך השבועות האחרונים ניתנה לי הזכות לייעץ ולסייע לאנשים שפנו אלי לקבל הכוונה מעל גבי פורום זה.

כאן המקום להודות לצוות המדהים הפועל מאחורי הקלעים של פורטל תפוז אנשים המניעים את המכונה הענקית הזו. תודה ליוני תודה להילה ולשאר חברי הצוות.

אני יכול להעיד על עצמי שאיני טוב בניבוי עתידות ! אני פחות טוב בחיזויים, ואין לי תשובות לשאלות כמו מתי יהיה לי זוגיות ? כמה ילדים יהיו לי ? ועוד

אני כן מאמין ודוגל בכאן ועשיו !
מה שאומר: אם אנו רוצים שינוי אנו צריכים לצאת מאזור הנוחות בו אנו שרויים לעשייה שתוביל לשינוי.

והפרט : נניח שפונה אלי חברה לפורם ומבקשת לדעת מתאי יהיה לה זוגיות ? היא בשנה נומרולוגית המתאימה וכול היקום מוכן ומזומן עבורה. אך חברתנו ממשיכה להתנהל בהרגלים אותם סיגלה במהלך X שנות חייה. אם זו ישיבה בבית והסתתרות אחרי מחשב. חלונות הזדמנות הנקרים בדרכה- באירועים משפחתיים, סביבת מקום העבודה או הלימודים נהדפים. אך ידידתנו לפורום תמשיך לחפש, לפנטז ולהזות להופעתו של אותו אביר על סוס לבן. או להפך חברה שאינה נמצאת בשנה לכאורה מתאימה לזוגיות ותפגוש בחור מתאים. אך אני אייעץ לה לא להקשר לבחור מאחר והיא אינה בשנה מתאימה, אך היקום החליט אחרת. ואז תהיה פה שוב החמצה נוספת.

עלי מוטלת האחריות לכוון ולהדריך ע"י מענה נקודתי לבעיה ספציפית !
אך עליכם יהיה ליצור את השינוי המיוחל, ע"י יציאה מדפוסי התנהלות והרגלים ישנים ולברוא את השינוי. כדי שהחיים יתחילו להשתנות.

בהצלחה לנו בדרך המשותפת החדשה.

חיים חנן סרן

למעלה