שלום לכולכם מבקשת את עזרתכם בעיצוב לוגו

דלמטית

New member
היי בקי

שניה לפני שיצאתי מהפורום הסתובבתי באתר שלך. הייתי שמחה לתת לך כמה עצות מהן כמובן את תוכלי לאמץ את מה שנראה לך
האתר שלך מוכר אותך- ואת האוכל שאת מכינה. התצוגה של האתר, התמונות הלא נקיות ואולי גם הצבעים שלו לא מושכים מספיק. לדעתי הדף הראשי אמור להיות שיווקי במיוחד שלא חסרים באינטרנט אתרים בתחום זהה לשלך. פתיחת הגלריות בחלון חדש מיותרת, עדיף שכל האתר יזרום ולא יפתח בהרבה חלונות- אולי עדיף להכניס את דפי הגלריות בצורה שבה הן ייפתחו באתר עצמו וגם בהם יופיעו הקישורים לגלריות אחרות ולשאר האתר. כבר בלוגו במקום כל הטקסט עדיף לעשות פלאש של תמונות מתחלפות. חלק מהתמונות בגלריה ממש מגרות ועושת תיאבון רציני (גם בשעת חצות
) והכיתוב עליהן לא בולט למרות שהוא גדול. אשמח לתת עצות נוספות ואולי אפילו להציע לך שדרוג של האתר. לילה טוב ובהצלחה !!!

היי דלמטית אני אשמח בהחלט לרעיונות ועצות אם ת

תוכלי אנחנו עובדים עכשיו על האתר החדש, ואנחנו עובדים על צילום יותר מקצועי/נקי/איכותי, ועובדים עכשיו על רעיונות לצבעים וכל זה, לפי מה שהבנתי אי אפשר שגלרית התמונות יפתחו באתר אבל אני אבדוק את זה. אנחנו נכניס את הגלריות, לקטגוריה ללשונית למעלה שונה, זה לא יהיה בצד ימין, עובדים על זה לאט לאט. בחור שהתנדב לבנות לי עוזר לי ולוקח לו זמן לאט לאט, אבל תודה על הטיפים אני אשאל אותו............. תודה לך גם הכיתוב על התמונות יוחלף

למעלה