שלום לכולם, אני חדש כאן!

שלום לכולם, אני חדש כאן!

אהל'ן אנשים, מזל טוב לפתיחת פורום פוטבול. באמת הגיע הזמן... אז ברשותכם/ן, אציג עצמי בקצרה: שמי דויד, בן 25, סטודנט להיסטוריה קלאסית באונ' בן-גוריון, ואני מעריץ שרוף של ה- NY GIANTS מאז שאני זוכר את עצמי. אז נכון שאני לא צריך לצאת לרחוב לצעוק את זה, אבל לקבוצה הזו יש מקום בהיסטוריה של המשחק, ויש לה אפילו כמה שחקנים בפנת'און השחקנים הגדולים בכל הזמנים, שהמפורסם בינהם הוא לורנס טיילור, LT. אני מקווה לראות את הג'איינטס זוכים בסופרבול עד שנת 2009, כי אני מפנטז על הרגע שבו אוכל להגיד שהקבוצה שלי זכתה בסופרבול בכל עשור: 87', 91', ? (כמובן שאסור להזכיר את הפנצ'ר מול בולטימור.....). זהו. יום טוב לכולם! דאנטה

Reshefgarcia

New member
חלומות...

קודם כל...ברוך בואך...דבר שני... DREAM ON... אני לא רואה את הג'ייאנטס עושים משהו בשנים הקרובות... איליי או לא איליי זה לא ישנה את העובדה שאת הצ'אנס שלהם הם פיספסו מול בולטימור...זאת היתה השנה הכי טובה של ההגנה שלהם,שמאז הדרדרה קשות (מישהו זוכר איפה ג'ייסון סיהורן עכשיו,ומה הוא עשה אם בכלל שנה שעברה?) כנ" לגבי מייקל סטראהן,שנתן את עונות השיא שלו...אבל קשה לי לראות אותו חוזר להיות אותו שחקן שהיה לפני שנתיים (בין אם מחשיבים את הסאק על פארב,ובין אם לא...). איליי יהיה שחקן טוב,אפילו מעולה,ולו רק בגלל מאגר הגנים המשפחתי...אבל בלי שיפוץ יסודי,ומשחק ריצה נורמלי...לג'יינטס אין ממש תקווה,כך שחלום העשורים שלך,צר לי,יתפוגג בדיוק כמו כדור בידיים של טיקי בארבר...

Ilya T

New member
דווקא סטראהן עשה עבודה לא רעה

גם העונה, הוביל את הליגה ב-Sacks... סיהורן שיחק עונה שעברה לראמס, פרש ועכשיו מפרשן ב-FOX.

למעלה