שלום לכולם וברוכים הבאים!

dixie chick

New member
מספרי ברזל להתפקד!../images/Emo24.gif

בגלל שאני רואה פה שפתאום המון אנשים שלא היו פה קודם מגיבים לשרשורים, החלטתי לפתוח שרשור רענון\ הכרות... זה המקום לספר לנו מי אתם\ מה אתם רוצים והאם יש לכם סיבה לחיות...? או במילים אחרות אנא הציגו את עצמכם לטובת הכלל והסדרות, כל מה שבא לכם לספר יתקבל בברכה ובעיקר נשמח לשמוע איזה סדרות אהובות עליכם, איזה דמויות, איך התחלתם לראות את הסדרות הנ"ל...

AKAKAK

New member
בבילון 5 הסידרה נגמרה כבר לא?

ראיתי את הפרק האחרון שלה עד כמה שזכור לי... בכל זאת הייתי אחד מהצופים ההדוקים שלה מלחמת הצללים וכו... מה פתאום נזכרו לפתוח פורום לסידרה הזאת?

starfield

New member
שששששלום!!!!!

כאן זה טלויזיה? מסדרות המדע בדיוני הסדרה היחידה שאני אוהב זה בבילון 5 , כל השאר סחלה בעיניי. אני חולה על גריבולדי, שרוף על איבנובה, דלוק על טליה וליטה, ואוהב את שרידן :-} אבל הכי אהבתי את ריצ'רד ביגס - סטיבן פרנקלין

אה ריצ'רד ביגס עליו השלום../images/Emo16.gif

אני אריאל שוסטק חולה מד"ב ופנטזיה , בייחוד : מכושפות ז"ל , סטארגייט ז"ל , אטלנטיס , בבילון 5 , אנדרומדה ז"ל , סטאר טרק , קצת פארסקייפוגם קצת אנימה.

sprqy

New member
מייסלף

יוסי, 29, ג'רוסאלם עיר האבות. כל סדרות המד"ב בערך (מה שעולה לראש) בבילון, באטלסטאר, סטארגייט, אטלאנטיס, סטארטרק, יוריקה, HEROES ובראשם פארסקייפ חמדת נפשי. רוב הסדרות אני רואה אחרי שנה שהם כבר רצות (כדי להימנע מקינסולים למינהם) ותמיד כיף להריץ ברציפות פרקים
שחקנית מספר אחת שלי (למי שלא יודע עדיין) - קלאודיה בלאק הלא היא ארין סון בפארסקייפ וולה בסטארגייט י.פ.צ.ב.ה. (יהיו פרקיהם צרורים בצרור השידורים החוזרים)

dixie chick

New member
אני

בת 24 מתל אביב, עובדת בתור מתכנתת חובבת מד"ב, סוסים (סוסים זה החיים שלי בערך) אוהבת בעיקר את מירה פורלן וקלאודיה בלאק כשחקניות וכדמויות את בבילון 5 אני רואה עוד מאז החטיבה, את פארסקייפ מלפני שנתיים כשיצאה המיני סדרה ראיתי את הכל בחודש

The B i g Fish

New member
אוהב את חלקן

מספיק זקן לזכור כשמלחמת הכוכבים יצאה לאקרנים בסוף שנות השבעים. כמובן שלא לקחו אותי למרות שנורא רציתי
זוכר לטובה סדרות קלאסיות כמו באטלסטאר גלקטיקה המקורי ובאק רוג'רס. מסדרת Star Trek על כל נגזרותיה אני אוהב במיוחד את הסדרה המקורית עם וויליאם שטנר ולנרד נימוי ואת וויג'ר שראיתי בחו"ל (שודרה בכלל בארץ?). גם אנטרפרייז נחמד בעיקר בזכות הקאסט אבל לא יותר מזה. אהבתי את "הגל הראשון". סדרת המדע בדיוני הכי טובה בכל הזמנים לדעתי היא בבילון 5. התאכזבתי מ- episode I עד episode III. לא מפספס אף פרק מסטארגייט וטוען שזאת סדרה טובה מדי בשביל הערוץ הראשון שעושים צחוק מהעבודה (מבלבלים פרקים, מבטלים פרקים בלי הודעה ועוד).

NorthernStar

New member
אני

שם: Star, NorthernStar גרה בקנדה. בבילון היא אחת הסדרות האהובות עליי בכל הזמנים. חברה המליצה לי לפני שנים ואף השאילה לי את אוסף הVHS שלה. בשנה שעברה רכשתי לבסוף את כל חמש העונות על DVD. הדמות האהובה עליי היא כמובן איבנובה, שמיד התחברתי אליה, ולא רק מפני שהיא אחת הלסביות המוצהרות (נו, בשביל הearly 90s) בטלויזיה. אני אישית לא יכולה לסבול את הסטאר טרק למיניהן, וגם השתעממתי מאנדרומדה וBattlestar Galactica, מה שאומר שהחיבור שלי לבבילון הוא בlevel אחר, האמנותי והסימבולי. סדרות נוספות אהובות עליי: Xena Warrior Princess, שהייתה משך זמן רב סדרת הדגל של הקהילה הלסבית וששתי כוכבותיה, Lucy Lawless & Renee O'Connor הן עדיין big time lesbian icons. Buffy - לא צריך להסביר. The L Word - גם כאן ההסבר מיותר. Oz - כי היא מופתית.

pigit22

New member
אני

היי אני עדנה בת 19 ואצלי פארסקייפ היא במקום ראשון ואחריה יש את: סטארגייט , זינה , בפי , אנדרומדה ועוד ... חצמזה ... המלכה היא קלאודיה בלק המדהימה !!! (ארין סון מפארסקייפ וואלה מל דוראן מסטארגייט) . נ.ב ל- dixie chick גם אי מעולם הסוסים אבל אני מתחרה בדרסז' ! (עשיתי את הקורס מדריכים של הווסטארן)

FredScarran

New member
גם אני

אני בת 24, מתל אביב, סטודנטית למדעי החברה ומיגדר. תמיד חיבבתי מד"ב, אבל אף פעם לא לקחתי את זה יותר מדי ברצינות - אני לא חושבת שאי פעם העברתי ערוץ באמצע quantom leap, נניח, אבל מצד שני גם אף פעם לא ידעתי מתי זה משודר
... ואז הגיעה מויה ושינתה הכל
... לא נתקלתי בטלוויזיה במשהו שהתחברתי אליו ברמה הזאת לא לפני וגם לא אחרי. בעקבות פארסקייפ התחלתי לראות גם סטארגייט, שהתגלתה כסדרה חביבה ביותר (מאוד כיף לראות אותה, אבל לא מספיק בשביל לראות את הפרקים שקדמו לואלה או למיטשל). עוד בתחום המד"ב - Doctor Who ו - Torchwood, תמיד אהבתי את כריסטופר אקלסטון ובגללו התחלתי לראות, אבל את הדוקטור של דייוויד טננט אני אוהבת הרבה יותר (אוטוטו העונה השלישית!) מטורצ'ווד לא כל כך התלהבתי - התחיל חמוד ונהיה ממש טיפשי בסוף וחבל. חוצמזה אני משתדלת לעקוב אחרי... Heroes - סדרה אדירה, נורא קומיקסית כזאת, ועשויה טוב. Life On Mars - נהיה קצת איטי בזמן האחרון אבל עדיין יותר טוב מרוב הדברים שרואים בטלוויזיה... Veronica Mars - כי זה ממש ממש חמוד. מצטערת לומר שלא ראיתי ולו פרק אחד של בבילון 5 או של באטלסטאר גלקטיקה מימי, אבל לאור קריאת כמה מן השרשורים פה אני שוקלת ברצינות לשנות את זה...

sprqy

New member
Doctor Who מצויין!../images/Emo45.gif

מסכים גם לגבי Torchwood ניהיה מעפן בסוף... הייתה הפתעה נחמדה לראות את כריסטופר אקלסטון בHEROES אה?? אני בהחלט ממליץ לראות סטארגייט מההתחלה - אנדרסון (ג'ק אוניל) מצויין שם וגם שנקס (דניאל)... כמובן לראות באטלסטאר ובבילון 5 בדחיפות!! ולסיום - ורוניקה מלכה

FredScarran

New member
והוא חזר!!!

העונה השלישית התחילה בשבוע שעבר!!! כן, מאוד שמחתי לראות את כריסטופר אקלסטון, אפילו שכל פעם ציפיתי שהוא יוציא סוניק סקרודרייבר וייתקן את פיטר
חוץ מזה - מה הסיפור של האמריקאים המרגיזים האלה? למה להפסיק סדרה באמצע? זה יפה ככה? ועוד פעמיים?! (גם בHeores וגם בוורוניקה מארס. עוצרים פעם אחת באיזור נובמבר ועוד פעם במרץ. למה? למה?! ) בן אדם במתח, פיטר פטרלי תלוי באוויר, אני אפילו לא זוכרת מה קרה לוורוניקה מרוב שזה היה מזמן, והאמריקאים האלה? כלום! הם בשלהם. לא יפה. בסטארגייט לפחות היה לנו את סקיי המותקים שהמשיכו לשדר כרגיל ולא התעללו בנו ככה. לגבי סטארגייט - אני בטוח אראה את הפרק הראשון שקלאודיה הופיעה בו בשלב כזה או אחר של חיי, אבל בינתיים משהו מאוד לא נעים עובר על הביט-טורנט שלי, או על הראוטר, או שזה שטיק חדש של המחשב, או
משהו
והוא מוריד ל-א-ט שהנשמה יוצאת. עדיין לא ירד דוקטור הו משבת שעברה, וכבר שבוע שאני מנסה להוריד את העונה הראשונה של בבילון וזה עומד על שמונה אחוזים ולא עושה רושם שזה מתקדם לאנשהו. אז זה בטח ייקח עוד מלא זמן עד שייצא לי לראות עוד פרקים של סטארגייט...

sprqy

New member
סוניק סקרודרייבר וייתקן את פיטר../images/Emo6.gif

אהבתי את שני הפרקים של הדוקטור החדשים. טוב את הפרק השני רק בזכות היציאות על הארי פוטר שהיו חזקות... "פיטר פטרלי תלוי באוויר"
כן זה מעצבן ההפסקות האלו אבל אני תמיד מוכן עם איזו סדרת בק-אפ והפעם ראיתי THE WIRE והיה מצויין! כבר התחילו לחזור כמה סדרות... אם את עדיין צריכה עזרה בהורדות אז תודיע... רפואה שלימה לביטורנט שלך!

FredScarran

New member
Doctor Who

בינתיים הספקתי לראות רק את הראשון - השני ירד היום אבל עוד לא הספקתי כי סוף סוף ירד הפיילוט של בבילון אז ראיתי אותו. דיוויד טננט הזה פשוט אדיר, הוא ממש מצחיק. וגם הבחורה החדשה נראית מגניבה, אהבתי את זה שגם היא רופאה. לגבי בבילון - בינתיים זה קצת מוזר, אבל כבר הבנתי שמפרק אחד ועוד לא כדאי לקפוץ למסקנות. אהבתי את דלן, היא נראית דמות ממש טובה, אבל נראה בהמשך. קצת הפריע לי שכולם שם מדברים ל-א-ט וב-ר-ו-ר, כמו באיזה סדרה ללימוד אנגלית בטלוויזיה החינוכית או משהו, מן הכלאה הזויה של סטאר טרק עם נייבורס או משהו כזה - ממש לא היה מפתיע אותי אם פתאום לורל הייתה מוציאה איזה קופסא ואומרת לג'ף "I have a package, this is my package" ... אבל נראה איך זה ימשיך, אני אופטימית. מה זה The Wire? לגבי הביטורנט - תודה על ההצעה, בינתיים נדמה לי שהמצב קצת השתפר אבל אם זה יחזור אני אודיע...

sprqy

New member
"I have a package, this is my package"

LMAO
הרגת אותי! במיוחד אם ראית איזה פארסקייפ בדיוק לפני LOL חצי מהזמן הייתי מעביר אחורה לקלוט את המשפט... אין לך מה לדאוג בכל מקרה, בבילון 5 סדרה מצויינת, תני לזה זמן לתפוס קצב ולהכיר את הנפשות הפועלות...
The Wire היא סדרת דרמה / פשע / מתח משטרתית על חקירות בנוגע לקרטל סמים רציני שרץ בעיר. מה שיפה שרואים בדיו את כל החקירה ומהלכה ואיך היא מתקשרת לכל הדרגים בכוח מהשוטר החוקר בשטח עד לראש העיר... מומלץ!

FredScarran

New member
Wait till you read book 7! ../images/Emo6.gif

ראיתי עכשיו את הפרק השני של הדוקטור... ממש חמוד. היו שם כמה קטעים שהרגו אותי מצחוק, כל ההארי פוטרים וגם היו שם יציאות על שייקספיר, זה שמרתה היא ה "black lady" זה היה חזק בסוף, ועם הבן שלו (hamNET?!) בקיצור, היה ממש מצחיק. הפרק הבא נראה מגניב, וגם קלטתי שם את שוגר מ-sugar rush (לא יודעת אם אתה מכיר, סדרה בריטית אדירה מלפני שנתיים, העונה הראשונה מצויינת, השניה די מיותרת) אז זה בטח יהיה מצחיק. כן, בפארסקייפ היו רגעים מאתגרים עם השפה - מילא המבטא האוסטרלי, אבל מה לעזאזל קרייטון אמר?!?
אבל לעומת פארסקייפ שצריך להעביר אחורה, אני מרגישה בבבילון שצריך להריץ את זה קדימה, עד שהם גומרים להגות מילה כבר שכחתי מה היה המשפט... אני די מקווה שבגלל שמה שראיתי היה סרט באורך מלא אולי בסדרה עצמה זה יהיה אחרת... פה היה להם שעה וחצי למרוח את זה, כשיש רק 45 דקות הם לא יכולים לדבר כל כך לאט! The Wire נשמע ממש מגניב, אני אנסה את זה...

למעלה