שלום לכולם, ו
על הפורום

• פותח הנושא wiz
  • פורסם בתאריך

wiz

New member
שלום לכולם, ו../images/Emo49.gif על הפורום

אני רוצה לקנות מכונת אספרסו, שתהיה זולה, ופשוטה להפעלה... יש לי כרגע מכונה ישנה, של בראון אני חושב, שכוללת את מיכל המים, הפיה של הקיטור (והמאוורר הקטן הזה), ואת החלק הזה שדרכו יוצא הקפה עצמו. עכשיו... ההכנה מאוד מסורבלת עבורי במכונה הזאת, וגם דורשת די הרבה זמן. הייתי רוצה מכונה שתקציף את החלב לבד (יש בכלל כזה דבר?) ושזמן ההכנה יהיה סביר, ואם לא, אז לפחות שהתהליך יהיה אוטומטי ברובו. אני לא מתכוון להשקיע במכונה הזאת יותר מדי כסף, ולכן אני רוצה משהו פשוט, אמין, שיעשה את העבודה, ושיהיה זול... יש בכלל משהו כזה
? ועוד משהו... כדאיל לקנות בארץ, או שעדיף לייבא מחו"ל (ארה"ב או הדיוטי פרי) ? תודה רבה לכל המשיבים wiz

גרי רשף

New member
בזבוז זמן בהכנת קפה../images/Emo22.gif

אני חייב להודות שאחת הסיבות לאהבה שלי לקפה זו "ההתעסקות": הטקס שכרוך בהכנת הקפה.. מכונה שעושה הכל באופן אוטומטי- לא בשבילי!

אילן די

New member
זה דווקא נחמד מאד כשקמים בבוקר

המכונות החדשות די מדהימות, ב-50 שניות הן טוחנות את הפולים, מכינות אספרסו, מקציפות חלב...

wiz

New member
השאלה כמה הן עולות....

הלוואי והיה לי את הזמן להתעסק עם ההכנה כ"כ הרבה, אבל מתי כבר יוצא לי לשתות קפה?
אני שותה קפה כשאני מזמין חברים, או בבוקר לפני הלימודים... בגלל זה אני מחפש משהו שיעשה את רוב מה שאפשר לבד, ומהר. אילן, הקישור שנתת לא ממש עזר לי, בגלל שאני צריך מחירים כאן בארץ, או המלצות לסוגי מכשירים, מה שלא כ"כ היה ברור לי מהלינק. אם למישהו יש המלצה למכונה שניתן לקנות פה בארץ, או מספר דברים שכדאי לבדוק בכל מכונה זה יעזור לי מאוד. תודה שוב, wiz

ilancafe

New member
הכי טוב והכי פשוט: מקינטה!!!

זה להכנת האספרסו (מה שטוב לאיטלקים טוב גם לאוהבי הקפה גורמה מתל אביב). לקפוצ´ינו צריך רק להקציף חלב בעזרת הפלנג´ר הנהדר של בודום.

wiz

New member
סליחה על הבורות....

אבל מה זה מקינטה ? ואיך נראה הפלנג´ר הזה ? וכמה יעלה לי סט כזה ? סליחה על ההצפה... wiz

למעלה