שלום לכולם- יש לי שאלה

ד א ו

New member
שלום לכולם- יש לי שאלה../images/Emo131.gif

אני מאד מאד מאד אוהבת אופנה ואוהבת מאד בגדים . הייתי רוצה ללמוד לתפור ולעצב לעצמי בגדים. ללמוד לגזור דוגמאות שאני רוצה לעצב לעצמי. האם משהו מכיר מורה לתפירה (יש לי מכונת תפירה) אשר יכול ללמד אותי להפיק את הגזרות שאני רוצה., וכך לאט לאט אוכל ללמוד לתפור. אני אדריכלית ואני עובדת במשרה מלאה, כך שאין לי פנאי לשבת בבית ולנסות לפענח גזרות מבורדה ,ככה סתם בשביל ללמוד. אני מעוניינת להיות הרבה יותר תכליתית עם הזמן, וליצור דברים שישמשו אותי תוך כדי למידתם. אודה מאד למי שיוכל לעזור או להפנות אותי למורה טוב תודה דאו

maymay

New member
תדמיתנות

אפשר ללמוד בקורסים של שנקר, קורסים בעלי מוניטין כאיכותיים ביותר. על מורים שמלמדים באופן פרטי לא משעתי, אבל למה לא ללכת למקום בעל שם כמו שנקר ולקחת קורס שבועי שם?

ד א ו

New member
כי הם יקרים והם מחלקים את

הקורסים שלהם לפי נושאים: תפירה למתחילים תפירה למתקדמים דיגום בשטח ותדמיתנות דיגום חופשי דירוג תדמיות (אין לי מושג מה זה) וכך עוד ועוד קורסים הבעיה שזה מצטבר להרבה כסף (רק הקורס של התדמיתנות זה 5000 שקל, שנה וחצי). אז בגלל זה. אני לא יודעת אם כדאי וכמה קורסים אני אצטרך לקחת כדי שאוכל לתפור לעצמי מה שבא לי. דאו

תותי-בת

New member
יש חוברות... שמציגות את החולצות/מכסניים/חצאיות/שמלות... ועל פי הדגמים את גוזרת וכל השאר.... ויש גם ממש דגמים (מנייר מיוחד...) שמצורפים לחוברות האלו... אני זוכרת את זה מלפני משהו כמו 10 שנים פחות או יותר מאמא שלי... אני יכולה לבדוק לך... אודיע לך בקרוב... סופ"ש נעים, ליאת.

למעלה