שלום לכולם, רציתי לקבל את דעתכם...

שלום לכולם, רציתי לקבל את דעתכם...

ברצוני להתחיל להמר בקטנה, הימורי ספורט בעיקר כדורגל. רציתי לשאול מה דעתכם על האתר של ויקטור צ'נדלר וסתם להמליץ על אתרים שיש בהם מגוון הימורים שיהיה עם ליינים אטרקטיביים ויהיה בו גם ספורט ישראלי וגם הימורים על אירועים שונים לאו דווקא על ספורט כמו פוליטיקה, תחרויות שונות וכו', תודה.

שחר israbet

New member
תשובה

האתר של ויקטור צנדלר בהחלט מומלץ. אתר נוסף בו תוכל למצוא ליינים על כדורגל ישראלי הוא internet1x2. בנוגע להימורים על דברים שלא קשורים לספורט, ויקטור צנדלר מציע כמה ליינים ולפעמים גם internet1x2, אבל יש אתר מקבוצת Trade Exchange Network, המפעילה שווקי-התערבויות*, ושמו intrade. זהו ללא ספק האתר הגדול והרציני ביותר המוקדש להימורים על נושאים שונים שאינם ספורט. אפשר להמר שם על ארועים פוליטים, על תוצאות מדדים פיננסים, ועוד כל מיני שטויות כמו מי תזכה לארח את האולימםיאדה ב-2012...

בנוגע לאתר 1X2 יש שטוענים שהוא לא

אמין אז כדיי לבדוק את זה למרות שפעם הייתי מהמר שם ומשכתי תכסף והוא הגיע אליי בכל זאת תבדוק בפורום ווינר וטוטו כי שם יש אנשים שאומרים שלא קיבלו תכסף

dorit1956

New member
הימורים

העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה לא להתחיל אפילו בקטנה כי הקטנה סופה לגדול, ואין אפילו אחד ויחיד בעולם שהרוויח בהימורים, ואם קצת משעמם לך ואתה מחפש ריגושים חפש אותם במקום אחר... אני באופן אישי לא מהמרת אך ראיתי מספיק מהמרים שהתחילו "בקטנה"...

bat elp

New member
הי אמא

כל הכבד על העצה הכחמה. תקשיב לה, היא אמא שלי והיא יודעת הכי טוב.

dorit1956

New member
היי מאמי

העיקר שאת מקשיבה לי, לא בכל דבר אני יודעת הכי טוב אבל הספקתי לראות איי אילו דברים בחיים כמו שאת יודעת ואם אצליח למנוע מחבר'ה צעירים להרוס לעצמם את החיים יהיה מצויין. ולא מתאים לך לכתוב "חכמה" כמו שכתבת...

haim550

New member
יש כן שמרוויחים תמיד

יש לי כתבה מ-7-ימים של יום-שישי ששמרתי לפני כמה שנים יש מספר ישראלים שמשחקים רק בבלק-גק ומרוויחים 6000 דולר בחודש בדוק הם לא מביאים איתם כרטיס אשראי הם חבורה של ממשומעים בצורה בלתי רגילה ויש להם שיטת משחק קבועה שמצליחה פעם אחר פעם אם תרצו אוכל להראות את התאריך שבו פורסמה הכתבה והשנה ותוכלו ללכת לספריית בית-אריאלה בת"א או לבקש מynet לפרסמה שוב אחד לימד את כולם את השיטה וכולם נוסעים לקזינו בניו-יורק יום יום כמו עבודה ועושים 6000 דולר ולפעמים יותר אחד הדברים החשובים בקזינו ואולי חוק מספר-1 הוא משמעת כלומר שמרוויחים יוצאים עושים הגבלת רווח והפסד כך הם מצליחים להרוויח שנים

Ybet

New member
שלום לך חיים..

אכן יש חבורה כזו וגם אני שומר את הכתבה.. תיקון-הישראלים שמדובר עליהם מרוויחים לפי הכתבה בין 2000-5000 $ בממוצע כל חודש. ישנו ישראלי בקונטיקט שמרוויח בממוצע 8000$ בחודש אבל הוא המנוסה ביותר (מעל 10 שנות משחק).הוא קנה וילה ומכונית חדשה מהרווחים וכבר חי מספר שנים כפנסיונר לאחר שצבר סכומים גבוהים במשך השנים. אגב לכל החולמים להיות כמותם-מומלץ שתמשיכו בעיסוקכם הקבוע. הימור מיקצועי הוא אפשרי אבל לא קל בכלל כפי שאולי יכול להצטייר. כעוסק בכך בעצמי אני מכיר והיכרתי לא מעט מקצוענים לכל דבר וגם חצי מקצוענים (משלבים זאת עם עיסוק אחר). גם בין המגדירים עצמם מקצוענים יש לא מעט שמפסידים כסף רב ורק מעט שבמעט מצליחים להרוויח באופן קבוע וחיים מכך. אגב,אני שיחקתי עם שחקנים שמרוויחים הרבה יותר (high rollers). כמבין היטב בתחום אני ממליץ להמר אך ורק להנאה ולכיף ולא לשם רווח. אני יכול להביא כאן כתבות על אנשים רבים שהתדרדרו והפסידו את מיטב כספם בהימורים.גם אנשים שחשבו וחושבים שהם חכמים והם יעשו את "המכה" איבדו את כל כספם וחייהם. תקשיבו טוב לדברי עזרא טיסונה שמזהיר כל מי שרוצה להרוויח בהימורים (למעטה בלינק של ראיון עם טיסונה). יש לקחת דוגמא מהאומה האמריקנית- בארה"ב רואים בהימורים ובקזינו בילוי בכיף ובד"כ מקציבים לו סכום מסויים שנועד לאותו בילוי. כך גם משפחות שנוסעות מספר פעמים בשנה ללאס ווגאס עם הילדים או בלעדיהם. המגמה בעולם כיום לפתוח קומפלקסים לכל המשפחה של בידור שכוללים גם קזינו. זוהי גם התוכנית המתגבשת בישראל.

dorit1956

New member
הימורים

כמוך גם אני קראתי את אותה כתבה, אם שמת לב ההוא שלימד את כולם את השיטה כבר עבר לשחק ברולטה כשהוא אומר: למה לעלות במדרגות אם אפשר לעלות במעלית? זה כבר סימן לתיאבון שנפתח. בנוסף גם הדילרים במקום אמרו שזה ענין של זמן עד שהם יתחילו להפסיד. אני מכירה מישהו שהלך כל יום לקזינו וברגע שהרוויח 500 שח קם והלך, ביום שהוא לא הצליח להגיע בכלל לרווח של 500 שח (ויש ימים כאלה) הוא הפסיד 100,000 שח.... וכדאי אולי לבקש מאותו כתב שכתב את הכתבה בזמנו לחזור ולבדוק שוב אם אכן השיטה עדיין עובדת. ובעצם זאת לא שיטה זה ענין של כח רצון ובאוירה של קזינו נורא קל לאבד את הראש.

dj80s

New member
יש עוד כמה אתרי הימורים מעולים

ולאו דווקא אלה שידידנו שחר המליץ עליהם.בט אני מתכוון לאתר בט24 המצויין, אתר גיימבוקרס המעולה, אתר בט365 הנפלא וגם אתר וויליאם היל ששמו הולך לפניו. בהצלחה!

למעלה