שלום לכולם!

פליקס

New member
שלום לכולם! ../images/Emo53.gif

חברה שלי לא מאמינה לי שהייתה תופעה כזו, ילדי זאבים (אתם יודעים, כמו מוגלי מספר הג´ונגל, תינוקות שהשאירו בשדה ולהקות זאבים גידלו אותם...) ועכשיו אני מנסה להוכיח לה שזה באמת קרה, ואפילו יותר מפעם אחת! אז כל מי שיש לו רעיון איפה יש על זה חומר רצוי בעברית... ברשת או לא ברשת, שיגיד. פשוט ניסיתי לחפש בכל מיני מנועי חיפוש תחת כל מיני נושאים ולא מצאתי כלוווווום! תודה מראש לכל מי שיעזור פליקס

k4school

New member
קודם כל ברוך הבא לפורום ../images/Emo49.gif

אנא קרא את כל ההערות הבאות בתשומת לב. הודעות שאינן קשורות ללימודים ימחקו בדרך כלל בפורום זה (מפעם לפעם אם חבר הפורום והאתר רוצה לשלוח הודעה קצרה שאינה קשורה לפוליטיקה או פירסום אני לא אקפיד כל כך בנושא) לאור העובדה שהמודעה שלך אינה בתחומים שהם וטו (אסורים בתחליט בהתאם לחוקים שלנו) אשאיר את הודעתך ואשמח לראותך שוב. אנא קרא את החלק הבא והגב במקום הנכון בכדי לזכות במלוא הכלים שאנו מנסים לבנות כאן רונן מנהל אתר "המפתח לבית הספר" ופורום זה ================================================================= הערה חשובה ביותר: אנא קרא את הודעתי בעיניין התעודות, ואים אינך רשום, אנא שים שם תגובה בכדי שאזכור מחר לרשום אותך ולתת לך את מספר המזל שלך (אל תישאל מה נותן המספר והתעודה כי רעיונות כבר יש ומ א ו ד נשמח לקבל רעיונות נוספים... הכל התחיל כבדיחה לשני הגולשים הראשנים שנתתי להם מספר גולש וותיק ותפס כנפיים (בלי לשתות רטבול ) ופרח. ================================================================= אנא הצע רעיונות לשיתוף פעולה בין הגולשים וכל דבר הקשור ברעיון התעודה. ================================================================= נ.ב. אנא בדוק אם יש שאלות שביכולתך לעזור ונסה לעזור לאחרים

למעלה