שלום לכולם

B a n j o

New member
שלום לכולם ../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

סוף סוף יש פורום X-MEN ! שנים שאני מחכה... לומר את האמת, לא ידעתי שיש סידרה חדשה, כמה זמן כבר משודרת ? אני יותר קורא את הקומיקס כבר כ- 12 שנה (מתי שיוצא לי). ד"א, מישהו יכול לרשום לי או לקשר אותי לאתר שמסביר בפרוטרוט על אונסלוט ? אני לא בטוח כ"כ בקשר להסבר. ועוד שאלה קטנה, איך קראו למגנטו אחרי שצ´ארלס מחק לו את הזיכרון? או שזה בכלל לא היה מגנטו ? והכי חשוב... אפשר להצטרף

ברוך הבאה

אני רואה את הסידרה לא קורא את הקומיקס הסידרה משודרת כל יום שבת בשעה 16:40 בערוץ 6( בשפה האנגלית!!!) שודרו 8 פרקים מתוך 13 אבל הבנתי מערוץ 6 שהם יבואי את העונה ה 2 הפורום לא עוסק רק בסידרת הטלוזייה אלה גם בקומיקס כיוון שאין לי ידיעה רבה בנוגע לקומיקס כל מה שבראש שלך מאמרים הצעות לתמונות אתרים אתה מוזמן לתת לי ואני אצרף בשמחה

B a n j o

New member
ליפני כמה שנים

הכנתי עבודה לבי"ס (אחחח, היו ימים, פעם היה בי"ס) על הקומיקסים של מרוול וDC, אם אני אמצא אני אעלה. ואני גבר, שלא יעשו לי את הטעות הזו גם בפורום הזה. מספיק כבר שנה אני חוטף את זה בפורום באפי...
. מה לגבי הורדות? מותר לדבר בפורום הזה ? כי פיספסתי כבר שמונה פרקים זה די הרבה... ד"א, למישהו כאן יש את הקומיקס ORIGINS של וולברין? צריך להיות ממש יפה עם כל ההיסטוריה שלו ובן כמה הוא באמת (בסביבות ה- 120 למי שרוצה לדעת) ומה השם האמיתי שלו ואיך הוא איבד את הזיכרון.

אז ככה

א מאיפה קונים את הקומיקס אני חייב ב הורדות זה מעשה לא חוקי (אבל כולנו חוטאים) אז אני אבקש לא לדבר על זה יותר מידי

B a n j o

New member
אז ככה

1. דרך האתרים באינטרנט אני מניח אולי תימצא דרך www.cnv.co.il (או COM). אני פשוט לא יודע באיזה חנויות כבר יש. 2. סבבה, הייתי חייב לישאול כי בחלק מהפורומים אפשר ובחלק לא אז לסגור את זה כבר על ההתחלה.

אז ככה

א מאיפה קונים את הקומיקס אני חייב ב הורדות זה מעשה לא חוקי (אבל כולנו חוטאים) אז אני אבקש לא לדבר על זה יותר מידי

Silver Surfer

New member
מממ

לי יש HC של origin (לא origins!), בקיצור זה באמת יפה, (לא הבנתי אם אתה שואל אם זה יפה או שאתה מנחש, bub)

Silver Surfer

New member
שמע

בישראל יש שלוש חנויות קומיקס: קומיקס וירקות (cnv), עולם הקומיקס, וקומיקום. מכל אחת מהן אני חושב שאפשר להזמין את החוברות (רק תדע שששת החוברות שוות כבר כמעט 500 שקל, והן עולות ככה), את הHC (ספר שמאגד את כל ששת החוברות) ניתן להזמין דרך אמזון וגם דרך החנויות הנ"ל (הספר עולה בערך 100 ש"ח). אם אתה לא אוהב להזמין דרך האינטרנט יש לחלק מהחברות דוכנים, תראה פרטים באתרים. ודי כבר לשאול כל הזמן מאיפה אפשר להזמין חוברות! אנחנו מדינה קטנה! אין כ"כ הרבה חנויות שדרכן ניתן להזמין חוברות קומיקס! לא מרוצים מזה? תקימו חנות קומיקס/תחנקו בשקט!

מממ אוקי

הבנתי אני רוצה את כל הקומיקס של xmen xmen evolution batman beyond הערכת מחירים?

Silver Surfer

New member
את זה

תשאל את החברות הנ"ל. לכל אחת מהחברות יש אי-מייל. ורק שתדע שלאקס-מן יש יותר מ400 חוברות (רק בuncanny) והראשונה שווה ועולה יותר מהבית שלך.

B a n j o

New member
היא ספציפית לא

אבל תיראה כמה עולה החוברת הראשונה של סופרמן !

B a n j o

New member
מה לעשות ?

פעם הייתי קונה ממישל ומהאינטרנט אבל תנודות המשק והאינפלציה גרמו להם (מישל) לסגור והמינוס גרם לי להפסיק להזמין. אבל יש לי אי אלו חוברות ששוות כמה מאות דולרים באוסף שלי (שעלו לי שקלים בודדים בזמנו)

Rictor

New member
אני אשמח להסביר

אונסלוט: אז ככה אונסלוט היה יצור פסיוני שנוצר מהאגו המשותף של צארלס אקוויאר ומגנטו (לכן הוא מאוד דומה לחליפה של מגנטו) בעזרת כוחו העצום של אקסוויאר. כל הסיפור הזה דא"ג התפרס על כמעט כל חוברת בזמנו של מארוול. אונסלוט חטף את פרנקלין ריצ´ארדס ואת נייט גריי שני מוטנטים שהכוחות שלהם עצומים (פרנקלין - הבן של סו ודר´ ריצארדס מהרבעיה המופלאת, בעל כוחות של שינוי המציאות, בעוד שנייט גרי הוא הטלפט החזק ביותר שקיים.) בעזרת שימוש של הכוחות של שניהן + הכוחות של צארלס ניסה להשתלט על העולם ולהרוס אותו. בעזרת הקרבתם של גיבורי מארוול (זה הסיפור שבעצם יצר את העולם הכיס של מארוול, סיפורים שערורייתים מאוד לאותה תקופה) אונסלוט הובס. עכשיו בקשר למגנטו. אז גוזף זה שחשבו שהוא מגנטו היה בעצם רק clone של מגנטו - מגנטו הרס אותו. זהו פחות או יותר

B a n j o

New member
כן, אני זוכר

עם כל ה- heroes reborn, heroes return. כל הסאגה הזו, ממש אהבתי, בייחוד את החוברות של ת´ור מאותה התקופה. שמעתי שיש אתר שמספר בדיוק כל מה שקרה בקומיקס גם לגבי סופרמן. מישהו מכיר ?

chatenoire

New member
קומיקום

www.comicom.co.il "כל החוברת של אקס-מן" זו חתיכת בקשה. מעבר לסדרה המקורית, שנקראת כיום אנקאני אקס-מן, ונמשכת כבר הרבה, הרבה זמן, יש עוד כל כך הרבה סדרות אקס מן, במיוחד לאחרונה. החוברת הראשונה של אקס-מן, דרך אגב, עולה כיום כ-3000$, אז אם יש לך קצת דמי כיס לבזבז...

Silver Surfer

New member
מממ

לפי מה שידוע לי החוברת שווה בסביבות ה10,000$. עצה שלי לאלה שרוצים להתחיל לקרוא, אם אין לכם כוח לקרוא היסטוריה של 40 שנה אז תתחילו לקרוא את ultimate x-men. ואם לא בא לכם על אולטימייט (החלטה דבילית לפי דעתי) אז אתם יכולים לקנות את כל האסנטיאלים שיצאו (באסנטיאלים יש את כל החוברות שיצאו עד תקופה מסוימת והם זולים יחסית, הבעיה היא שהם מודפסים בשחור לבן).

למעלה