שלום לכולם

opazm

New member
שלום לכולם

שלום ראשית קוראים לי אופז ואני שמח לגלות את הפורום הזה עבדתי בזנזיבר מיספר חודשיים ובקרוב אני חוזר(כרגע אני בארץ עוד כחודש אני חוזר) אני מאוד אשמח להכיר ישראלים שגרים בטנזניה אני עובד כמדריך צלילה ולאלה שבאים לטייל ויש להם שאלות על האי המקסיים אשמח לנסות לעזור כבחור ששומר מסורת ויותר מיזה אני גם מזמין את כולם לארוחות יום שישי וחגים פסח האחרון היה הצלחה ועל במה זאת אני גם מודה לחברה שהגיעו כימעט מכל הסביבה (כ15 אנשים ניפלאים) ועזרו לי להרגיש קצת בבית עד כאן לבינתיים שתהיה לכולנו שנה טוב ומוצלחת
opaz
(החייל ליכבוד זה שאני כרגע במילואים)

לילית462

New member
ברוך הבא! ../images/Emo140.gif

שרון בטח כבר תכתוב לך, אתה גם יכול לפנות אליה במסר - היא מקסימה. בעקרון בטנזניה יש מעט מאוד ישראלים - רק כמה משפחות בודדות אבל כולן מקסימות !!! ברוך הבא לפורום שלנו. מה נסעת לארץ במיוחד למילואים ?

opazm

New member
opaz../images/Emo42.gif

אני לא עד כדי כך פטריוטי באתי לקורס מדריכי צלילה ולחגים וקיבלתי מתנה מילואים

הי אופז../images/Emo39.gif

נעים מאוד! אני שרון ואני מתגוררת בטנזניה כבר שש שנים. אנחנו חיים בדאר. בעלי עובד פה בעסק עם שני אחיו. נעים לשמוע שישנם ישראלים גם באי השכן. אנחנו עוד שבועיים מגיעים לסוף שבוע בזניזיבר- האם כבר תהיה שם? בטנזניה אין המון ישראלים- ישנם כמה משפחות שחיות בארושה וישנם עוד כמה ישראלים בדאר. בטח יש עוד כמה מפוזרים שאני לא יודעת עליהם... בכל מקרה נעים להכיר

supercellstorm

New member
אופז! :) מזל טוב וחג שמח...ידעתי שניפגש

כאן! רק דניאלה צריכה להגיע גם .

opazm

New member
אז ככה ../images/Emo24.gif

לילית מי שכתב לי את הברכה זה גל האיש והאגדה שאיתו הכרתי את אפריקה בפעם הראשונה ומאז הוא מלווה אותי ברוחו בכל פעם שאני חוזר ליבשת השחורה וכועס שבמשך השנה התיקשורת ביננו דלילה אז גל תודה רבה על הברכה וכבר מעכשו אני מבקש סליחה ואני עדיין מנסה להבין מה קרה לי שאני כותב בחרוזים ודרך אגב אני אתה ודניאלה צריכים להיפגש |סלינק|

supercellstorm

New member
חייבים להיפגש! :) אני מפליג בראשון

אתה זוכר?? (אז הינה עוד תזכורת)

למעלה