שלום לכולם

LIOR 122

New member
שלום לכולם

אני מתכנן את התחפושת אימו שלי הרבה לפני כי אני לא רוצה פאקים, אני רוצה תחפושת מושלמת. אז הנה האמצעים שיגרמו לי להיראות כמו אימו (תקנו אותי אם אני טועה): - פיאת אימו (אם קיים דבר כזה) - עיפרון שחור בעיניים - חולצה שחורה עם עניבה אדומה / חולצה של להקת רוק כבד מוכרת - חגורה שחורה / ניטים - סקיני ג'ינס שחור / אפור - נעלי אולסטאר שחורות גבוהות. הדבר הבעייתי הוא השיער, השיער שלי הוא שיער תלתלים סבוך וחום. אני גם רגיל להסתפר קצר כי כשהשיער נהיה ארוך הוא מסובך. בגלל זה אני בונה על פיאת אימו. מכיוון שאם לא תהיה לי פיאה, לא אוכל להתחפש. אשמח לקבל ממכם רעיונות או ביקורות. :)

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif אתה יכול להאריך שיער

עד פורים ואז להחליק. אחרי שהשיער חלק פשוט עושים שביל בצד ושמים פוני על הפרצוף.

LIOR 122

New member
אז ....

פשוט לא להסתפר עד פורים ואז לעשות החלקה [גאד מה זה?!] בסדר .... פשוט חבל שזה לא יכול להיות עם פיאה, ככה זה היה חד פעמי ...

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif החלקה זה עם מחליק.

או עם פן אצל ספר. וגם החלקה זה חד פעמי [עד שאתה חופף] ומקסימום אח''כ תסתפר שוב.

אתה לא חייב שיער של אימו..

אני ממליצה לך לקחת גם אמפי/אייפוד וסתם לתקוע את האוזניות באוזניים..

LIOR 122

New member
נכון אימו לא חייב תספורת אימו

אבל אז התחפושת תאבד את הפואנטה . כי כשאתה אימו , מעניין אותך פחות המראה ויותר הרגשות והמוסיקה. אבל כשאתה מתחפש לאימו ,מעניין אותך מן הסתם המראה. ובלי התספורת אין אימו , כי זה המסמר. אולי אני אתחפש לפריק, זה פחות או יותר אותה עבודה רק בלי התספורת XD

MispIaced

New member
זה אימואים.

ושוטרים שמנסים להבריח אותם וזקנים שחושבים שהשער לגג של עזריאלי הוא השער לגיהנום והם מתו.

פלאפאל

New member
אוי, נכון.

אז לך לסנטר. היו שם כמה, לפחות ביום ראשון. ואחד מהם היה עם סקיני. הוא היה די אאוטסיידר, תמיד הם לובשים את הדגמ"חים המכוערים השחורים האלה עם האלפי דברים מכסף עליהם, לא? עדיף כבר את כל החצאיות הסקוטיות של האימואיות.

למעלה