שלום לכולם

guyfakundo

New member
שלום לכולם

שמי גיא,לא מזמן שבתי מארה"ב יחד עם אשתי מטיול. נכנסתי לפורום לספר שיחד הגשמנו חלום והלכנו להופעה של קולדפליי בעיר באפלו שבמדינת ניו יורק (ליד הגבול עם קנדה) ב-1.6.09 וההופעה הייתה מדהימה. כרטיס עלה לנו 100$ ליחיד בשורות הראשונות ובהחלט היה שווה,יכולות ההפקה האמריקאיות פשוט נהדרות והפלייליסט היה מצוין. כדי לא לקפח את הקהל ששילם 20$ וישב בדשא דאגו לשתי במות מאולתרות בדשא כשכל חברי הלהקה ביצעו מול הקהל 4 שירים. בנוסף כריס מרטין הודיע שביציאה יחולקו הדיסקים "left right left right" לכולם(אלבום סיבוב ההופעות),אכן לקחנו לנו 2 דיסקים אחד לנו ולעוד זוג חברים מעריצים. למיטב הבנתי הלהקה אמורה להגיע במאי,אני מקוה שתהיה הופעה לפחות באותה הרמה,אני כנראה אהיה שם. רציתי להוסיף תמונות אבל הן כבדות מדי אז נקוה שלכולנו יצא לראות אותם בארצנו. שבוע טוב לכולם..

eietmo

New member
וואו נשמע מדהים!

אני נוסעת להופעה ביום חמישי בטורונטו. מקווה שגם לנו יתנו דיסקים
יש תמונות ?

ALaViGnE

New member
אני ראיתי אותם שלשום בשארלוט - צפון קרולינה

ככה זה כגם היה אצלנו הם כל כך מתחשבים בקהל שלהם עם הבמות המאולתרות האלו למרות שקצת התבאסתי כי הם שרו את TALK בגירסה מעפנה כזאת וגם הם עשו קאבר למייקל גקסון הם היו פשוט גאונים... אבל הם לא שרו את ספיד אוף סאונד...:( חוץ מזה היה מדהים עם כל התאורה וזה אני ישבתי ממש מקדימה בשורות הראשונות והיה מדהים...

למעלה