שלום לכולם

cat shop1

New member
זאת אחת הסיבות שפרסמתי

שיוכלו למוע עוד אנשים במצב דומה

cat shop1

New member
שלום לכולם

אוקיי,רשמתי כאן הודעה והיא נמחקה אז אנסה לרשום שוב. אז אני בן 26 [עוד מעט 27] וכמו הרוב פה-חסר נסיון, הייתי כאן בעבר בניק אחר, כך שאני ''חדש ישן'' פה. עברתי לפני שנה תהליך עם מאמן ליצירת זוגיות, מה שלא הרגשתי שעשה שינוי גדול, פניתי לבחורות אף במציאות, כי ראיתי שקשה לי באתרי הכרויות,אך גם שם לא נחלתי בהצלחה גדולה בגלל שידרתי חוסר בטחון וקיבלתי תשובות בסגנון של ''יש לי חבר'', התעלמויות, ואף כאלו שהחמיאו לי על האומץ, אך שורה תחתונה, מה שמשותף לכל המקרים הוא תשובה אחת: ''לא'', ולא וויתרתי, הבנתי שפשוט אני צריך לשפר את הבטחון העצמי ואז להמשיך לפנות במציאות. יצאתי עד כה ל5 דייטים,כולם אגב דייטים ראשונים. בלי קשר לכך לפני 4-5 חודשים התקשרתי לתכנית רדיו של אלון גל והצגתי לו את המצב, ואני חושב שהיחה שלי איתו תעודד הרבה אנשים, [אגב אם הקישור לא עובד תרשמו בגוגל ''אני בן 26 ומעולם לא הייתי עם אישה''], הנה הקישור

http://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HDLDIE&c41t4nzVQ=LE

cancer3009

New member
תודה על השיתוף

הקישור תקין, מאוד אמיץ מצידך..!
&nbsp
ואני מסכים עם שרון גל כמובן בכל מה שאמר.
&nbsp
הכי חשוב לראות את עצם העובדה שאתה עובד על זה ומנסה דברים שונים.. להבדיל ממך לי מעולם לא היה אומץ לפנות לבחורה במציאות. לדעתי זה כבר מראה שאתה בכיוון הנכון.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

cat shop1

New member
תודה

תראה לגבי הפנייה לבחורות, גם כשייש את האומץ, כשאין בטחון המשמעות המעשית של זה היא לטחון מים- אתה לא תגיע לתוצאות. קודם הגעתי למסקנה שהבטחון העצמי עצמו צריך להשתפר ורק אז ניתן לגשת במציאות ולכן לאחרונה לא עושה את זה, ובחודשים האחרונים דיי הרפתי מהעניין מה שלא תורם לי כמובן. חלק מזה זה אולי מהצורך בפסק זמן וחלק בגלל שאתר ההכרויות קיופיד שבו הייתי עד עה, שינה את הקונספט שלו בצורה שלא הטיבה עימי.
ואגב זה היה אלון גל ולא שרון גל :)

cancer3009

New member
חח מספיק קרוב

אגב, משהו שתרם לי מאוד לביטחון העצמי זה שהתחלתי להתאמן בחדר כושר.
מאוד ממליץ על זה.. זה לא כזה מסובך.. פשוט הולכים לשעה 3-4 פעמים בשבוע.. וזה תורם המון

cat shop1

New member
כן נרשמתי לפני שבועיים

וזה באמת אני חושב תורם, אם כי מרגיש שקצת הפרזת בתיאורים ''תורם המון'', זה אכן תורם במידה מסויימת, לא הייתי מתמ במילה המון חח

TheManyFacedGod

New member
כל הכבוד על האומץ

תזכור שאם אתה מקבל לא מבחורה, מצבך כבר יותר טוב מ-80% מהאנשים במצב דומה לשלך.

למעלה